Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Linka

Niezła gimnastyka dla biednego języka. :o

 

Józia S.

Gratulacje! W zawrotnym tempie wspinasz się po szczeblach kariery forumowej. Oby tak dalej! :wink:

 

Maksiu

Córcia super słodzio-miodzio.Jak te dzieci szybko rosną. juz nie pamiętam, kiedy mój "tuptuś " był taki malutki. :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc KAS01! Juz myslalem ,ze Cie wycieli albo co....faktycznie zniknales na dluuuuugo...W sumie szkoda ,ze Twoj post pozostal jakby bez echa...Jak widzisz duzo se narobilo na grupie(przede wszystkim grupowiczow :o ).

 

Pozdrowienia dla wszystkich.Nawet nie zauwazylem jak przyszla wiosna-tutaj gorac non stop 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapurek-gdzie i kiedy jedziemy po bramkę

 

A propos styropianu co powiecie o firmach co go produkują-wiem,że się klnie na AR-BET!!!!!

A co z Firmami: Jedynka Tama Pomorzańska,Mag- Bud,Gryfino-Wełtyń???

 

kiedy to rozumiem, ale gdzie?! myślałam, że ty wiesz gdzie. co do terminu to, ja mogę najwcześniej w piatek (w tym tyg. służobowo wyjeżdzam rano w teren i wracam późno)

 

za styropian f20 w wtk na tamie płaciłam ostatnio 7,8zł brutto za 1m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz

 

nio musimy sie umówic z Didi...mielismy wczoraj ja odwiedzic :( ale ja nie miałam jak..

 

a rozjechałbyś mnie w samochodzie....na hrubieszowskiej wsiadałeś do swojego..a pozniej jechałes za takim zielonym peugeotem :lol:

Nie wiem czy doczytałeś znalazłam drzwi z tym bulajem posrodku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO witam wszystkich po jednym dniu wolnym od pracy ale za to jakim pracowitym!!!!!

Gościu od tynków i ocieplenia umówił się, że mi pokaże swoją robotę ale później oświadczył, że decyzję muszę podjąć sama i on nie będzie z siebie robił głupka, żeby ze mną po ludziach jeździć - no to nie będzie robił ocieplenia. Negocjuję z innym ...

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO witam wszystkich po jednym dniu wolnym od pracy ale za to jakim pracowitym!!!!!

Gościu od tynków i ocieplenia umówił się, że mi pokaże swoją robotę ale później oświadczył, że decyzję muszę podjąć sama i on nie będzie z siebie robił głupka, żeby ze mną po ludziach jeździć - no to nie będzie robił ocieplenia. Negocjuję z innym ...

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

 

 

Ivette,

Może miał referencje na piśmie? :lol:

A ty uparłaś się, żeby robić z niego głupka :D

Pochwal się później owocami swoich starań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, ale się napisaliście!! Pół godziny czytałam :D

Józia gratuluje- idziesz jak burza!!

Maksiu- Małgosia rośnie jak na drożdżach (a my przekroczyliśmy magiczne 8kg :lol: )

Mariusz- ja bramę mogę kupować najwcześniej za tydzień :(

Zrobiłam test 9:2 (na szczęście na moją korzyść :lol: ). No to nie jest najgorzej- myślałam, że będzie gorzej (po porodowe zaburzenia myślenia :wink: )

Miłego dnia wszystkim życzę

Aha- Kaso- cena za dach rewelacyjna! Jeśli to ktoś sprawdzony to daj namiary :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!

Podobno ma jakieś referecje na piśmie ale nikt ich nie widział - no to chciałam zobaczyc , co on umie w realu - a tu DUPA!(sorki za wyrażanie :wink:)

Negocjuję z innym dobrym - widziałam 5 domów w Wołczkowie - dusze go na 28,-zł netto za ocieplenie - ma dać dzisiaj odpowiedź. Ale podbitkę to wywalczyłam po 33,-zł. netto za m2 - drewniana.

 

Czy ktoś ma dobry i tani namiar na ociepleniowca - PILNE!!! Prosze juz po raz drugi.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...