Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam

 

Gdzie mogę kupić w dobrej cenie komplet materiałów na strop typu teriva? Druga sprawa jak rozliczaliście się z kierownikiem budowy bo ostatnio rozmawiałem z jednym to powiedział, że bierze 600zł za miesiąc i to ja decyduje na ile miesięcy go potrzebuje, średnio na 4 miesiące czyli na stan surowy gdyż potem podobno już nie potrzeba kierownika.

Jeśli ktoś może polecić jakiegoś kiera proszę o namiary na niego.

Tak jak już inni pisali - umawianie się na "miesięczną pensję" to przesada - chyba że chcesz utrzymywać kierbuda :D

 

podobnie z umawianiem się "za wizyty" - trudno potem nad tym zapanować

 

najlepiej ustalić kwotę za całość

 

mogę spokojnie polecić naszego kierbuda - obecny od zawsze aż do teraz - również przy ocieplaniu i regipsach, a nie tylko przy stanie surowym

 

pomocny we wszystkich kwestiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

No cóż, fachowcy od kuchni byli dzisiaj. Oczywiście nie skończyli i tylko spora ilość piwa w moim organizmie uchroniło ich przed awanturą. Właściciel firmy nie uchwytny. Pani z którą podpisywaliśmy umowę i która robiła projekt już tam nie pracuje...

Projekt sobie, wizualizacja sobie, to co widzę sobie, kontaktu z kompetentną osobą zero. Made in Poland. Szkoda tylko, że meble niemieckie i jakość ich całkiem, całkiem. Cena dubajska, spasowanie syberyjskie... Zapomniałem o bałaganie w domu....

Zdecydowanie nie polecam tej firmy!

 

ARTFORM meble firmy Haecker TOP SHOPPING

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie grupy.....

 

jeśli Wam nie przeszkadza bałagan budowlany, prawie skończony SSO to mamy miejsce na ognisko, prąd i wodę:):) Nie mamy miejsc do siedzenia i stolików:) Drewna za to mamy pod dostatkiem, bo jako nieliczni budujący musieliśmy poprawiać więźbę. Aaaaa i to miejsce na ognisko znajduje się*w Dołujach/Kościnie:)

 

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie grupy.....

 

jeśli Wam nie przeszkadza bałagan budowlany, prawie skończony SSO to mamy miejsce na ognisko, prąd i wodę:):) Nie mamy miejsc do siedzenia i stolików:) Drewna za to mamy pod dostatkiem, bo jako nieliczni budujący musieliśmy poprawiać więźbę. Aaaaa i to miejsce na ognisko znajduje się*w Dołujach/Kościnie:)

 

Co Wy na to?

Dla mnie bomba..

A stoliki to mozna samemu przywiezc, miejsca do siedzenia to kilka pustakow na to jakies deski i miejsce iscie budowlane, jedynie o dzieciach by trzeba pomyslec zeby mialy piaskownice :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba..

A stoliki to mozna samemu przywiezc, miejsca do siedzenia to kilka pustakow na to jakies deski i miejsce iscie budowlane, jedynie o dzieciach by trzeba pomyslec zeby mialy piaskownice :).

 

Kupa piasku, żwirek,mułek i kamień leżą przed domem, nasz prawie 3 latek jest w swoim żywiole jak jedzie z nami na budowę:) Do tego pod lasem 2 góry ściągniętego humusu i dzieci mają co robić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie grupy.....

 

jeśli Wam nie przeszkadza bałagan budowlany, prawie skończony SSO to mamy miejsce na ognisko, prąd i wodę:):) Nie mamy miejsc do siedzenia i stolików:) Drewna za to mamy pod dostatkiem, bo jako nieliczni budujący musieliśmy poprawiać więźbę. Aaaaa i to miejsce na ognisko znajduje się*w Dołujach/Kościnie:)

 

Co Wy na to?

 

Mi tez się podoba szczególnie, że planuje budowę w Dołujach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie grupy.....

 

jeśli Wam nie przeszkadza bałagan budowlany, prawie skończony SSO to mamy miejsce na ognisko, prąd i wodę:):) Nie mamy miejsc do siedzenia i stolików:) Drewna za to mamy pod dostatkiem, bo jako nieliczni budujący musieliśmy poprawiać więźbę. Aaaaa i to miejsce na ognisko znajduje się*w Dołujach/Kościnie:)

 

Co Wy na to?

 

Pomysl przedni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, fachowcy od kuchni byli dzisiaj. Oczywiście nie skończyli [...]

