Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam, szukam sprawdzonego projektanta wnętrz ze szczecina lub okolic - do zaprojektowania wnętrza małej restauracji. Ma ktos jakies doświadczenia w tym kierunku - proszę o pomoc.

 

mój mail

[email protected]

 

Wysłałem meila z info ale otrzymuję zwrotną wiadomość, że coś nie tak z adresem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matam,

jeszcze nie podpisałam umowy, oczywiście Pana Kolegę najpierw sprawdzę. może mi pomożecie

 

Firma MK-BUD-Sport, Pan nazywa się Mirosław Klimas (jest z Dębicy)

ktoś coś słyszał ???

Witam.

Co do firmy to jest godna polecenia,naprawdę fachowiec w każdym calu.Budują w całej polsce . Mój kierownik budowy nie miał żadnych zarzutów.Szczerze polecam.

Kryptoreklama ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam sprawdzonego projektanta wnętrz ze szczecina lub okolic - do zaprojektowania wnętrza małej restauracji. Ma ktos jakies doświadczenia w tym kierunku - proszę o pomoc.

 

mój mail

[email protected]

 

Wysłałem meila z info ale otrzymuję zwrotną wiadomość, że coś nie tak z adresem,

 

adres jest dobry.

Ewentualnie prosze o przesłanie info na piriva.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę.

 

Czy zauważyliście co dziś stało sie ze spreadem w DB na CHF? 10% - banda w biały dzień. Bylo 18 gr teraz jest prawie 30. Ciekawe czy można tę sprawę jakoś ugryźć. Przecież to jest worek bez dna. Oczywiście w umowie bank zastrzega sobie możliwość zmiany...tylko czy ktoś widzial bank który obniża swoje opłaty? Zwróćcie uwage na ta czesc umowy przy kredytach denominowanych przed jej podpisaniem. Co z tego, ze biorąc kredyt sprawdzilem w roznych bankach spread jak teraz podwyzka jest co miesiac.

 

Pozdrawiam

Alek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz ponizej ;)

Jakbys ich pobil wszystkich to mozesz brac mnie na swiadka ze to oni na Ciebie napadli i mimo ostrzezen slownych i pisemnych nie odstapili wiec zrobiles to w obronie wlasnej oraz biednej staruszki ktora tam przypadkiem przechodzila a ktora tez chcieli napasc.

Szmaciarze do lipca chca wyciagnac ze spreadu jak najwiecej bo pozniej kantory im to zabiora... F..k DB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matam,

jeszcze nie podpisałam umowy, oczywiście Pana Kolegę najpierw sprawdzę. może mi pomożecie

 

Firma MK-BUD-Sport, Pan nazywa się Mirosław Klimas (jest z Dębicy)

ktoś coś słyszał ???

Witam.

Co do firmy to jest godna polecenia,naprawdę fachowiec w każdym calu.Budują w całej polsce . Mój kierownik budowy nie miał żadnych zarzutów.Szczerze polecam.

Kryptoreklama ??

nieeee.... raczej autoreklama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam sprawdzonego projektanta wnętrz ze szczecina lub okolic - do zaprojektowania wnętrza małej restauracji. Ma ktos jakies doświadczenia w tym kierunku - proszę o pomoc.

 

mój mail

[email protected]

 

Wysłałem meila z info ale otrzymuję zwrotną wiadomość, że coś nie tak z adresem,

 

adres jest dobry.

Ewentualnie prosze o przesłanie info na piriva.

Pozdrawiam

Wysłałem informację na piv., mam nadzieję że teraz już się powiedzie, jeśli nie proszę podać może numer g-g to prześlę kontakt

pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - banalne pytanie - jakie lepsze okna drewniane, czy plastikowe?? I DLACZEGO???

Pytam, bo pamiętam swoje drewniane okna z bloku, które wyglądały obrzydliwie po kilku latach... miałam wrażenie, że powinny być co chwilę malowane :evil:

To zależy. Czy chcesz drewniane, czy plastikowe :)

Drewniane trzeba co jakiś czas odnawiać. Plastikowe są... plastikowe ( i tańsze).

Reszta różnic prawie nie zauważalna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - banalne pytanie - jakie lepsze okna drewniane, czy plastikowe?? I DLACZEGO???

Pytam, bo pamiętam swoje drewniane okna z bloku, które wyglądały obrzydliwie po kilku latach... miałam wrażenie, że powinny być co chwilę malowane :evil:

To zależy. Czy chcesz drewniane, czy plastikowe :)

Drewniane trzeba co jakiś czas odnawiać. Plastikowe są... plastikowe ( i tańsze).

Reszta różnic prawie nie zauważalna ;)

Plastikowe bardziej sie rozszerzaja, ale w wiekszosci przypadkow nie ma to znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - banalne pytanie - jakie lepsze okna drewniane, czy plastikowe?? I DLACZEGO???

Pytam, bo pamiętam swoje drewniane okna z bloku, które wyglądały obrzydliwie po kilku latach... miałam wrażenie, że powinny być co chwilę malowane :evil:

To zależy. Czy chcesz drewniane, czy plastikowe :)

Drewniane trzeba co jakiś czas odnawiać. Plastikowe są... plastikowe ( i tańsze).

Reszta różnic prawie nie zauważalna ;)

Ostatnio rozmawiałem z producentem okien (drewnianych i platikowych). Rozmowa była służbowa i na inny niż okna temat, jednak na koniec spytałem jakie ma Pan okna u siebie w domu, na co otrzymałem odpowiedź: "plastikowe, ponieważ są łatwiejsze w utrzymaniu a ponadto drewno użyte do produkcji okien drewnianych nie ma wiele wspólnego z prawdziwym drewnem ponieważ jest tak sprasowane, ma metalowe elementy że tak naprawdę to tylko z nazwy jest drewniane". Dla jasności tylko powiem że w domu mam okna "drewniane". Idę oglądać mecz i pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem jakie chce...

myślałam, że drewniane...

ale podobno te drewniane nie są WCALE tak lepsze od plastikowych...

i zgłupiałam 8)

Trzeba iść na kompromis. Generalnie, to plastikowe od drewnianych różnią się tylko okleiną. Powiem ci, że kiedyś w sklepie z oknami się pomyliłem. Na drewniane okna powiedziałem, że są nie złą imitacją drewna... Weź dobre okna plastikowe, w kolorze jaki zechcesz, a różnicę w cenie przepijemy... :) HIHI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem jakie chce...

myślałam, że drewniane...

ale podobno te drewniane nie są WCALE tak lepsze od plastikowych...

i zgłupiałam 8)

dobre okna plastikowe są lepsze od kiepskich okien drewnianych. i odwrotnie. w zasadzie jest to temat-rzeka i pewnie gdzieś na forum jest długi wątek na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem jakie chce...

myślałam, że drewniane...

ale podobno te drewniane nie są WCALE tak lepsze od plastikowych...

i zgłupiałam 8)

dobre okna plastikowe są lepsze od kiepskich okien drewnianych. i odwrotnie. w zasadzie jest to temat-rzeka i pewnie gdzieś na forum jest długi wątek na ten temat.

 

Jest jedna zasadnicza roznica. Ciemne okna lepiej robic w drewnie, bo plastik pod wplywem temperatury (ciemne sie nagrzewa mocniej) potrafi sie wypaczy. Oczywiscie sa takie okna plastikowe, ktore nawet w ciemnej okleinie sie nie wypacza, ale osobiscie bym chyba nie zaryzykowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...