Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

PILNE!!!!!

Powiedzcie mi gdzie załatwia się pozwolenie na przejazd ciężarówkami na plac budowy!!!!

Jutro wchodza koparki , a dookoła mamy same ograniczenia co do tonażu pojazdów!

Długo się takie załatwia? Gdzie? Jakie dokumenty potrzebuję.?

POMOCY :cry:

 

Jeżeli Szczecin to w Zarządzie dróg, na klonowica tam gdzie MZK.

pzdr. Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze o zezwoleniu na wjazd bo sam miałem 2,5 tony i nie dało sie niczym wjechać napisałem wniosek wskazałem ile max potrzebuję obciążenia (napisałem 30 ton a i tak dostałem 14 ton) i na jaki okres potrzebuję zgodę a potem złożyłem w ZDiTM i na drugi dzień telefon do Pana (jest 1 co to robi) po 5 telefonach kazał mi przyjechać na drugi dzień ale w sumie trwało to 10 dni gdyż potrzebna jest opinia jakiegoś inspektora terenowego czy nawierzchnia nie ulegnie zniszczeniu pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie nie pocieszyłeś ... :(

 

Miałem ten problem w Dobrej, obydwa dojazdy do mojej budowy prowadziły przez ograniczenie do 3,5t. Zacząłem załatwiać w Starostwie pozwolenie - swoją drogą to chore, bo kazali wymienić numery rej. wszystkich pojazdów na które chcę uzyskać zgodę, a firma ma np. 30 ciężarówek i nie wie które puści do mnie...- ale sprawa umarła, bo okazało się, że większość firm które operują na tym rynku ma te pozwolenia wykupione-betoniarnie, transport ziemi itp, pojedynczy dostawcy ryzykowali na swoje ryzyko... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne,

Oddam humus ;(

Nie mamy już miejsca żeby go składować na miejscu....

Wykop okazał się większy niż myśleliśy, Proszę o kontakty wszystkich chętnych, Odbiór własnym transportem w poniedziałek, ale prosze wcześniej dać znać. Ponadto mamy także trochę piachu zasypowego do oddania, także w poniedziałek.

 

Już nie aktualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Piotriwa lepiej byś krajanowi z Prawobrzeża podrzucił jakiś namiar na dobre cenowo szambo,a nie tu za słówka łapał.... :-? wiem, że można poszukać w necie podzwonić..., ale chodzi mi o to że w Szczecinie nie znalazłem żadnego zbiornika 10m3 (beton)w atrakcyjnej cenie. Czy naprawdę trza myleć o "imporcie" z południa kraju?

Kiedyś mój sąsiad z Wielgowa się tym zajmował. Podpytam... Ja mam PCV czy jakieś inne plastikowe badziewie... :)

Krajanie... :)

 

A może cysterna stalowa - ja kupiłem w stargardzie 200zł/m3 (dałem bodajże 2500 za 12m3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy handluje Porotonem i kiedyś stwoierdził, że z tego nigdy nie wybudowałby domu. To jego opinia a i tak mnóstwo domów się z niego buduje. Jest minimalnie mniejszy od Porothermu. Osobiście mnie przekonuje Porotherm, ale jest doroższy.

My budowaliśmy z silikatów. Mileiśmy do wyboru Grupę Silikaty, silikaty z Barlinka, jakieś niemieckie i Silkę z Xelli. Wybraliśmy te ostatnie.

 

Czesc,

 

Polecam wszystkim - budujcie z ceramiki. Jest zdrowa i sprawdzona od dziesiatkow lat. Silikaty, beton komorkowy to nowy wynalazek nie dluzej na rynku jak 15 lat. Beton i rozne 'popioly' czyt. dodatki wymieszane razem napewno nie beda zdrowsze dla czlowieka niz wypalana glina. Do tego glina nie chlonie wody tak jak beton, wiec ryzyko grzyba w scianie (punkt rosy) jest mniejsze. Silikat wchlonie wilgoc jak gabka i zostanie tam na dlugo. Sprobujcie sie potem tego pozbyc...

 

I co z tego, ze silikaty mozna latwo przecinac...a co jesli chce sie powiesic ciezka szafke? Zwykle kolki w silikacie jej nie utrzymaja.

 

Pozdrawiam,

Marcin

 

cześć Marcin

 

Od razu widać, że temat materiałów budowlanych nie jest Tobie obcy

zapraszam do mnie na bodowę - zostało mi trochę silikatu (silki) znajdzie się również jakaś piła - gwarantuję miłą zabawę, woda też się znajdzie żeby pomoczyć i na własne oczy zobaczyć jak chłonie ;) . Kołków chyba nie mam ale dla CIEBIE pojadę do Castoramy i kupię paczuszkę, będzie ubaw po pachy z wyciąganiem

 

pozdrawiam super doradcę - oby takich jak najmniej!! :evil:

 

telkom2 jakby co to ja też chciałbym popatrzeć na minę super doradcy

hi hi hi dobre sobie

pozdr

 

hahahaha ale się uśmiałam, dobreeeee.... Chętnie dorzucę się do kołków i piły. Chciałabym to zobaczyć. :lol: Marcin, zapraszam na budowę pomajdrujesz trochę w tych "popiołach" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja za geologa 2 odwierty płaciłem 600 zł a za wtrónik też 600 zł jęsli jesteś zainteresowany mogę dać namiary na priva pozdr

Witam wszystkich budujących,

chciałbym prosić także o namiar na geologa.

 

kalisttet

 

Ja polecam geologa - Maciej tel 600-345-414 za 4 odwierty 700zł. Co ważne wyszyły u mnie przy jednym otworze dziwne wyniki i na konsultacje przyjechało dwóch innych geologów i debatowali oczywiście wszystko było w cenie. Powołajcie się na mnie Artur - Dołuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja za geologa 2 odwierty płaciłem 600 zł a za wtrónik też 600 zł jęsli jesteś zainteresowany mogę dać namiary na priva pozdr

Witam wszystkich budujących,

chciałbym prosić także o namiar na geologa.

 

kalisttet

Cześć

Jak chcesz namiary to wyślę Ci na priv gdyż otrzymałem już kilka kontaktów

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...