Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Dostałem dzisiaj wycenę na budowę domu za stan surowy otwarty na kwotę 345tys zł (80tys robocizna + 265tys materiały) jestem w dużym szoku liczyłem na 190tys -200tys. Co wy na to, myślałem ze te 345tys to za stan developerski?

 

Witam,

 

obecnie jestem na etapie szukania ekipy. Pierwsza wycena za dom 211 m2 użytkowej (kubatura 800 m3, dach wielospadowy - dachówka karpiówka) to 110 tys. (sama robocizna).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

witam

 

jestem z Kołobrzegu ale wybieram się do Szczecina aby tam zakupić płytki w CERAMIKu - mam pytanie - czy znacie jakieś inne fajne salony z płytkami ale z włoskimi albo hiszpańskimi. Byłam w Cermagu i Hiperglazur ale niestety nie mają nic co by mnie interesowało.

 

Może są jeszcze jakiś inne fajne salony????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

jestem z Kołobrzegu ale wybieram się do Szczecina aby tam zakupić płytki w CERAMIKu - mam pytanie - czy znacie jakieś inne fajne salony z płytkami ale z włoskimi albo hiszpańskimi. Byłam w Cermagu i Hiperglazur ale niestety nie mają nic co by mnie interesowało.

 

Może są jeszcze jakiś inne fajne salony????

 

Na ulicy Nadodrzańskiej nie pamiętam jak się firma nazywa, mają spory wybór. W połowie długości tej ulicy w prawo między domkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
witam

 

jestem z Kołobrzegu ale wybieram się do Szczecina aby tam zakupić płytki w CERAMIKu - mam pytanie - czy znacie jakieś inne fajne salony z płytkami ale z włoskimi albo hiszpańskimi. Byłam w Cermagu i Hiperglazur ale niestety nie mają nic co by mnie interesowało.

 

Może są jeszcze jakiś inne fajne salony????

 

Na ulicy Nadodrzańskiej nie pamiętam jak się firma nazywa, mają spory wybór. W połowie długości tej ulicy w prawo między domkami.

 

dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dostałem dzisiaj wycenę na budowę domu za stan surowy otwarty na kwotę 345tys zł (80tys robocizna + 265tys materiały) jestem w dużym szoku liczyłem na 190tys -200tys. Co wy na to, myślałem ze te 345tys to za stan developerski?

chyba kogos pogrzalo :o

 

Witam

 

Też jestem na etapie poszukiwań wykonawcy i uważam, że to co powyżej to przesada. A z nieco innej beczki - szukam namiarów na sprawdzonego studniarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczow po długiej nieobecności - jeśli ktoś kiedyś twierdzil, że szukanie działki to łatwa sprawa, to żartowal . :D

Ale co sie odwlecze to nie uciecze...

Będzie w Dułujach. A właściwie jest. Zostało podpisanie aktu notarialnego. Ufff

Prośba do Matam'a o listę wykonawców - wysłałem maila.

Pozdrawiam

ArKaMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących,

 

W tym roku planujemy rozpocząć budowę w Dobrej na tak zwanej " Zielonej Górce". Zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny, parterowy 250 m2, właśnie zamknęliśmy koncepcję i poprosiliśmy o wstępną wycenę projektu. Zastanawiamy się nad systemem Praefa, więc bardzo proszę o szczecińskie refleksje. Szukam również osób, które kładły dachówkę Tangalit lub Domino zarówno na dachu jak i na ścianie ( będę wdzięczna za wszelkie uwagi).

 

Jeśli to możliwe poproszę również o namiary do godnych polecenia wykonawców [email protected]

 

Pozdrawiamy,

zoszka i rudy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wszystkich chetnych na otrzymanie listy wykonawcow prosze o wyslanie swojego zlgoszenia zawierajacy nick z forum na adres [email protected].

Nie musza tego wykonywac osoby, ktore do tej pory otrzymywaly liste.

Osoby, ktore przeslalmy mi wiadomosci na PW prosze o ponowne wyslanie zgloszenia na podany adres.

Jednoczenie informuje ze osoby, ktorych aktywnosc na naszym forum jest zerowa nie otrzymaja listy.

 

W tej edycji pomagac mi bedzie inna osoba z forum, jezeli bedize chciala to sie ujawni :).

 

MaTaM

 

MaTaM, prośba jeśli możesz ... jutro jestem w Szczecinie i zaczynam poszukiwania firm :o nie ukrywam, że chyba taka lista którą oferujesz bardzo by ułatwiła życie...a na pewno nerwy :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że często pytacie o sprawdzonego wykonawcę stąd takowego wam podsyłam

 

http://www.domex-bizar.pl/index.php

 

Współpracuję z tym człowiekiem i miałem do czynienia również z jego klientami i byli bardzo zadowoleni.

Pozdrawiam

 

Pisałam o nim do MaTam ale coś*nie dotarła moja opinia. U nas nie popisał się*ten Pan, zwodził nas z podpisaniem umowy, a miesiąc przed rozpoczęciem naszej budowy ( w dniu kiedy mieliśmy w końcu wszystko dogadane i umówieni byliśmy na podpisanie umowy) najzwyczajniej na świecie nas olał, mówiąc, że nie będzie budował "bo nie". Do dzisiaj jestem wściekła na niego, bo tylko cudem w ciągu miesiąca udało nam się*znaleźć ekipę z którą właśnie kończymy stan surowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że często pytacie o sprawdzonego wykonawcę stąd takowego wam podsyłam

 

http://www.domex-bizar.pl/index.php

 

Współpracuję z tym człowiekiem i miałem do czynienia również z jego klientami i byli bardzo zadowoleni.

Pozdrawiam

 

Pisałam o nim do MaTam ale coś*nie dotarła moja opinia. U nas nie popisał się*ten Pan, zwodził nas z podpisaniem umowy, a miesiąc przed rozpoczęciem naszej budowy ( w dniu kiedy mieliśmy w końcu wszystko dogadane i umówieni byliśmy na podpisanie umowy) najzwyczajniej na świecie nas olał, mówiąc, że nie będzie budował "bo nie". Do dzisiaj jestem wściekła na niego, bo tylko cudem w ciągu miesiąca udało nam się*znaleźć ekipę z którą właśnie kończymy stan surowy.

Hej

 

Nie wiem dlaczego tej opini nie ma, a czy przeslalas na maila ?? Jezeli na PW to rzeczywiscie moglem pominac, dlatego prosze o przesylanie na maila tam nic nie powinno ujsc uwadze.

Prosze przeslij jeszcze raz to nastepnym razem uwzglednie. Co do nowych osob to konieczne jest to aby osoby byly od jakiegos czasu aktywne na forum, chyba ze ktos moze za nie poreczyc ze to nie wykonawcy, ponadto warunkiem koniecznym jest przeslanie maila z nickiem z forum na adres [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...