Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Ja jeszcze raz zapytam o jakieś sensowne namiary na drewno do kominka.

 

Dzwoniłem dziś do Klinisk, ale Pan z którym rozmawiałem zabił mnie ceną, dąb w metrach bez transportu 120zł+7%var,

a za 140zł za mp (z transportem) gość mi przywoził w zimie połupane już drewno

(mieszanka dębu, buka i brzozy), wiec wcale nie drożej niż bezpośrednio od leśniczego, trochę bez sensu

 

Macie jakies sensowne namiary na drewno?

pozdrawiam

m.

 

Maksiu

ja w zeszłym roku z Płoni płaciłam 120 zł za m3 akacji.

to takie teraz są ceny...a nawet droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Hałas? W jakim sensie?

Nie bardzo wiem czemu zbladłaś :D

Jak każdą rzecz na budowie można zrobić dobrze, bardzo dobrze lub sp...

Co do kosztów - w zalezności od samego rekuperatora (typ) i przebiegu instalacji, wielkości domu ceny w przedziale 15-20 tyś. z montażem

Hałas w sensie ze słychac cały czas szum. Przezyłam juz budowe jednego odmu 3 lata temu :wink: teraz moze byc juz tylko lepiej :lol:

 

hmm

nie wiem jak to będzie przy korzystaniu przez dłuższy czas

w tej chwili mogę powiedzieć, że wewnątrz domu przy min ustawieniu nic nie słychać

na zewnątrz przy wyrzutni słychać szum - ale to tylko na zewnątrz domu

a podasz namiary na firme i jaki masz model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniutka i Roofi

ewamin napisał:

Cytat:

Aniutka i Roofi

a ja chciałam zapytać, gdzie kupowaliście ceramikę łazienkową, krany..? Kto ma dobre ceny?

My kupowaliśmy w hurtowni Bims zaraz ze Extra dachem na Krakowskiej. Poza tym warto zajrzec na przeciwko gazowni na Tamie Pomorzańskiej choc tam nie wiem jak dokladnie cenowo u nich wygląda sprawa.

 

dzięki.

 

A sprawdzaliście ceny Bims-a z tymi w internecie? Jak wyszło ew. porównanie?

 

Jak zawsze pewne rzeczy wyszły taniej inne troszkę drożej. Na pewno warto do nich pojechać i poprosić o wycenę. W internecie też trzeba uważać co dokładnie zawarte jest w tej cenie żeby się nie okazało, że pomimo opisu np. kabiny prysznicowej cena objemuje tylko jedne drzwi a ścianki trzeba dokupywać oddzielnie albo nie ma jakiś uszczelek itp.

 

zdecydowanie najtaniej ma Pan Rysio z hurtowni na pogodnie

 

poproszę o dokładniejsze dane Pana Rysia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hałas? W jakim sensie?

Nie bardzo wiem czemu zbladłaś :D

Jak każdą rzecz na budowie można zrobić dobrze, bardzo dobrze lub sp...

Co do kosztów - w zalezności od samego rekuperatora (typ) i przebiegu instalacji, wielkości domu ceny w przedziale 15-20 tyś. z montażem

Hałas w sensie ze słychac cały czas szum. Przezyłam juz budowe jednego odmu 3 lata temu :wink: teraz moze byc juz tylko lepiej :lol:

 

hmm

nie wiem jak to będzie przy korzystaniu przez dłuższy czas

w tej chwili mogę powiedzieć, że wewnątrz domu przy min ustawieniu nic nie słychać

na zewnątrz przy wyrzutni słychać szum - ale to tylko na zewnątrz domu

a podasz namiary na firme i jaki masz model?

 

poszło na priva

pzdr

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

słyszałam o praktyce składania projektów w hurtowniach

do wyceny materiałów.

Możecie polecić jakieś składy w Szczecinie lub okolicach?

Robiliście tak?

 

Warto zajrzec do HMB na ul. Świeczeskiej

 

Niekoniecznie. Ja zostawiłam tam zestawienie materiałów z przedmiaru do wyceny i mnie totalnie olali. Było to jesienią zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam telefonu do Pana Rysia, ulica mi też wypadła z gowy ale dojechać tam jest bardzo prosto.

wiesz gdzie kiedyś dawno temu było kino bałtyk? teraz na rogu jest tam apteka,skrecasz w te ulice hurtownia jest po prawej stronie tej ulicy - jest spory szyld na rogu tego domu.

Hurtownia w tzw niskim parterze :lol:

 

Pan Rysio doradzi nie zedrze kasy i do tego czasem pomoże dowieść- mi jego brat przywiózł wannę, bo do auta nie wchodziła a sam stwierdził kasy szkoda na transport.

Rysio ma jedną wadę- zagada na śmierć....ale miły człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam telefonu do Pana Rysia, ulica mi też wypadła z gowy ale dojechać tam jest bardzo prosto.

wiesz gdzie kiedyś dawno temu było kino bałtyk? teraz na rogu jest tam apteka,skrecasz w te ulice hurtownia jest po prawej stronie tej ulicy - jest spory szyld na rogu tego domu.

