Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Tak, w dołujach skręcasz na przecław :lol: na mojej ulicy na wprost są piękne słoneczne działeczki.
a któredy TY jezdzisz?przez Mierzyn?Masz jakies zdjecia moze okolicy?

albo przez Mierzyn, albo wsiowymi drogami przez przecław, warzymice itp..

na osiedlu teraz dla dzieci mieszkancy zrobili boisko pilkarskie - trawusia, bramki

miejsce na ognisko, mamy na osiedlu sklepik i zero budynkow innych niz jednorodzinne - w planie nie mozna nic ponadto stawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w dołujach skręcasz na przecław :lol: na mojej ulicy na wprost są piękne słoneczne działeczki.
a któredy TY jezdzisz?przez Mierzyn?Masz jakies zdjecia moze okolicy?

albo przez Mierzyn, albo wsiowymi drogami przez przecław, warzymice itp..

na osiedlu teraz dla dzieci mieszkancy zrobili boisko pilkarskie - trawusia, bramki

miejsce na ognisko, mamy na osiedlu sklepik i zero budynkow innych niz jednorodzinne - w planie nie mozna nic ponadto stawiac

Teska, normalnie prowizje powinnas dostac za reklame :lol: :lol: :lol: Dzieki jeszcze raz, Na pewno zobacze jak bede w Szczecinie. Mówisz ze kompleks sprzedaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja mama tez mieszka na Pomorzanach :). Ja buduje w Wawelnicy a to rzyt beretem od Doluj. Chcialam tylko dodaC , ze mieszkam w Dublinie i jak przyjezdzam do Szczecina to zadne odleglosci i zadne korki nie wydaja mi sie straszne. Tu to dopiero sie dzieje :) . W Szczecinie z jednego konca (niebuszewo) na drugi (pomorzany) zahaczajac po drodze o Wawelnica przejazd zajmuje mi 40 minut. W 25 min jade z Wawelnicy do mamy. Do centrum to zaledwie 15. w Dublinie przejazd z konca na koniec miasta zajmuje w godzinach szczytu 1,5 h.

Wiem, wiem - nie jestescie w Dublinie ale napisalam to tak w formie pocieszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja mama tez mieszka na Pomorzanach :). Ja buduje w Wawelnicy a to rzyt beretem od Doluj. Chcialam tylko dodaC , ze mieszkam w Dublinie i jak przyjezdzam do Szczecina to zadne odleglosci i zadne korki nie wydaja mi sie straszne. Tu to dopiero sie dzieje :) . W Szczecinie z jednego konca (niebuszewo) na drugi (pomorzany) zahaczajac po drodze o Wawelnica przejazd zajmuje mi 40 minut. W 25 min jade z Wawelnicy do mamy. Do centrum to zaledwie 15. w Dublinie przejazd z konca na koniec miasta zajmuje w godzinach szczytu 1,5 h.

Wiem, wiem - nie jestescie w Dublinie ale napisalam to tak w formie pocieszenia :)

wiem, wiem, ale tam to chyba jednak inne drogi :D :D :D Powiedz, Twoje cudo jest na zdjeciu?Strasznie mi sie podobaja wyzyły Weimarskie?dobrze napisałam?ja mam doga niemieckiego, tj dożyce :p Własnie wróciłam z dziecmi i padam. sam przejazd w dwie strony 1,5 godziny :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też*budujemy w Kościnie, chociaż jesteśmy ostatnią*działką w Dołujach:) Właściwie nie wyobrażam sobie innego miejsca do mieszkania, poza tym dojazd do Szczecina-bajka dla mnie, szczególnie po codziennych dojazdach z Warszewa do śródmieścia z dzieckiem do szkoły (chyba wszystkie dzieci z warszewa z rodzicami jadą o 7:35 ul. Duńską na dół:)). Poza tym jakoś*ta strona miasta od ul. Ku Słońcu bardziej mi pasuje:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z lotniska w Dublinie do dworca autobusowego............mogłam szybciej gdybym wiedziała gdzie to jest dojsc....korek jak diabli, myslalam ze mi oststni autobus odjedzie i bede szukac hotelu :evil:

 

hmmm...a ja tez z niebuszewa jestem :lol:

