Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Listy wysyłamy tylko osobom sprawdzonym.

Które czynnie biorą udział w dyskusji na forum.

NIe wystarczy jeden post od osoby ze stażem na forum 1 dzień,

polecający lub deprecjonujący jakąś firmę żeby dostać się na listę przykład mamy 3 posty wyżej...

Jest to taki mechanizm broniący nas przed nierzetelnymi informacjami.

Są firmy które prubują dostać się na listę, lub oczernić innych, bądź też wyłudzić ją dla swoich celów.

Kiedy będziemy pewni że faktycznie zamierzasz się budować, działasz w tym kierunku, lub po prostu angażujesz sie w życie forum nie będzie problemu z otrzymaniem listy wykonawców.

 

Pozdrawiam

 

Bardzo ładnie i rzeczowo to wyjaśniłaś :D . Proponuję kopiować ten tekst w podobnych sytuacjach. Sama musiałam najpierw trochę zapracować, żeby doczekać się na listę. Opłacało się, podpowiedzi forumowiczów jak i lista przydały mi się kilkakrotnie, za co teraz publicznie wszystkim dziękuję i pewnie jeszcze nie raz z "forumowych" wiadomości będę korzystać. :D

 

Równiez się wypomiem, Zachcianka bardzo kulturalna wypowiedź, stworzenie tej listy zabrało trochę czasu i każdy z nas aby ją otrzymać musiał troszkę na forum popracować - osobiście nie widzę w tym nic złego.

Kasia 83 - szkoda że tak myslisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze jedno . to taka samozwańcza komisja lustracyjna :-?

 

Kasia83 - w razie gdybyś jednak tu zajrzała - po co tyle wrgości i niezrozumienia wobec ludzi, których nie znasz? :( Pomyśl, że przecież ta lista nie tworzy sie sama! Każdy z nas ma jakieś obowiązki, zajęcia a przede wszystkim zmaga się z trudami budowy. A jednak są ludzie, którzy znajdują chwilkę na to żeby podzielić się dobrymi doświadczeniami, poradzić zagubionym, polecić sprawdzonych wykonawców czy przestrzec przed nierzetelnymi lub nieuczciwymi. I są osoby, które z własnej woli podjęły się prowadzenia "listy", jej aktualizowania, odbierania wiadomości i odpowiadania na nie. Może warto ten wysiłek uszanować i ze swojej strony również wykazać minimum dobrej woli.

A zanim nastepny raz się oburzysz weź głęboki oddech i popatrz na słońce, to dodaje optymizmu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich . kilka dni temu prosilam o liste nie solidnych badz solidnych wykonawców , wysłałam maila jak nalezy i nic nawet nikt nie zechcial nikogo polecic , jak kamien w wode . obserwuje od pewnego czasu forum i zauwazylam iz jest to taka grupa znajomych zamknieta dla nowych osób , nie tak to sobie wyobrazałam , myslalam iz ma one sluzyć pomocą . a nie radami miedzy swoimi znajomymi. pozdrawiam -jestem rozczarowana :-?

 

Chyba nie do końca jest tak jak piszesz, ponieważ osobiście polecałem Ci w prywatnej wiadomości usługi elektryka (o to prosiłaś na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno . to taka samozwańcza komisja lustracyjna :-?

 

Kasia83 - w razie gdybyś jednak tu zajrzała - po co tyle wrgości i niezrozumienia wobec ludzi, których nie znasz? :( Pomyśl, że przecież ta lista nie tworzy sie sama! Każdy z nas ma jakieś obowiązki, zajęcia a przede wszystkim zmaga się z trudami budowy. A jednak są ludzie, którzy znajdują chwilkę na to żeby podzielić się dobrymi doświadczeniami, poradzić zagubionym, polecić sprawdzonych wykonawców czy przestrzec przed nierzetelnymi lub nieuczciwymi. I są osoby, które z własnej woli podjęły się prowadzenia "listy", jej aktualizowania, odbierania wiadomości i odpowiadania na nie. Może warto ten wysiłek uszanować i ze swojej strony również wykazać minimum dobrej woli.

