Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dzieńdoberek!

 

Didi wpadłyśmy dzis z Ewarem na wasza działeczkę

ale niestety byli tylko fachowcy od płotu i obejrzalyśmy na zewnatrz

Domek śliczny, fajna duża dziłka- super!

A dziadek z tego starego domku obok mowił że się cieszy że będziemy tam mieszkały? :-? no i był ciekaw kiedy? :roll:

 

Pozdrowionka dla całej braci budujacej!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczow po dlugiej przerwie.

 

W koncu od dzisiaj mamy w biurze internet. Z poczatkiem roku przenieslismy biuro w inne miejsce. Zakladanie telefonu trwalo ok. miesiaca, a internet dziala dopiero dzis. EWE (taki niemiecki telekom), jest jeszcze bardziej dziadowski niz nasza TP. Mam zaleglosci z forum na ponad 2 miesiace. Nie wiem kiedy ja to przeczytam, bo mam kupe roboty. W zwiazku z nadmiarem pracy zmienily mi sie troche plany budowlane. Pozwolenie na budowe mam od miesiaca. Mialem ja zaczac juz teraz, ale z powodu braku czasu musialem przelozyc ja na poczatek wakacji. Moze wtedy uda mi sie zrobic sobie troche wolnego. Wykonawce stanu surowego otwartego (bez dachu) mam juz wstepnie nagranego. O szczegolach bede rozmawial na Wielkanoc. Nie wiem jeszcze na jaka kwote sie umowie. Jestem przygotowany na ok. 20 (maks 25) tys za prosty domek (na planie prostokata) z uz. poddaszem o pow. uz. 115m2 + garaz dolaczany do bryly budynku. W tej kwocie mialaby sie zawrzec robocizna wykonania fundam. z bloczkow bet. na lawie wylewanej (oraz wszelkie inne prace fundamentowe od wykopu po zasypanie i ocieplenie), sciany konstr. i dzialowe parteru z bk 24 i 12 cm, strop monolityczny, oraz scianki kolankowe i szczytowe poddasza z bk 24 cm. Nie wchodziloby w to wykonanie tarasu i schodow wewn. Wykonawca musialby zapewnic caly sprzet i narzedzia. Ja moglbym drzewo na szalunki. Za wszelkie uwagi co do ceny tego etapu z gory dzieki.

Dekarza mam umowionego wstepnie na 38zl/ m2 dwuspadowego dachu bez lukarn, krytego dach.ceram (oczywiscie z konstrukcja). Mysle, ze to rozsadna cena.

To na razie tyle.

Pozdrawiam

Kas01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka: Czy brałaś udział w ogólnopolskim dyktandzie ??? :o

a, czy widziałaś tam Stefana Mollera "na żywo" ?

Trudno to przeczytać, a co dopiero powtórzyć lub napisać :o

 

 

Wociek!

 

hihi, nie brałam udziału... ale powinnam za karę, za to, że zdarzają mi się byki szczególnie jak "rozmawiam-piszę" w tzw.komunikatorach :wink:

 

S.P. prosiła o litość, więc obiecuję, że nie będę Was zamęczać tego typu testami.............. znajdę może inne? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! :D

 

Linka! :D

Ogromne podziękowania za możliwość lingwinistycznego sprawdzenia się!

Kiedy ja się nauczę tych super wierszyków na pamięć?

 

Józia S.! :D

Gratulacje z okazji "forumowego awansu".

Twoje 300 postów bawiło/rozśmieszało (patrz np. niewinny motylek) i było niezastąpionym żródłem informacji. Niech tak zostanie!

 

P.S. Córki udane, oj udane! I (jak widać) pożyteczne: piwka naleją, kotka pogłaszczą, kawał opowiedzą, budowę "oblecą" i skontrolują! Ach! Ach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...