Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Mar 35

 

ta szkółka w zdrojach....kupiłam tam pare drzewek...uschły, jedynie jedno kupione w donicy jakos przetrzymało.

 

Wiem ze jak sie jedzie nad morze w okolicach dziwnowa jest duza szkółka..ceny maja niskie i bardzo duzy wybór roslinek...spróbuje dowiedziec sie o miejscowosc bo niestety nie zapamiętałam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich po zmianie czasu, zasypiam na stojąco.

Co widać na obrazku obok :D Już chyba wyszedłeś z siebie :D

Nie, no turlałem się ze smiechu przez pół godziny, jak zoabczyłem Twój emblemat :D:D:D A gdzie okulary zostawiłeś? Normalnie wypisz wymaluj :D Linka, maczałaś w tym palce? :lol:

 

hihi, udało mi się nieprawdaż?

 

Stasiek!

W końcu doczekałam się nowego wiosennego zdjęciaw Twoim emblemacie!

Mam nadzieję, że zobaczymy się w weekend?

... o ile się znowu nie rozchoruję, bo właśnie mam gorączkę :oops: , zaraz zacznę bredzić, więc już nie piszę nic więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mówiłem: wszystkie kotki do sterylizacji (szczególnie te, które nie dają sie głaskać, drapią i gryzą)!

Zabieg krótki, a nie będzie tylu problemów.

 

Kot jest niezbędny (niezastąpiony), gdy w domu jest pies - szarik musi się przecież wybiegać.

 

RomanieW :D

Ciekawa jestem, czy zgodzisz się z tym przysłowiem?

 

"Lepszy pies, co warczy i kąsa, niż kot, co się łasi, a drapie"

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spróbuję załatwić przekwalifikowanie prądu na mieszkaniowy. Życzcie mi powodzenia, bo to nie jest łatwe!

 

O, a można tak zmienić jak się ma jeszcze stan surowy zamknięty ale zamontowane już przyłącze w domu (ostateczna skrzynka)?

 

Jak już naspisałam, trzeba do tego mić aktualne warunki przyłącza i zaświadczenie ze starostwa o zakończeniu budowy!!!!!! :evil: zgroza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana.

Teska pytasz o postępy, więc odpowiadam. Wczoraj odkopali mój fundament i zaczynają ocieplać, nie zrobili tego zimą i teraz mają podwójną robotę ale to nie mój problem. Wieniec schnie, schiedel wymurowany. Byłam wczoraj na inspekcji i było mi bardzo fajnie.

Chyba zdecydowałam się już na ekipę do hydrauliki, nie wiem czy to wszystko teraz tak porożało, czy ja nie potrafię ludzi dusić, ale miałam kilka ofert i ceny niestety zbliżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman Dzięku za te nazwy , tylko jak to wygląda ?\

Z nazwy to mi się podoba Karanga... i Glediczja... Wpadaja w ucho :)

 

Teska Dzieki za info o szkólce , to znaczy za ostrzeżenie.

 

Stasiek A co Ci się kurna nie podoba w emblemaciku? masz rację tylko okularów brak :lol: Dzięki za ten "fantastyczny" adres szkólki :wink:

 

A co do kota to Roman zgadzam się. Upsss chyba podpadłem żonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Odpowiem zbiorczo - co wiem.

GE Capital - przez nich o mało co domu by nie było! Banda oszustów i łapówkarzy! Kolega miał podobne doświadczenia jak my (na początku cacy cacy a potem - marudzenie , że za małe dochody, że był samochód na raty...aż ostatecznie że możemy wziąć kredyt ale tylko na 1/3 kwoty, którą pierwotnie proponowali). Dalej o koledze: - uprzejmie doniósł do Warszawy, wskutek czego zajął się nim inny handlowiec i dostał kredyt taki jaki chciał. My wybraliśmy PKO BP - i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Mar35 - Bruk drewniany - piękna sprawa - pod warunkiem, że jest sucho. Na wilgotnym można nieźle fiknąć. Mam doświadczenie - przy ogrodzie dendrologicznym w Starym Czarnowie jest ściezka turystyczna - i taki bruk - buczynowy. Dzika róza - jak zobaczę w szkółce w Tanowie -to powiem.

Pies i kot Lalki - przetrzeć kota wilgotnym ręcznikiem i wytrzeć nim psa. Potem zmiana - przyzwyczają się do swojego zapachu i zaczną się traktować jak meble. U nas wpierw był tylko jeden kot - wieloletni domownik, później przyszedł pies i potraktował kota z wielką atencją, a następnie mały kociorek. Wszystkie trzy lubią się do tego stopnia, że gdy na dworze był 20 stopniowy mróz, a zwierzaki wywalone na dwór - to spały razem w trójkę w budzie.

Teska - żyjemy - ale cienko. Wszystko boli. W rękach ciagle widły, łopaty i taczki. Na działce ziemia, piasek, czarnoziem. Śni mi się piękny trawnik i drzewa. Przez sen sieję rzodkiewkę i inne takie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to Rajski Ogród!

Mieszanki traw polnych to najlepiej w centrali nasiennej-najtaniej i sparwadzone, wiem, że centrala jest w Nowogardzie a gdzie jeszcze to nie wiem.

Caragana Arborescens zwana żółtą akacją to krzew kłujący ale za to pięknie mozna go formować

Glediczja? przcież to drzewo! do tego długie ciernie (do 10cm) a poza tym bardzo kruche gałążki!

Ja żywopłot zrobię z żywotników! Parę złotych więcej na poczatek, ale za to jaki efekt!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia Dziei za info, tak tez słyszałem, ale jest taki urokliwy, no i tani. Dęba można kupic w lesie i pociać samemu , nawet pila spalinową.

Czekam na dane z Tanowa i jeszcze raz dzięki.

 

 

A teraz wszystkich Was pomęczę jeszcze pytaniami:

1. Czy ktoś widział albo ma plany na zrobienie wędzarni swojej?

2. No i ponawiam z tym szkłem w piecu chlebowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...