Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Wszytkim: dzień dobry

Maksiu: Sobota - aktywna. Będziemy na pewno od 11. Chyba że będzie lało. Komóreczką rzuciłam na priva.

Dzisiaj jadę po daglezje i modrzewie.

Teska - oni mruczeli że w sobotę to nie zawsze są. Może Ci kupić coś jak tam będę ? Zakopcuję do jutra. Albo dam Ci. Stop. Dzwoniłam do lesnika w Tanowie - będą w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawy murarskie proponuję okraszać sowicie szuwaksami typu mrozoplast. Zobaczcie sami: http://www.wetterzentrale.de/pics/MS_Berlin_avn.html

Zimno idzie :smile:

Na budowie będziemy z przerwami od rana a w sposób bezustanny od 11. Przepraszamy - musimy kupić drzwi rano.

Teska - mam dla Ciebie modrzewie - w szkółce wydano mi więcej.

Dobranoc :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Proszę mi się zaraz przyznać (bo tu lisia chatka!) kto zamawiał taką pogodę, jaka ma być w sobotę? Deszcz i wiatr?!

Wprawdzie nie w takie "słońce" się pracowało, no ale już tego typu zamówienia, to zupełnie skracają dyganie na świeżym powietrzu i zmuszają do bibliotekarskiej pracy... Niech no ja tylko znajdę winowajcę! :grin:

 

Pozdrawiam wszystkich, którzy nie wiedzą jaka będzie jutro pogoda i nieświadomi i pełni zapału udają się na swoje place zabaw :wink: Ja tam udaję, że nic nie wiem i upieram się przy świeżym powietrzu za wszelką cenę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nos panocku - 3/4 krokwi siedzi na dochu. Siedmiu chłopa stawia. Śnig był - ale go ni ma, bo trza pracować :grin:

Nasze modrzewie poczekają do jutra. Teska nie przyjechała po swoje - jak jutro nie będziesz - to je posadzę :lol:

Wywiało z nas wszystko - teraz grzejemy się pod kocykiem - a górale szaleją.

PS - A wiecie czemu górale bez obaw zostawili swoje kobiety w domu i nie boją się sąsiadów? Bo u nich wszyscy za robotą wyjechali i zostali tylko chore albo inwalidy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia: Teska sie chwalila ze jedzie poimprezowac, ale jutro juz ma wrocic, wiec pewnie odbierze, moje modrzewie juz rosna, a swoja droga to masz rekę, magiczna liczba 7 sztuk wróży powodzenie, a daglezji jest 51, tak wiec wisze ci jeszcze 40gr :smile:

pozdrawiam rowniez z pod kocyka, akurat podlewalem drzewka jak zaczal padac snieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...