ARTFORM meble firmy Haecker TOP SHOPPING

 

:(

Jak pisalem, no kuchnias na czas :D POciesz sie tym ze wszyscy tak maja a niektorzy musza mi jeszcze kolacje stawiac ;)

A BTW naroznik wymurowany juz na nowo, obsypane bedzie juz niedlugo. Zageszczarka okazala sie za duza i podjechali za blisko pod naroznik wiec puscilo. W sobote juz bylo poprawione a dzis chudziak wylany, jutro sciany zaczynaja...kurna olek ale to wszystko zapitala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kupowal dachowke Robena i gdzie ?

Jaki model wybraliscie (kolor mnie wazny) ?

Fachmani zadowoleni z dachowki czy marudzili ?

 

 

Najlepszą ofertę na dachowkę Robena dostaliśmy w Izolacjach Polska - ul. Świerczewska 5, tel. 4856593. Z czystym sumieniem moge polecić. Cena najlepsza, braliśmy najdroższy model tej dachówki i wszystko do dachu. Extradach i ich wycena trochę mnie zabiła. POtem Pan twierdził, że mogłam się targować, a po co skoro w Izolacjach dostałam świetną ofertę na najdroższą dachówkę Robena. Kiedyś ta firma była jedynym dystrybutorem Robena w Szczecinie. Trochę dachówek przyjechało uszkodzonych. Nie robiliśmy żadnego protokołu i nie był wzywany nikt do reklamacji. Uzgodniliśmy, że w zamian za potłuczone dachówki, dostaniemy 50 szt. z kolejnej dostawy gratis. TYle gdzieś było potłuczonych. Nikt tego nie liczył. My te potłuczone i tak wykorzystamy na docinki, czy tymczasowe zakrycie szpary pomiędzy budynkiem a garażem.

Jak skończę budowę stanu surowego zamkniętego na pewno umieszczę tę firmę na liście i z dużym plusem. Panowie elastyczni. Załatwiam u nich wszystko na telefon.

wszystko prawda - też tam braliśmy dachówkę i nie było najmniejszych problemów z wyliczaniem potrzebnej ilości, dodatkami, dostępnością, transportem, wymianą połamanych, fachowym doradztwem i wszystkim, czego po handlującymi dachówkami mogliśmy się spodziewać. faktury za poszczególne dostawy dostawaliśmy mailem. śmiało mogę polecić.

My szykowaliśmy się na zakupy do Extradachu,ale sprawdzimy jeszcze na Świerczewskiego.A jaki rabat od całej kwoty udało wam się wytargować?

Byliśmy na Świerczewskiego w Izolacjach Polska i niestety jak dla nas zbyt mały wybór.Tylko dachówka Robena. :cry:

Podpowiedżcie na co zwracać uwagę przy zamawianiu dachówki.

I się powtórze bo pytanie pozostało bez odzewu :wink:

Jaki rabat udało wam się wytargować przy zakupie dachówki?

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie grupy.....

 

jeśli Wam nie przeszkadza bałagan budowlany, prawie skończony SSO to mamy miejsce na ognisko, prąd i wodę:):) Nie mamy miejsc do siedzenia i stolików:) Drewna za to mamy pod dostatkiem, bo jako nieliczni budujący musieliśmy poprawiać więźbę. Aaaaa i to miejsce na ognisko znajduje się*w Dołujach/Kościnie:)

 

Co Wy na to?

 

Pomysl przedni :D

 

też mi sie podoba.... miło z Twojej strony, że proponujesz własny teren

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofcbur, jak milo, ze ktos temat podjal!

My na to jak na lato, baardzo chetnie poznamy sasiadow!

Tylko mowcie kiedy i z czym, przytuptamy (bo ja ostatnio gmine polami na nogach zwiedzam :D )

 

A jak sie cala grupa szczecinska nie zbierze, to moze chociaz dolujako-kosciniaki, czooo???

 

Ide jutro na rozmowe z architektem, czymcie lapki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jak się*powiedziało A to trzeba powiedzieć*B:)

 

Proponujemy sobotę*2 maja. 1 grilla mamy, miejsce do siedzenia i jedzenia się*znajdzie (jak Matam pisał). Wiadomo, że jedzenie i picie każdy przynosi - to na co ma ochotę, może dziewczyny by zrobiły jakieś*sałatki. Najważniejsze, to ile osób jest zdecydowanych i czy ten termin czy jakiś*dalszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...