Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

mam pytanie...tynkarzom powinnam zapłacic ustalona kwote..ale pomyslałam,ze skoro koncowa szlichte beda robic za 3 tygodnie..i tez oparawiac okna płytami g-k (bo lepiej zeby ciut obeschły te tynki) to ile powinnam zostawic sobie kasy? czy np..1500 zł jak zostawie to wystarzczy ewentualnie na innych? ( no gdyby moim nie chciało sie wracac do mnie...)za całosc ma do zaplacenia 7600 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Po robocie, a przed zapłatą masz ich w garści.

Po zapłacie, a przed robotą możesz im nadmuchac (jakby co).

 

Taka dola inwestora - zawsze w rozterce :smile:

 

PS. Wczoraj zrobiliśmy kontrolny wypad do Castoramy. Polataliśmy sobie po półkach i pospisywalismy ceny prostych rzeczy. Drożyzna straszna !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka - co pół metra w skosie i 80 cm od płotu.Jak za gęsto - to będziemy nimi opalać w kominku :smile: Raczej wiem że częśc może paść.

Kiedy spodziewać się Was na działce? I uśmiechnijcie się - że Was to omija - czytając nasze wypociny w dzienniku budowy muratora. To początek horroru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOASIA JASIA...piękne daglezje...powiedzcie ile rocznie rosną??

 

bo ja chyba tez chce....:smile: mam do obsadzenia 100 mb..ile mam ich kupić? i jeszcze jedno a jak bede podsypywała ziemię..to teraz moge sadzic?

nio i szukam krzaczka borówki amerykanskiej...i nigdzie nie ma:sad:

Joasiu...jak dojade do Tanowa to trafie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - z parapetów tępa jestem. Wg mnie 40 to za duzo na parapet wewnętrzny. Biorąc pod uwagę że okno osadzasz tuż przy ściane zewnętrzne, bloczek ma 24, okno ok 6-8 cm szerokości, tynk góra 1-2 cm to parapet powinien mieć 24-8-2 + ok 7 cm to wychodzi 21 cm. Trzeba popatrzeć jaki są głębokości standardowe - za każdy inny niż typowy wymiar płacisz. BTW - z czego robisz parapety?

I co ze stemplami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...