Teska, Kompleks na stronie nie ma działke w Koscinie :( jest tam jakis numer moze telefonu?albo cus?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też*budujemy w Kościnie, chociaż jesteśmy ostatnią*działką w Dołujach:) Właściwie nie wyobrażam sobie innego miejsca do mieszkania, poza tym dojazd do Szczecina-bajka dla mnie, szczególnie po codziennych dojazdach z Warszewa do śródmieścia z dzieckiem do szkoły (chyba wszystkie dzieci z warszewa z rodzicami jadą o 7:35 ul. Duńską na dół:)). Poza tym jakoś*ta strona miasta od ul. Ku Słońcu bardziej mi pasuje:)
hmm, a wiesz gdzie jest Wieczorowskiego?bo my tez tam oglądalismy dzialke. Duńśka to taka ulica w dół do Manhatanu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, a wiesz gdzie jest Wieczorowskiego?bo my tez tam oglądalismy dzialke. Duńśka to taka ulica w dół do Manhatanu?

 

tak, ta długa - z wieczorowskiego z tego co widzę też*będziesz nią*jeździć. Poza tym jeszcze jedno szukając działek zwróćcie uwagę na planowaną obwodnicę Szczecina, ostatnio było o tym u nas na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, a wiesz gdzie jest Wieczorowskiego?bo my tez tam oglądalismy dzialke. Duńśka to taka ulica w dół do Manhatanu?

 

tak, ta długa - z wieczorowskiego z tego co widzę też*będziesz nią*jeździć. Poza tym jeszcze jedno szukając działek zwróćcie uwagę na planowaną obwodnicę Szczecina, ostatnio było o tym u nas na forum.

tak, słyszałam o niej. W 3 miescie zas słynna jest trasa Leborska :( tez blady strach pal na włascicieli działek. Na dodatek nie moga sie zdecydowac na przebieg, raz tak, raz siak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanko:

 

na jaką długość wystaja Wam płytki parapetowe poza poza płaszczyznę elewacji? Sa jakies wskazania w tym zakresie?

U nas grubość elewacji 14 cm, wydaje mi sie, że najlepiej pasowałyby płytki długosci np. 18 cm ale są 15 albo 20. 15 to zdecydowanie za malo, pytanie czy 20 to nie będzie za mocno wystawać?

zalezy, ja mam surfinie poustawiane i u mnie pasuje dłuższy parapet. Doniczki sie mieszcza :p

 

OK, dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia

 

babka z kompleksu byla i mowila ze beda umowe o sprzedazy podpisywac....hmm...a jesli cos to poszukaj developera ktory jest wlascicielem tych dzialek ad neptun

 

 

jak cos mam prywatny telefon do faceta ktory ma dzialki przed i za moim plotem

wiesz, moze si enie dogadali. Biura chca ogromne prowizje. ja teraz tez sprzedaje działke i jak pomysle, ze mam im oddac 11.000 to dziekuje bardzo. A jak powiedziałam babce, ze oki,m oge jej 5000 zapłacic, to powiedziała ze jej sie nie opłaca :lol: chciałabym tak zarabiac pieniadze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów.

Mam pytanko, więc pytam.

Czy ktoś z Was Szanowni Forumowicze korzysta z pompy ciepła?

Czy ktoś mógłby mi doradzić: gdzie pytać, o co pytać z czym to się je itd, itp.

Z góry dziękuję za "mądre" odpowiedzi i serdecznie wszystkich pozdrawiam. Tak nawiasem mówiąc to geolog powiedział, że działka jest GIT, jeśli chodzi o grunt ale na WZ dalej czekam bo Starostwo w Policach czegoś nie zrobiło. :evil: :evil: :evil:

P.S. (wiem, wiem szukaj ale tam jest tyle postów, że na plecy z wrażenia padam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów.

Mam pytanko, więc pytam.

Czy ktoś z Was Szanowni Forumowicze korzysta z pompy ciepła?

Czy ktoś mógłby mi doradzić: gdzie pytać, o co pytać z czym to się je itd, itp.

Z góry dziękuję za "mądre" odpowiedzi i serdecznie wszystkich pozdrawiam. Tak nawiasem mówiąc to geolog powiedział, że działka jest GIT, jeśli chodzi o grunt ale na WZ dalej czekam bo Starostwo w Policach czegoś nie zrobiło. :evil: :evil: :evil:

P.S. (wiem, wiem szukaj ale tam jest tyle postów, że na plecy z wrażenia padam).

Na trójmiejskiej jest Marcus i Masza z kOleczkowa maja pompy juz pare lat i duze doświadczenie. Na pewno pomoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...