Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie :D

Długo mnie nie było widać na forum..ale sie nazbierało postów do przeczytania :)

Didi zazdroszcze prac koncowych :) Panelik prysznicowy juz sprawdzony??

 

U mnie tez sie troszku ruszyło..Wstępnie ugadałam sie z wykonawca,zaczynamy 4 maja... Mam nadzieje,ze wszystko sie uda..

 

Czekamy na kredycik...Czy ktos ma jakies doswiadczenia z GE capital bank?? Wszystko u nich wydaje sie tak różowe...

 

Byłam wczoraj na targach....Dla mnie strata czasu..Szkoda,ze wystawcy tak niesolidnie podchodza do klientów..Część z nich wczoraj o 10 rano piła piwko..części nie było na stoiskach..innym zabrakło właśnie wizytówek..Nie wspomnę o aranżacji stoisk..Jedna wielka pomyłka...

:(

Pozdrawiam :D

Ps.Ploty chodzą,ze jutro ma być słoneczko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w już słoneczny dzień!

A od jutra ma być pięknie! I tak będzie! AMEN!

 

Didi - a jakie masz meble do kuchni i za ile ? Napisz na priva, plissssss :D

I gratulejszyn z powodu 300-tki! :D

 

A z tym przestawieniem czasu to przegięcie! Spać mi się chce! :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga S.P. dziekuje za powitanie :)

Zmieniłam ostatnio profesje na "psią nianię" :) A raczej kocio-psią...Szczeniak nam sie przybłąkał i oswajam go z resztą dobytku:kotem i dwoma starszymi psami :)

Forum uważnie czytam,ale jak tylko zabieram sie do odpisywania mój 3-miesięczny podopieczny zabiera sie za gryzienie np.kanapy... Urwis niemiłosierny.. :lol:

może uda sie wkleić zdjęcie..

http://www.bmxer.info/~losiak/falco/IMG_0859.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu pewnie,ze fajny..Nie wiem jak można takiego wyrzucic na ulice :evil:

Tylko z kotem sie słabo dogadują...Moze ktos ma doswiadczenia na tym polu..kot ma 3 lata ,pies 3 miesiace..

Generalnie kot syczy i prycha na psa..a pies szczeka i gania kota..A przy całej akcji zrzucają wszystko co na ich drodze(doniczki,wazony,lampki etc.) HELP!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalka napisał:"Czekamy na kredycik...Czy ktos ma jakies doswiadczenia z GE capital bank?? Wszystko u nich wydaje sie tak różowe..."

 

Na początku też mi sie tak wydawało. Ale przelicz co zyskasz a co stracisz. Przy 200.000 kredytu koszty dodatkowe to do 5000( w najgorszym przypadku) a oprocentowanie jest dużo wyższe niż w innych bankach. Nawet przy wyliczaniu przypuszczalnym (banki zawsze je zaniżają tak więc napewno będą większe) różnica w spłaconych odsetkach to ok.50.000zł. Nijak ma się do 5000 kosztów dodatkowych w innych bankach. GE to dobry bank dla tych, którzy nie mają udokumentowanyh dochodów lub nie mają zdolności. To jest oczywiści moje prywatne zdanie a zaznaczam, że nie jestem bankowcem tylko księgową więc mogę się nie znać.

Z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wróciłam, cała i zdrowa :D

Nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich postów. Zacznę może od końca... i odpowiem Lalce

Tylko z kotem sie słabo dogadują...Moze ktos ma doswiadczenia na tym polu..kot ma 3 lata ,pies 3 miesiace..

Generalnie kot syczy i prycha na psa..a pies szczeka i gania kota..A przy całej akcji zrzucają wszystko co na ich drodze(doniczki,wazony,lampki etc.) HELP!!!!!

 

Mam takowe doświadczenie. My tak samo wzięliśmy szczeniaka mającego ok 2 miesięcy do domu, w którym rządziła dwuletnia kotka :wink:

Szczeniak oczywiście musi wybadać kota, na ile moze sobie pozwolić itd., ...dlatego Twój dom wygląda jak opisujesz.

Niestety doswiadczenie mówi, że to, czy zapanuje w końcu zgoda, to zależy całkowicie od kota... Moja kotka zaakceptowała psa, bo jest z natury bardzo łagodna i ugodowa. Pies natomiast lubi dostawać od niej po "mordce" i jest bardzo z tego zadowolony. Obecnie za nią chodzi i jej pilnuje, delikatnie liże i szturcha. Pełna harmonia. Takie "badanie" na ile sobie każde może pozwolić, nie trwało długo. Może i u Ciebie uda się zwierzakom szybko dojść do porozumienia i ustalić hierarchię? O tyle jest łatwiej, że pies jest młody i traktuje to wszystko jako dobrą zabawę. Jeśli i kot w końcu to zrozumie, to nic, tylko uwieczniać na zdjęciach te sialankowe obrazki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...