Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Romanie W

Święta racja. Trzeba wypić piwo na to konto :D

 

Księgowa

Glebogryzarka od prawie sąsiada pod Goleniowem , tam gdzie mieszkamy

Ale myślę , że w każdym rejonie się znajdzie ktoś kto jeszcze ma.

My potrzebowaliśmy na traktorze bo dużo roboty u nas.

 

I mam postualt, nie męczcie psa ręcznikiem po kocie, bądźcie ludźmi. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teska - ciągle się miotam, bo każdy chce mnie zrobić w balona. Ale masz fajnie z tą przeprowadzką :D

 

Lalka - postęp można zobaczyć tylko w środku - piękne posadzki. Ale jak masz ochotę pocieszyć oko z zewnątrz - zapraszam serdecznie! Pozytywne fluidy przydadzą się naszemu nowemu domostwu :D

 

ROMAN W - :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D S.P.

:D Józia

 

Jest pięknie!!! Od razu choroba mi przeszła :D

Psy też w lepszym humorze, a kot wygrzewa się leniwie na słońcu... Sielanka. Brakuje tylko szklaneczki czegoś zimnego i miłego towarzystwa :wink:

 

Pozdrawiam zapracowanych szczeciniaków!

Zalecam koniecznie spacer po pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie spacerek i oglądanie postępów na budowie. Bo jutro wylewają kolejny stropik i muszę sprawdzić schody.

Wczorzj rozśmieszyli mnie moi murarze, bo oświadczyli, że bardzo by chcieli zostać na budowie dłużej. Ich słowa: Może elewacja, może kafelki,.. możemy nawet zupę gotować, byle tu jeszcze trochę popracować. :D Uśmiałam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Didi TPSA ma wszystkich w nosie...

My doprosić się nie możemy normalnego kablowego łącza, ciągle mamy drogą radiową. Ma to swoje dobre strony, możesz z taką skrzyneczką jechac na Mazury i dzwonisz z domowego... tylko bateryjka musi być naładowana :wink:

Może złóż wniosek o taki telefon? Od razu mówię, Z NETU nici przy takim połączeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi,

nie proś, idź tam i narób rabanu. Poproś o rozmowę z dyrektorem regionwlnym (chyba jest ktoś taki) i zagroź, że jak przestaną być monopolistą, to odejdziesz do konkurencji. Postrasz interwencją na wyższym szczeblu i po 2 dniach braku odzewu - zrób to.

Ja nie żartuję, takie postawienie sprawy przynosi efekty.

 

Pozdrawiam i nie cackaj się z dziadami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w telekomunie Rejs to przy tym co tam sie dzieje to pestka!!

 

Trafiliśmy (z mężem silniejsza grupa) do samej p. kierownik! Ponagliła sprawę i zdradziła mała tajmnicę, że ten teren jest skierowany na inwestycję na II kwartał - tylko czy przyłącze zrobią w kwietniu czy w czerwcu? Tego nie wie nikt, nie wie nikt.....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...