Hurtownia w tzw niskim parterze :lol:

 

Pan Rysio doradzi nie zedrze kasy i do tego czasem pomoże dowieść- mi jego brat przywiózł wannę, bo do auta nie wchodziła a sam stwierdził kasy szkoda na transport.

Rysio ma jedną wadę- zagada na śmierć....ale miły człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam telefonu do Pana Rysia, ulica mi też wypadła z gowy ale dojechać tam jest bardzo prosto.

wiesz gdzie kiedyś dawno temu było kino bałtyk? teraz na rogu jest tam apteka,skrecasz w te ulice hurtownia jest po prawej stronie tej ulicy - jest spory szyld na rogu tego domu.

Hurtownia w tzw niskim parterze :lol:

 

Pan Rysio doradzi nie zedrze kasy i do tego czasem pomoże dowieść- mi jego brat przywiózł wannę, bo do auta nie wchodziła a sam stwierdził kasy szkoda na transport.

Rysio ma jedną wadę- zagada na śmierć....ale miły człowiek.

 

dzięki serdeczne! Podjadę do Pana Rysia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło na priva

pzdr

Robert

Dzieki, a z firmy tez jestes zadowolony???

 

Wszystko terminowo i zgodnie z ustaleniami. Czysto i "z głową" - w czasie montażu.

 

Czy jest wszystko ok ostatecznie wyjdzie jak zamieszkamy.

Czy ja też mogę prosić o namiary na tą firmę? Ewentualnie może warto po prostu napisać publicznie na forum jaka to firma. Pewnie wiele osób jest/będzie zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło na priva

pzdr

Robert

Dzieki, a z firmy tez jestes zadowolony???

 

Wszystko terminowo i zgodnie z ustaleniami. Czysto i "z głową" - w czasie montażu.

 

Czy jest wszystko ok ostatecznie wyjdzie jak zamieszkamy.

Czy ja też mogę prosić o namiary na tą firmę? Ewentualnie może warto po prostu napisać publicznie na forum jaka to firma. Pewnie wiele osób jest/będzie zainteresowanych.

 

Wysyłam info na priva.

Jak wszystko bedzie prawidłowo funkcjonować wtedy można zrobić im "reklamę" na forum.

W tej chwili to chyba jeszcze za wcześnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo proszę o inforamcję

pzdr Bartek

poszło na priva

pzdr

Robert

Dzieki, a z firmy tez jestes zadowolony???

 

Wszystko terminowo i zgodnie z ustaleniami. Czysto i "z głową" - w czasie montażu.

 

Czy jest wszystko ok ostatecznie wyjdzie jak zamieszkamy.

Czy ja też mogę prosić o namiary na tą firmę? Ewentualnie może warto po prostu napisać publicznie na forum jaka to firma. Pewnie wiele osób jest/będzie zainteresowanych.

 

Wysyłam info na priva.

Jak wszystko bedzie prawidłowo funkcjonować wtedy można zrobić im "reklamę" na forum.

W tej chwili to chyba jeszcze za wcześnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odbywa się jutro spotkanie naszej grupy?

Jeżeli tak- to gdzie i o której godzinie?

 

Wyglada na to ze sie nie odbywa nigdzie i zwyczajnie nie wyszlo.. :(

Moze sprobujemy raz jeszcze?

Ja dysponuje polem, ale na polu nic :) gory-doly i chaszczory. No ale jakbyscie reflektowali... :D

 

W sumie, to mozna sie i w knajpce jakiejs umowic...

Moze dajcie znac, kto faktycznie jest chetny, miejsce sie jakies fajne wymysli!

 

A czy nasze ptasie, ptasio-zwierzakowe osiedle koscinsko-dolujskie organizuje sie w jakas mala spolecznosc? (grilki itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie się dowiedziałem że w Dołujach jest dzisiaj jakis festyn - szkoda, że wcześniej nie wiedzielismy można by było tam się spotkać. A na marginesie na festynie ma być muzyczka, piffko, a gospodynie mają sprzedawać wyroby garmażeryjne własnej produkcji :D . Cały zysk z festynu na budowę kościoła ma być przeznaczony. Ciekawe jak moja mżonka stanie się gospodynią wiejską czy coś na sprzeadaż przygotuje, ja mogę ewentualnie jajecznice sprzedawać :lol: .

pozdrawiam Bartek

Czy odbywa się jutro spotkanie naszej grupy?

Jeżeli tak- to gdzie i o której godzinie?

 

Wyglada na to ze sie nie odbywa nigdzie i zwyczajnie nie wyszlo.. :(

Moze sprobujemy raz jeszcze?

Ja dysponuje polem, ale na polu nic :) gory-doly i chaszczory. No ale jakbyscie reflektowali... :D

 

W sumie, to mozna sie i w knajpce jakiejs umowic...

Moze dajcie znac, kto faktycznie jest chetny, miejsce sie jakies fajne wymysli!

 

A czy nasze ptasie, ptasio-zwierzakowe osiedle koscinsko-dolujskie organizuje sie w jakas mala spolecznosc? (grilki itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...