Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Lalka

 

...próbuj też głaskać jednocześnie i kotkę i pieska hihi... ja tak robiłam, może to pomogło? Zwracałam też uwagę szczeniakowi, jak się zapędził w swoich wybrykach :D, groziłam mu palcem i głaskałam wtedy kota. Trochę czasu musisz im poświęcić, żeby zwierzaki nie czuły, że coś się zmieniło jeśli chodzi o Twoje uczucia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo! Z energetyką to nie takie proste.

Okazuje się, że muszę uaktualnić warunki przyłącza!

 

Tak Didi, masz rację. Ja zmieniłam już umowę z Eneą ale doczekać się nie mogę ani kopii umowy, ani wizyty pracowników, bo coś mają przestawić w tej skrzynce :wink:

Muszę jutro jechać i opiórkować kogo trzeba. Mam takiego jednego na oku, już poprzednio zalazł mi za skórę. Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka Dzieki za rady..Będę cierpliwie probowac...

 

Mar35 o bruku nic nie wiem..o roslinkach,tylko tyle,ze sa hurtownie jak sie jedzie na przecław po lewej stronie..Kupuje tam doniczkowe..Ale hurtownia z roslinkami do ogrodu tez tam jest..Ale czy róże sa..nie mam pojecia..Ja jeszcze nie na tym etapie...Ale jak juz balkonik bedzie to go całego krzaczorami obsadzę :D

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka Dzieki za info.. :D

kotka niestety charakterek ma.. Generalnie prawie nikomu nie daje sie pogłaskac..Drapie i gryzie..Pełni funkcje kota obronnego..

Podobno po sterylizacji kotki staja sie łagodniejsze..Moze zdecyduje sie na ten zabieg.. :(

Pozdrawiam :)

 

Dawno mówiłem: wszystkie kotki do sterylizacji (szczególnie te, które nie dają sie głaskać, drapią i gryzą)!

Zabieg krótki, a nie będzie tylu problemów.

 

Kot jest niezbędny (niezastąpiony), gdy w domu jest pies - szarik musi się przecież wybiegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór trochę wiosennie :D

Tylko Was czytam, nic nie piszę, bo za bardzo nie mam o czym. O marzeniach o domu? :wink:

A tak serio, to rozglądaliśmy się z mężem za działeczką wg waszych wskazówek. Niestety jak na razie za mało wizyt chyba odbyliśmy w interesującej nas okolicy :wink: Skłaniamy się ku Tanowie. W Pilchowie znaleźliśmy ładne działki, ale ta cena ... :o

 

Czyli - czytam Was i Wam zazdroszczę. Mam nadzieję, że niedlugo napiszę coś konkretnego i że na następne wasze spotkanie będziemy mogli przybyć z z mężem (bo może będziemy już należeć do "braci budującej").

Na razie pozdrawiam i wracam do oglądania projektów ... i do marzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
No i spróbuję załatwić przekwalifikowanie prądu na mieszkaniowy. Życzcie mi powodzenia, bo to nie jest łatwe!

 

O, a można tak zmienić jak się ma jeszcze stan surowy zamknięty ale zamontowane już przyłącze w domu (ostateczna skrzynka)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Czy ktos ma jakies doswiadczenia z GE capital bank?? Wszystko u nich wydaje sie tak różowe...

 

Ja mam mieszane uczucia, bo dwa razy różnie mnie potraktowano, ale przyczyną są też inne warunki, niż np. w zeszłym roku.

Zgadzam się, że to raczej bank dla tych, którzy mają jakieś większe czy mniejsze kłopoty z udokumentowaniem dochodów.

Ale niestety nie mogę dojść gdzie tkwi pułapka (a może to tylko atrapa i się człowiek boi niepotrzebnie), bo w moim przypadku opłacałoby mi się przenieść swój kredyt... i niższe raty i o wiele krótszy okres kredytowania. Natomiast należy pamiętać, że to bank typowo hipoteczny i być może tutaj tkwią jakieś niespodzianki dla laików.

 

Ja się z decyzją wstrzymałem, bo mój bank oprzytomniał i chce ze mną rozmawiać, ale jak się rozmowy dobrze nie potoczą... to zostaje mi GE i wygląda na to, że to rozsądna propozycja, a inne banki odpadły :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Witam wszystkich po zmianie czasu, zasypiam na stojąco.

Co widać na obrazku obok :D Już chyba wyszedłeś z siebie :D

Nie, no turlałem się ze smiechu przez pół godziny, jak zoabczyłem Twój emblemat :D:D:D A gdzie okulary zostawiłeś? Normalnie wypisz wymaluj :D Linka, maczałaś w tym palce? :lol:

 

Mam pytanie, czy ktoś z Was myślał o bruku drewnianym? Co wiecie na temat tak zwanego uzytkowania go?

O tak, tak - ja też proszę o opinie... wiem tylko tyle, że zimą może być ślisko... w końcu drewno nasiąka i potem... fajt! ;)

 

I jeszcze jedno pytanko.

Gdzie najlepiej kupić sadzonki dzikiej rózy?

Również szukamy drzewek owocowych z dobrej sprawdzonej szkółki, może macie jakieś sensowne namiary?

Sprawdź ul. Przytulną w Zdrojach - jedziesz Bat. Chłopskich w kierunku Podjuch i przy byłym Węglobudzie po prawej skręcasz w lewo (czyli druga przecznica po minięciu ronda, nie licząc wjazdu do Lidla i kilku wjazdów w podwórka) ;) a potem w prawo... jakoś tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...