Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cześć i czołem-watrzysko strat mi narobiło ................ :evil:

 

Czapurek-gdzie i kiedy jedziemy po bramkę Krzyś też wchodzi i chyba Bikosa albo mi się już plącze???

Tylko środa odpada bo mam pogrzeb przyjaciółki.......... :cry:

 

Ivette-czy znam kogoś od wełny pewno nie ale się spytam gdzie ten styropian jest przy dworcu Niebuszewo?????

 

A propos styropianu co powiecie o firmach co go produkują-wiem,że się klnie na AR-BET!!!!!

A co z Firmami: Jedynka Tama Pomorzańska,Mag- Bud,Gryfino-Wełtyń???

 

Teska & Stasiek- mam dobrą wiadomość - śnieg będzie w piątek. :(

 

Dziś z ciekawości pojechałem do /F-my ARbet i faktycznie koszta za B-20 to kwota 200zł. brutto :evil:

 

Ktoś pytał o GEODETĘ proszę bardzo-tani,młody,bez manierów,na koniec można sie powołać na mariusza z ul.Pokoju

Borys Dwornik tel.dom 4268332 tel.praca 4833258 kom.0607658898

 

Żonka dziś zrobiła rekonesans to co do "białej armatury" i stwierdzam,że kopię studnię , kibelek robię z serduszkiem(1-en już mam dla pracowników)kosmos ceny kosmos-kawałek rurki zwanej kranem-cena$#@$%!%%!#%@zł. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Drzewka owocowe zaczynają już puszczać pączki, ciudo, normalnie :D

 

Acha i apeluję do Ciebie o zmianę domku w emblemacie, odstraszasz wiosnę tym śniegiem! Proszę o aktualne zdjęcie, adekwatne do pory roku :wink:

 

Tak, przegapiłem ostatnią wizytę, nawet miałem fajny pomysł... ale wiesz... przepowiadał ktoś tu powrót zimy w czwartek :-? to ja chwilkę zaczekam jeszcze :wink:

 

No w końcu zaczęli! Jak byłem w sobotę, to myślałem, że już rośnie :o a tu nawet lipy :wink: Nie bój żaby, to chyba ma być szosa, nie droga szybkiego ruchu... poza tym... a właśnie... ten telefon, widzisz - zapomniałem. Już szukam i wysyłam!

 

Acha, zerknij czy jakieś fajne drzewka będą sadzić, może by trochę "dali"? Jakieś brzózki ablo co :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Cześć i czołem-watrzysko strat mi narobiło ................ :evil:

Teska & Stasiek- mam dobrą wiadomość - śnieg będzie w piątek. :(

 

yyyy :-? a ja nawet nie sprawdziłem :(

 

O, Linka! Widzisz? W piątek! Do soboty się roztopi, a ja wtedy pstryk! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czasem czytam, co piszą zasłużeni (z całym szacunkiem) forumowicze.

Pomieszkuję głównie w swoim wiejskim a nowym domku marki Idalia, w którym nie mam (na razie) TV ani telefonu (poza komórką), a jak pojawię się w mieście to od razu odwiedzam FORUM !

Ostatni nabytek to mikro wieża (Grundig z budzikiem) i półka do sypialni (nie, żebym się chwalił, a prawdziwe pieniądze zbieram na dokończenie cokołu, ganku i ocieplenie dachu. Staram się zdążyć przed Vatem...)

Pozdrowienia z Wrocławia ! :D

Janu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu zaczęli! Jak byłem w sobotę, to myślałem, że już rośnie :o a tu nawet lipy :wink: Nie bój żaby, to chyba ma być szosa, nie droga szybkiego ruchu... poza tym... a właśnie... ten telefon, widzisz - zapomniałem. Już szukam i wysyłam!

Acha, zerknij czy jakieś fajne drzewka będą sadzić, może by trochę "dali"? Jakieś brzózki ablo co :oops:

 

Stasiek!

Na drzewka zerknę, a i owszem :wink:

A z tą szosą to i tak mnie nastraszyłeś :-?

 

P.S.

Tak, przegapiłem ostatnią wizytę, nawet miałem fajny pomysł... ale wiesz...

Jaki pomysł, jeśli można publicznie, to wal śmiało... chyba, że jakiś spacer wiosenny chciałeś mi zaproponować :wink: ... to sza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RomanW napisał:chętnie zobaczę ten dom w Twojej okolicy (poproszę o bliższe "namiary" na priv'a).

 

żem wysłał :)

 

Stasiek! :D ,

rzeczywiście masz dobre oko!.

Ogromne dzięki za wskazanie lokalizacji tego domu. Jest to dom prawie identyczny jak mój - różnice są niewielkie.

Gospodarze wyjątkowo mili i sympatyczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Stasiek! :D ,

rzeczywiście masz dobre oko!.

Ogromne dzięki za wskazanie lokalizacji tego domu. Jest to dom prawie identyczny jak mój - różnice są niewielkie.

Gospodarze wyjątkowo mili i sympatyczni.

 

O, chłopie! Szybki Bil z Ciebie! Nie marnujesz czasu :wink:

No, cieszę się, że trafiłem :D Szczerze przyznaję, że patrząc jak go budowali nie zdawałem sobie sprawy, że jest taki ładny. Nie przepadam za dużymi domami, ale ten ma coś w sobie i naprawdę miło popatrzeć :)

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry we wtorek,

ale fajnie, byłam wczoraj na budowie. Strop wylany a chłopaki zabrali się do układania kolejnego. Pojutrze pozwolę im dobudować ścianę na tym wczoraj wylanym wieńcu. Trzeba tylko dokupić trochę desek na szalunki i stempli. Na niektórych paletach pustaki stropowe się rozsypują. Ciekawe czy przyjmą reklamację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słonecznie wszystkich!!

 

Boże u mnie tyle się dzieje, że wczoraj musiałam spojrzeć w dowód osobisty, aby sprawdzić jak się nazywam. Ale wiecie co choć zmęczenie jest duże, to radość z szaf (zabudowy), drzwi, kolejnego żyrandola i karnisza jest WIELKA.

 

 

Życzę Wam wszystkim takiego zmęczenia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...