Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

hej,

Mar 35 dzisiaj będę u znajomego który ma swoją wędzarnię. Jest myśliwym i robi bardzo smaczne wędlinki i kiełbaski. Zobaczymy czy zechce zdradzić konkrety. Pieca chlebowego niestety nikt ze znajmowych nie ma (te w piekarniach sa elektryczne:-()

Co do roslinek ze Zdrojów. Ja tam zawsze kupuję tyle, że w doniczkach. Nigdy nic mi sie nie działo, Rodzicom kupiłam i tez nic. Ale to były takie niewielkie 25-30 krzaczorki zielono- żółciutkie zimozielone. A może ma znaczenie kiedy sie kupuje?? my to robilismy jesienią. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Dzieki za wszystkie rady ... Joasia dzis sprobuje z tym recznikiem:)

 

Romanie W jak bedziesz sie tak wypowiadał na temat kotów,to one sie zemszcza :wink: ..mojemu znajomemu namietnie sikaja na parapet w biurze..Skutek jest taki,ze okna nie mozna otworzyc taki jest smrod... :lol:

 

Z GE to zobaczymy... Okaże sie w przyszlym tygodniu..U nas nieunormowana sytuacja prawna,dom na rodziców,a przepisywanie kosztowne i długotrwałe..Zajmiemy sie tym pózniej...

Serdecznie witam wiosenke..oby nam taka słiczna towarzyszyła do czerwca..:)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romanie W jak bedziesz sie tak wypowiadał na temat kotów,to one sie zemszcza :wink: ..mojemu znajomemu namietnie sikaja na parapet w biurze..Skutek jest taki,ze okna nie mozna otworzyc taki jest smrod... :lol:

 

taaaak, koty to pamiętliwe bestie... ale podejrzewam, że RomanW tego nie sprawdzi... bo po prostu nigdy nie bedzie miał kota...

 

Joasia, ja się nie śmieję, tylko wyobraziłam sobie tą akcję z ręcznikami, pies to jeszcze zniesie ale kota tak potraktować :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies i kot Lalki - przetrzeć kota wilgotnym ręcznikiem i wytrzeć nim psa. Potem zmiana - przyzwyczają się do swojego zapachu i zaczną się traktować jak meble.

 

Jak można wycierać psa ręcznikiem po obrzydliwym kocie?. To już jest okrucieństwo!

Rozumiem - wytrzeć pieska po kąpieli lub jak lekko się zgrzał, bo akurat gonił kotka na ciernisty żywopłot - to tak, ale tym samym ręcznikiem co kota?! Brrrrrrrrrrrrrr...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

trochę mnie nie było na forum, ale zawsze czytam Wasze wypowiedzi.

Mar35 - skąd glebozgryzarka?

Można gdzieś pożyczyć - u mnie też by się przydała.

Na razie poza pracą zawodową nic się u mnie nie dzieje - a tak bym chciała :cry: niestety notoryczny brak czasu :cry:

Pozdrowienia dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...