Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam po długiej przerwie,

My kończymy właśnie castingi na ekipy wykonawcze

I tu prośba do Was:

Czy miał ktoś do czynienia z firmą M. Stefaniaka "M.S.-BUD"

lub M. Ryzińskiego z Morzyczyna. ?

Na prv.

 

Ponadto oddam piach dobre ręce.

Myśle że w przeciągu 2 tygodni będę miała do oddania sporą ilość gruntu rodzimego z wykopu pod piwnicę. To przeważnie piach (dość drobny) .

Pozawiam więc apel do potrzebujących : oddam za darmo, opłacam koparkę,

Jeżeli ktoś potrzebuje zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę pomóc w sprawie słupków, kupowaliśmy te standardowe na płot tymczasowy jak na razie tylko.

 

Mam jednak pytanie dotyczące budowy podłącza wody. Mam już wszystkie dokumenty potrzebne do budowy problem tylko z ekipą do budowy podłącza. Woda jest po drugiej stronie drogi polnej więc nie jest to odległość większa niż 10m. Narazie dostałam jedną wycenę - 4400zł, co wydaje mi się być dość wysoką ceną. A ile Wy płaciliście za budowę podłącza wody, może możecie kogoś jeszcze polecić?

 

Mi wyszło około 105 zł za metr- cena jest usredniona za wszystkie media( kanaliza deszczoea, sanitarna, gaz i woda) osobno nie znam ceny, ale wszystko miałam w obrebie swojej działki.

Firma porzadna.

Namiar na prw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie zaczyna sie caly proces :)

Dzis pierwsze tyczenie, pod zdjecie trawska

jutro i pojutrze wjezdza koparka... potem przygotowanie placu budowy... i jazda ;D (przynajmiej mam taka nadzieje ;) )

 

Powodzenia szymekkk :D :D

My startujemy w poniedziałek :p Oj będzie się działo :lol:... też mamy nadzieję :wink:

 

POWODZENIA :D - to bardzo przyjemnie uczucie, patrzeć jak się "mury" pną do góry i do tego nasze własne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać macie fajne oczka więc proszę o kontakty.

A ty to kierujesz do męczyzn czy wręcz przeciwnie? :D

 

 

Heha dobre też się uśmiałem głodnemu chleb na myśli ale na forum na którym myślisz że jesteś trzeba mieć skończone osiemnaście lat :)

 

A oczka to chyba sam sobie wystrugam...

Prośba o namiary na wykonawców wciąż aktualna

Pozdrawiam

 

Poszło na priv

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Potrzebujemy namiarów na fachowców, którzy kładą kostkę - bruk klinkierowy - taras, wjazd do garażu, ścieżki itp. Aha, i na dobre źródło tej kostki - bruku też by się przydały. Jaki jest koszt robocizny za m. kw.? Czy ktoś z Forumowiczów ma takie rozwiązanie u siebie? Jak się sprawdza? Pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Potrzebujemy namiarów na fachowców, którzy kładą kostkę - bruk klinkierowy - taras, wjazd do garażu, ścieżki itp. Aha, i na dobre źródło tej kostki - bruku też by się przydały. Jaki jest koszt robocizny za m. kw.? Czy ktoś z Forumowiczów ma takie rozwiązanie u siebie? Jak się sprawdza? Pozdrawiamy.

 

Nasz budowlaniec ma tak zrobiony dom z kazdej strony łacznie z tarasami.Facet jest bardzo zadowolony i polecal wlasnie takie rozwiązanie My tez tak bedziemy robic .ale co do kosztow to nie mam pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę pomóc w sprawie słupków, kupowaliśmy te standardowe na płot tymczasowy jak na razie tylko.

 

Mam jednak pytanie dotyczące budowy podłącza wody. Mam już wszystkie dokumenty potrzebne do budowy problem tylko z ekipą do budowy podłącza. Woda jest po drugiej stronie drogi polnej więc nie jest to odległość większa niż 10m. Narazie dostałam jedną wycenę - 4400zł, co wydaje mi się być dość wysoką ceną. A ile Wy płaciliście za budowę podłącza wody, może możecie kogoś jeszcze polecić?

 

Mi wyszło około 105 zł za metr- cena jest usredniona za wszystkie media( kanaliza deszczoea, sanitarna, gaz i woda) osobno nie znam ceny, ale wszystko miałam w obrebie swojej działki.

Firma porzadna.

Namiar na prw.

 

105 zł za metr, dobra cena poproszę również namiary na firmę, z góry dziękuję i pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Witam Grupę Szczecińską. Przymierzam się do wybudowania domu. Dom ma być nowoczesny,energooszczędny i prosty,coś a'la "nowoczesna stodoła" Poszukuję architekta który wykreśliłby mi wymarzoną chatkę. Jeśli macie namiary na sprawdzonego, dobrego i niezbyt drogiego architekta, ktróry czuje nowoczesną architekture to poproszę. Dzięki z góry i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wszystkich witam.

Czy robiąc elektrykę i hydraulikę wraz z co materialy kupowaliście sami?

Jeżeli tak to gdzie w Szczecinie mają dobre ceny?

Ja nie kupowałem sam nic. Zlecasz firmie kosztorys i albo Ci odpowiada, albo nie. Samemu, przy takiej ilości różnych elementów nie wiele zaoszczędzisz, bo wieki zajmie Ci szukanie poszczególnych drobiazgów. Jeśli weźmiesz dobrą firmę, to oni Ci doradzą co i jak. Jeszcze jedno. To jedna z ważniejszych inwestycji w domu, ma służyć latami, więc nie cena materiałów jest najistotniejsza, a ich jakość! Nie znasz się, a sprzedawcy wcisną wszystko, żeby tylko poszło. Zauważ, że gdzie nie pójdziesz, ich produkt jest najlepszy... Przysłowiowe: "Będzie Pan zadowolony... "

;) Zaufaj SPRAWDZONYM fachowcom! S P R A W D Z O N Y M ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...