A zanim nastepny raz się oburzysz weź głęboki oddech i popatrz na słońce, to dodaje optymizmu. :D

 

NIe mogłabym wyrazić tego lepiej.

Każdy z nas tutaj ma nie dość że budowę na głowie... co samo w sobie jest już niezwykle zajmujące... to także rodzinę prace itd...

Nasze doświadczenia jakie zbieramy wynikają z naszych codziennych obowiązków budowlanych- kontaktów, utarczek, codziennych zmagań z ludźmi...

Pomijam fakt że niektórzy traktują listę jako alfę i omegę... a przecież wszystkie komentarze i doświadczenia są niesamowicie subiektywne i nie zawsze jeden komentarz na plus czy minus przeważa o kompetencjach firmy...

Chyba tyle, przykro że nie każdy to potrafi zrozumieć.

Ja sama jestem czytelniczką listy od dość dawna, jednak ja widać po moich postach - niezbyt się udzielam, ale jednak troszkę się udzielam...

 

Kasi pozostaje mi życzyć powodzenia i cierpliwości , może jeszcze przekonasz sie co do naszego grona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłabym prosić o polecenie kogoś od zaprojektowania instalacji elektrycznej ewentualnie alarmów?

Myślimy żeby wykonywać samemu rozprowadzenie, ale potrzebny nam projekt i ktoś kto podpowie co gdzie i ile :)

 

Imoże kogoś od alarmów i od ogrzewania :)

Witaj!

Wykonuję instalacje elektryczne , chetnie pomogę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Ponieważ powolutku lecimy w górę z murami to chyba czas zastanowić sie nad oknami i tu moje pytanie.

Czy moze ktos mi powiedzieć na jakie wspólczynniki przepuszczania ciepła powinnam zwracać uwagę? i czy kupować okna razem z roletami (wiem że ma to znaczenie już przy nadprożach) i ogólnie z jakich firm na terenie Szczecina korzystać lub nie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.

 

Uprzejmie proszę o namiary na firmę, która zajęłaby się niwelacją terenu, robotami brukarskimi i wykonaniem systemu odwodnienia (odprowadzenie/rozprowadzenie wody deszczowej).

 

 

nasza forumowa Didi - napisz do niej prv....masz ich prawie pod nosem....w załomiu

 

Gracias Teska! :)

masz na pw telefon ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.

 

Uprzejmie proszę o namiary na firmę, która zajęłaby się niwelacją terenu, robotami brukarskimi i wykonaniem systemu odwodnienia (odprowadzenie/rozprowadzenie wody deszczowej).

 

 

nasza forumowa Didi - napisz do niej prv....masz ich prawie pod nosem....w załomiu

 

Gracias Teska! :)[/quot

cos mi się post powtórzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy CIEPŁY DOM Katarzyna Podemska / Szczecin.

 

Odwalili u mnie kawał dobrej roboty a i sąsiad na tym skorzystał. Po skończeniu prac u mnie szybko uwinęli się z nową kotłownią u mojego sąsiada.

Bałem się tematu ogrzewania ale wszystkim zajął się Pan Marcin Podemski (szef). Dobraliśmy materiały dobrej jakości w dobrych cenach, a montaż został wykonany szybko. Chłopaki dobrze się uwijali i każdy wiedział co ma robić.

 

Nawet wszystko zostało mi objaśnione - co i jak i oczywiście dlaczego tak a nie inaczej :)

 

Pozdrawiam,

Karol Sito

 

i w Piasecznie to robili?

