Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam. Ponawiam prośbę.

Potrzebuję namiar na fachowca który uszczelni mi obróbkę komina - jeden z kominów wyraźnie zacieka przy większych opadach a ekipa która robiła mi dach i obróbki kominów jest z kaszub....

Przy okazji mógłby to być ktoś kto potrafi przedłużyć komin z klinkieru - rozebrać zakończenie komina i dołożyć z metr - słaby ciąg w kominku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Chciałabym mieć internet, w Dobrej... nie mam łącza telekom. na kablu, pozostaje radiowe lub satelitarne... możecie coś polecić w tej okolicy?

 

A.

 

My używamy iPlusa (tylko trzeba się liczyć z tym, że prędkość ma średnią), z Erą są problemy (nie ma zasięgu w każdej częsci Dobrej). Z tego co się orientowaliśmy to pozostaje jeszcze Global Connect, ale jest dość drogi przy aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ciepło

 

Mam pieska do oddania za 7 tygodni. Konieczna rezerwacja do środy. Będzie duży i czarny. Bursztynowe oczy. Super przyjaciel i stróż.

Fotki psiaków:

 

Ojciec i matka:

http://www.erb.pl/pic/sara2008.JPG

 

http://www.erb.pl/pic/gaz2009.jpg

 

Jednodniowy - chwilkę temu zrobione:

http://www.erb.pl/pic/pieski082.jpg

 

 

A tu fotka sprzed dwóch lat (poprzedni miot)– ale taki będzie po 6 tygodniach:

http://www.erb.pl/pic/rufusek.JPG

 

Proszę o kontakt na maila asia (maupa) apis.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę,

 

Mam do sprzedania kozę z rurami do komina. W sam raz na dogrzanie stanu surowego :D

 

 

Gdzie mogę kupić blat meblowy i zlecić wycięcie otworów pod umywalki i nie czekać na to 3 tyg.?

 

pozdrawiam

A.

 

Poroszę o szczegóły odnośnie kozy na priv.

 

Co do blatów, to w Castoramie na Ku Słońcu widziałam że mają taki punkt gdzie na określony wymiar przycinają płyty meblowe, blaty itp. Nie wiem tylko czy również robią otwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić blat meblowy i zlecić wycięcie otworów pod umywalki i nie czekać na to 3 tyg.?

 

pozdrawiam

A.

Sotex, ul Zapadła, boczna od Kolumba, za myjnią tunelową. Obok myjnia samoobsługowa. Ceny przyzwoite.

 

dzięki, byłam tam, ale kolor, który nam pasuje-wycofali :cry: ... szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę,

 

Mam do sprzedania kozę z rurami do komina. W sam raz na dogrzanie stanu surowego :D

 

 

Gdzie mogę kupić blat meblowy i zlecić wycięcie otworów pod umywalki i nie czekać na to 3 tyg.?

 

pozdrawiam

A.

 

Poroszę o szczegóły odnośnie kozy na priv.

 

Co do blatów, to w Castoramie na Ku Słońcu widziałam że mają taki punkt gdzie na określony wymiar przycinają płyty meblowe, blaty itp. Nie wiem tylko czy również robią otwory.

 

 

robią i wycinają, tylko, że brzegów nie obrabiają... zostawiają taką "surowiznę". Można w sumie samemu takie listwy maskujące na gorąco żelazkiem przykleić, ale nie wierzę bym to dobrze zrobiła :wink:

 

 

A.

 

P.S. wysyłam info o kozie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym mieć internet, w Dobrej... nie mam łącza telekom. na kablu, pozostaje radiowe lub satelitarne... możecie coś polecić w tej okolicy?

 

A.

 

My używamy iPlusa (tylko trzeba się liczyć z tym, że prędkość ma średnią), z Erą są problemy (nie ma zasięgu w każdej częsci Dobrej). Z tego co się orientowaliśmy to pozostaje jeszcze Global Connect, ale jest dość drogi przy aktywacji.

 

A nie wiesz, jak "chodzi" ten Global? Korzystam z uprzejmości zaprzyjaźnionego iPlusa ale prędkość jest kiepska i z zasięgiem czasem źle-nie łapie łącza. Widziałam w Dobrej kartki z informacją o internecie, może to jakaś nowa propozycja, sprawdzę jeszcze i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Czy moglibyście polecic kogos kto robi kominki tradycyjne "otwarte", nie wkłady...... marzy mi się trazskający ogień i prostota wykonania.

Aha.. i pochwalcie sie namiarami na dobrą firmę która zrobi mi schody drewniane...

pozdr z niedżwiadka :D

 

Właśnie jestem po montażu schodów dębowych firmy MARKOL z Piły.

Polecam ze względu na jakość i cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz, jak "chodzi" ten Global? Korzystam z uprzejmości zaprzyjaźnionego iPlusa ale prędkość jest kiepska i z zasięgiem czasem źle-nie łapie łącza. Widziałam w Dobrej kartki z informacją o internecie, może to jakaś nowa propozycja, sprawdzę jeszcze i to.

 

Jeśli masz na myśli firmę DobryNet czy tak jakoś (ewentualnie osiedlowa sieć internetowa) to daj sobie spokój. Mieli to sąsiedzi z Porcelanowej i okazało się, że właściciel to zwykły papudrak. Nie dość, że nie potrafił skonfigurować routera (dosłownie: nie potrafił) to net działa u niego różnie. Co więcej, to nie jedyne zajęcie kolesia i wszelkie awarie nie były usuwane nawet w ciągu 24h. Od miesiąca/dwóch sąsiad używa global connect i mówi, że jest o wiele wiele lepiej. A z tego co się orientowałem, przy podpisaniu umowy na czas dłuższy to nie są jakieś niebotyczne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz, jak "chodzi" ten Global? Korzystam z uprzejmości zaprzyjaźnionego iPlusa ale prędkość jest kiepska i z zasięgiem czasem źle-nie łapie łącza. Widziałam w Dobrej kartki z informacją o internecie, może to jakaś nowa propozycja, sprawdzę jeszcze i to.

 

Jeśli masz na myśli firmę DobryNet czy tak jakoś (ewentualnie osiedlowa sieć internetowa) to daj sobie spokój. Mieli to sąsiedzi z Porcelanowej i okazało się, że właściciel to zwykły papudrak. Nie dość, że nie potrafił skonfigurować routera (dosłownie: nie potrafił) to net działa u niego różnie. Co więcej, to nie jedyne zajęcie kolesia i wszelkie awarie nie były usuwane nawet w ciągu 24h. Od miesiąca/dwóch sąsiad używa global connect i mówi, że jest o wiele wiele lepiej. A z tego co się orientowałem, przy podpisaniu umowy na czas dłuższy to nie są jakieś niebotyczne pieniądze.

 

to była firma grosznet...beznadzieja.Tę firmę przejęła Global...różne są opinie,ale te pozytywne przeważaja- maja opcje internet i telefon.

Ja mam z firmy 2moorow...ODRADZAM porażka totalna, czekam az mi minie umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czorta chcesz od wewnątrz po umywalką oklejać taki otwór okleiną, wystarczy posmarować tę powierzchnię silikonem i będzie git.

 

a po zewnętrznej? :D Mam wiórki oglądać?

 

A.

 

Ustosunkowałem się do oklejania wewnątrz, Zewnątrz to możesz sama albo mąż żelaskiem na gorąco. Do tego nie trzeba jakiś super umiejętności. Jeśli szukasz to w Policach na ul. tanowskiej robią takie rzeczy profesjonalnie , Studio mebli kuchennych "Twój Styl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...