Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

dzisiaj rozpoczęliśmy w domu sezon grzewczy :) i mam pytanie kto ostatnio kupował drewno i po ile

 

Mój ostatni zakup to 20 m dębiny (w tzw "metrach" do popiłowania) wyniósł 1200 zł+300 zł transport.

Zakup "kontrolowany" :D w nadleśnictwie

Ciepełka życzę

a daj namiary :D

 

I ja poproszę!" Kontrolujmy" te zakupy :-)

 

też poproszę o namiary, zwłaszcza że temat bardzo na czasie, trzeba zapasy na zimę poczynić

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa porą.

 

Mam pytanie do tych co juz z budowa grubo przede mna i albo koncza albo juz skończyli. Jak dlugo uzywaliście kier buda? Wydawalo mi sie, ze najwiecej pola do popisu ma przy stanie surowym ale powiedzial mi dzis (dom jest juz zadaszony, ze dla niego to nawet nie polowa roboty...) Co Wy na to bo ja sadzilem, ze teraz to i tak tylko sprawdzeni wykonawcy sie popiszą, a może jednak jest inaczej i kierownik na tym etapie jest rownież niezbędny? Napiszcie proszę jakie macie doswiadczenia bo moj kier grubo mnie kasuje za kazdy miesiac.Czytajac Wasze ostatnie wypowiedzi na ten temat, ze najlepiej za cala budowe sie dogadac i wtedy 1,5 - 3 k? To wyglada na to ze u mnie to bedzie ze 3 razy tyle. Niby mozna kiera zmienic w kazdej chwili ale chcialbym z nim jeszcze spokojnie pogadac nie podejmujac pochopnych decyzji...z drugiej strony utrzymywanie kierownika tez nie wchodzi w gre (a tak piszecie o umowach z wyplata co miesiac)

 

Z gory dzieki za porady.

 

Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam wszystkim dziekuję za informacje dotyczące architekta. podzwonie i na pewno sie zdecyduję, nie liczyłam że będzie to kosztowało mniej niż 5500 no ale cóż trudno sie mówi :-? . Ja w swoim projekcie chyba za wiele zmian nie będę miała - przynajmniej tak myślę, szukałam takiego, którybył by dla mnie jak najbardziej funkcjonalny i znalazłam Natalia z pprojektów moze ktoś zna i buduje???? Pozdrowienia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE :)

Szukam dobrej firmy sprzedającej i montującej drzwi wejściowe (blok 11 piętrowy) w rozsądnej cenie. A i jeszcze żeby nie trzeba było długo czekać- max. myślę 2 tygodnie od zamówienia...

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

Ktoś wcześniej wspominał o oknach z M&S - wczoraj nam montowali. Jesteśmy zadowoleni... szybko sprawnie poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE :)

Szukam dobrej firmy sprzedającej i montującej drzwi wejściowe (blok 11 piętrowy) w rozsądnej cenie. A i jeszcze żeby nie trzeba było długo czekać- max. myślę 2 tygodnie od zamówienia...

 

Dobrej firmy, czy dobrych drzwi :) ?

Bo jak tanio i szybko, to w selgrosie jest wystawka jakiejś firmy. Doobre ceny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nieee!!!!!! Selgros odpada na wstępie :p. Ma być fachowo wymierzone i zamontowane. Problem jest rodzaju: mamy baaaardzo mało czasu. Chodzi o to, że zaczynamy remont od poniedziałku i do momentu kiedy będzie malowanie i kładzenie tapet mam jakieś 2 tygodnie. Więc w ciągu tych 2 tygodni musimy mieć drzwi wejściowe do mieszkania...

 

po poszukiwaniach internetowych zostały na placu boju firmy: Świat drzwi oraz hmmm właściwie nic poza tym :(... no i mamy problem bo DDD odpadło ponieważ po zaciągnięciu opinii na tym forum zdania o montażu były średnie (i nie chodzi tylko o drzwi...)

 

 

PILNE!!! Jeszcze bardziej niż te drzwi :p

Jeszcze jedno :). Ile kosztuje malowanie ścian z gładzeniem, wyrównaniem ścian i usunięciem resztek farby ze ścian- budownictwo wielka płyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,

dodamm tylko że nia nadaje się do sadzenia roślin

Ale taką też mogę załatwić dla okolic prawobrzerza :)

 

Ile ja bym dał za takiego mejla miesiąc temu... :roll: (tzn o ziemi z wykopu)

A teraz szukam właśnie takiej do sadzenia roślin-potrzebuję na przyszły tydzień. Jak możesz to podaj szczegóły na prv

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,

dodamm tylko że nia nadaje się do sadzenia roślin

Ale taką też mogę załatwić dla okolic prawobrzerza :)

 

Ile ja bym dał za takiego mejla miesiąc temu... :roll: (tzn o ziemi z wykopu)

A teraz szukam właśnie takiej do sadzenia roślin-potrzebuję na przyszły tydzień. Jak możesz to podaj szczegóły na prv

Pozdrawiam

a mozesz dac namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rozpoczęliśmy w domu sezon grzewczy :) i mam pytanie kto ostatnio kupował drewno i po ile

 

Mój ostatni zakup to 20 m dębiny (w tzw "metrach" do popiłowania) wyniósł 1200 zł+300 zł transport.

Zakup "kontrolowany" :D w nadleśnictwie

Ciepełka życzę

a daj namiary :D

 

mi też, please :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rozpoczęliśmy w domu sezon grzewczy :) i mam pytanie kto ostatnio kupował drewno i po ile

 

Mój ostatni zakup to 20 m dębiny (w tzw "metrach" do popiłowania) wyniósł 1200 zł+300 zł transport.

Zakup "kontrolowany" :D w nadleśnictwie

Ciepełka życzę

a daj namiary :D

 

mi też, please :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos naszego spotkania, zapomniałam napisać*najważniejszego, nie ma u nas toalety:( Jedynie mamy las pod domem.....

:) To jak Ci Wasi specjaliści działają? Przecież nie wypocą całego browara z organizmu... ;) U mnie była TOYkA, raz w tygodniu była opróżniana i czyszczona, ale już po dwóch dniach miałem wrażenie, że oni (fachowcy) specjalnie czekają, żeby zrobić "to" właśnie u mnie... :lol: Oj będą grzyby w okolicy... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...