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam pytanko (wiem, że to było)... nerwy mnie wzięły, bo mieliśmy spotkanie z potencjalnym kierownikiem budowy... gość chce kilka tysięcy zł za swoje usługi - ZA MIESIAC :o :o :o

powiedzcie ile Wy płaciliście?

wiem, że pisaliście o jednym kierowniku - który kazał w kasku na budowę wchodzić... on mi by pasował :D ... tylko jakoś szukam, szukam i nie mogę znależć namiarów na niego :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczecin tu Goleniow :D czy macie moze namiary na jakas dobra firme do rekuperatorow lub pare firm chcialbym porownac ceny

 

jesli jest mozliwa lista wykonawcoe to bym prosil :wink: jesli nie nie bede sie oburzac jak kasia83 :D

 

Polecam

http://www.klimatsystem.com

[email protected]

tel. 501 701 418

 

Wykonali u nas instalację - jak narazie wszystko ok.

Pzdr

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Ponieważ powolutku lecimy w górę z murami to chyba czas zastanowić sie nad oknami i tu moje pytanie.

Czy moze ktos mi powiedzieć na jakie wspólczynniki przepuszczania ciepła powinnam zwracać uwagę? i czy kupować okna razem z roletami (wiem że ma to znaczenie już przy nadprożach) i ogólnie z jakich firm na terenie Szczecina korzystać lub nie.

Pozdrawiam.

 

my bralismy z M&S maja salon na gdanskiej ( i gdzies na gumiencach ) mamy okna 3 szybowe 0,5 wspolczynnik.Jestesmy zadowoleni z montazu i okien .Zreszta firma zostala polecona z lisy wykonawcow.Co do rolet to nie wiem nic na ten temat.

okna braismy razem z bramą garazowa i byly to sporo taniej niz w Arte Dom za to samo.

 

A nam sie dzis w nocy wlamali na budowe,do domu :evil: :evil: znikąl kabel 100m ktory ciagniemy do sasiada po prad :evil: .pewnie jakis pijaczek bo nic innego nie zniknelo .A wlasnie sa w trakcie montazu podtynki pod ceramike i podlogowka sie rozklada !!!! :evil: :evil:

A juz myslelismy o wstawieniu drzwi wejsciowych i znow sie wstrzymamy bo jeszcze ktos zdemoluje :x :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy CIEPŁY DOM Katarzyna Podemska / Szczecin.

 

Odwalili u mnie kawał dobrej roboty a i sąsiad na tym skorzystał. Po skończeniu prac u mnie szybko uwinęli się z nową kotłownią u mojego sąsiada.

Bałem się tematu ogrzewania ale wszystkim zajął się Pan Marcin Podemski (szef). Dobraliśmy materiały dobrej jakości w dobrych cenach, a montaż został wykonany szybko. Chłopaki dobrze się uwijali i każdy wiedział co ma robić.

 

Nawet wszystko zostało mi objaśnione - co i jak i oczywiście dlaczego tak a nie inaczej :)

 

Pozdrawiam,

Karol Sito

 

i w Piasecznie to robili?

 

:D

 

Ja bylam w tej firmie na wycenie i rozmowie .Wlasciciel wspominal ze robia w calej Polsce ,maja tez zdjecia na swojej stronie z calej polski z montazu.Wlasciciel bardzo duzo gada i wszystko poleca najtansze ale za to najlepsze na rynku :p :p

Dla mnie to jawna reklama .Cale szczescie ze w pore zostalam ostrzezona przez forumowiczow o wybrykach wlasciciela firmy i ich pracy . :D

Po 3 tyg nawet pan zadzwonil ze jak sie zdecyduje to opusci cene o 3-4tys !!!!

Wybralismy Hydropan ze struga -poki co jest ok !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie jestem na etapie elektryki. Czy 7-8tys zł za elektrykę (materiał + robocizna)domu o pow 180m2 użytkowej w której skład wchodzi instalacja elektryczna, sieć komputerowa 8 punktów po 2 UTP, instalacja TV ogólnie standard to cena normalna. Nie chodzi mi aby było jak najtaniej ale nie chcę też przepłacać. Elektryk polecony z forum i jak na razie współpracuje mi się bardzo dobrze. Planuje z nim zrobić jeszcze całą hydraulikę.

 

Jeśli chodzi o okna polecam okna Avante na ul. Ku Słońcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...