Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

CZeść wszystkim!

 

S.P. i Józia - o jakie stany chodzi? U mnie ogólnie dobrze, ale czasem tak się wk... (sorki za wyrażanie, ale tylko to słowo oddaje właściwie mój stan), że bez kija nie podchodź. Do mojej córki uczepił się psychopata i grozi, że się zabije z miłości albo coś innego zrobi - i jeszcze mówi, że nikt nie wie, co się może zdarzyć. Teraz za to ja latam pomiędzy szkołą, pedagogiem i poradnią psychologiczną a ten uważa, że nic złego nie robi.

A rodzicie też uważają, nie sprawa wyolbrzymiona. A moja córka to już patrzeć na niego nie może. I co powiecie na to? Za mało mam roboty i spraw do załatwienia, to jeszcze teraz to. I jeszcze na za tydzień muszę przygotować strój jaskólki dla młodszej do przedszkola. Zajoba można dostać! I jak tu się nie nudzić? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ivette, trzymaj się dziewczyno. Qrczę, u nas to już tak jest, że dopóki się krew nie poleje, to nikt się nie przejmuje, a dopiero jak dojdzie do tragedii, to wszyscy załamują ręce i pytają "dlaczego?".

 

Czy nie myślałaś o zawiadomieniu policji? W końcu mają wydział d/s nieletnich i policyjnych psychologów, którzy powinni mieć doświadczenie w takich sprawach. Może taka rozmowa trójstronna podziała, bo do tamtych rodziców chyba nie dociera, co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ivette

Psychopatę przydybać w ciemnej ulicy i pogrozić żeby się szczęśliwie dla siebie odkochał booo...... Jest takie jedno zdanie , ale niecenzuralne. Powinno poskutkować. I tatusia psychopaty tez uświadomić odpowiednio to może pomoże psychopacie zapomnieć. Zgłosić na Policję ( wprawdzie nic nie zrobią konkretnego , ale wywiad srodowiskowy zrobią i Tatuś z Mamusią sie wstydu trochę najedzą i synusiowi pomogą szybciej zapomnieć) Ogólnie chcodzi o to, żeby chłopczyk zapomniał. Uff ja bym takich...ech.

To na tyle dewagacji na temat. Wyrazy wspólczucia w związku z taką chora sytuacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

ale miałam zabiegany dzień...no ale baaaardzo miły :D

 

Ivette,

mam nadzieję, że z przymrużeniem oka przeczytałaś co Mar35 nawypisywał, chyba muszę mu zmienić emblemat, bo wzbudził w Nim jakąś agresję :o ?!

 

Najważniejsze, że zasygnalizowałaś problem wszędzie gdzie się dało... a teraz pozostaje pilnowanie córki... Wysłałabym ją na kurs pt. "Kobieta bezpieczna" sama na takim byłam i popieram takie akcje.

Pozdrawiam i nie dajcie sie zastraszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalka

według życzenia:

 

Kowalski postanowił zrobić w domu porządek. Wraca podpity i od progu wola:

- Za trzy minuty widzę na stole obiad i pól litra!

- Jak to?! - protestuje żona.

- Co takiego?! - wtóruje teściowa.

- A tak to! - replikuje Kowalski - Jestem panem tego domu, czy nie?

Zjadł, wypił i mówi:

- A teraz prześpię się z teściowa!

- Jak to?! - krzyczy żona.

- Tak to! On jest panem tego domu - zgadza się teściowa.

 

 

Pasie Baca owce, przechodzi turysta.

- Baco, co robicie?

- Ano pase owce.

- Baco, a jak Wam powiem ile macie owiec, to dacie mi jedną?

- Ano dom, cymu ni.

Turysta liczy i po kilku sekundach mówi:

- 856.

Baca mówi:

- Zgadza sie!

Turysta bierze jedną owce na ramiona i odchodzi. Baca woła turystę i mówi:

- Jak Wom powim kim zeście som, to łoddocie mi owcę?!

- Oddam!

- Ano zeście som Unijnym Ekspertem od Spraw Rolnictwa.

- Zgadza się, jak na to wpadliście?!!!

- Ano bo zabraliście mi psa, a nie owcę!

 

 

Przychodzi turysta do bacy.

-Baco, macie coś do picia??

-Moze drink "dwa, gura tsy"??

-A co to jest??

-Do wiadra wlemamy dwie gura tsy sklanecki rumu, piwka tes dwie gura tsy, wudy tys i... bimbetku tys dwie gura tsy.

-I co??

-I wtedy robis panocku kroków dwa gura tsy.

 

 

Zapisują bacę do spółdzielni produkcyjnej.

- Dacie krowę do spółdzielni?

- Dom.

- Dacie konia do spółdzielni?

- Dom.

- Dacie owce do spółdzielni?

- Nie dom.

- Dlaczego?

- Bo mom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia S nic nie poszło.....tarasy krzywe (kłaść kafli nie można) - dziś (chyba już przyjechali!) mają to poprawiać - garb im wyszedł na środku tarasu.......garderoba nie jest skończona, bo pan twierdził (w środę), że do świąt jest jeszcze 3 tygodnie.......zaczęłam sprzątć a tu wyszło, że jeszcze koło drzwi trzeba szpachlować .....no i głupiego robota z tym sprzątaniem!......a potem nie mogłam się dodzwonić aby na dziś zamówić beton na podsypkę pod polbruk.......

 

 

Dziś MUSI być lepiej! Czego i Wam życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...