Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy CIEPŁY DOM Katarzyna Podemska / Szczecin.

 

Odwalili u mnie kawał dobrej roboty a i sąsiad na tym skorzystał. Po skończeniu prac u mnie szybko uwinęli się z nową kotłownią u mojego sąsiada.

Bałem się tematu ogrzewania ale wszystkim zajął się Pan Marcin Podemski (szef). Dobraliśmy materiały dobrej jakości w dobrych cenach, a montaż został wykonany szybko. Chłopaki dobrze się uwijali i każdy wiedział co ma robić.

 

Nawet wszystko zostało mi objaśnione - co i jak i oczywiście dlaczego tak a nie inaczej :)

 

Pozdrawiam,

Karol Sito

 

i w Piasecznie to robili?

 

:D

 

Ja bylam w tej firmie na wycenie i rozmowie .Wlasciciel wspominal ze robia w calej Polsce ,maja tez zdjecia na swojej stronie z calej polski z montazu.Wlasciciel bardzo duzo gada i wszystko poleca najtansze ale za to najlepsze na rynku :p :p

Dla mnie to jawna reklama .Cale szczescie ze w pore zostalam ostrzezona przez forumowiczow o wybrykach wlasciciela firmy i ich pracy . :D

Po 3 tyg nawet pan zadzwonil ze jak sie zdecyduje to opusci cene o 3-4tys !!!!

Wybralismy Hydropan ze struga -poki co jest ok !!

 

Witam , wszystkich może wytłumaczy mi pani jakich wybryków dokonałem . chce nadmienić iż wypisywanie bzdur i oczernianie nie jest bez karne prosze przejżec . już chyba wystarczy animowego obrzucania błote . teraz prosze zachować twarz i powiedzieć jakie to wyczyniam wybryki . i jaka jest nasza praca konkretne przykłady . i czas zakończyć pieprzenie bzdur zę kolega mojego kolegi , a tam słyszałam . prosze podać fakty .

a jesli chodzi o prace o faceta w grzepnicy której rzekomo nie skączyliśmy to płatnośc jest dzielona na etapy nie zapłacisz jednego nikt nie zacznie wykonywać drugiego .

najtansze materiały . prosze sobie sprawdzić jaki jest koszt kotła "brotje bbs 20 c" po z pewnosćią taki proponowałem . okoł 12 000 zł netto niejest urządzeniem najtańszym zgodnie z głupotami jakie pani tu wypisuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pani "nima" na stronie niema zdjeć z całej polski tylko , zachodniopomorskie i dwie miejscowośći szklarska i świeradów zdrój .

pensjonat" renifer" w szklarskiej . prosze zadzwonić do włascicieli i zapytać czy jest zadowolony . skoro stwierdza pani że to reklama to jak nazwie pani swoje poczynania i wymaslania opini ludzi u których nic nie wykonywaliśmy . tylko twierdzą że słyszeli . stwierdzenie iż dużo gadałem . prosze publicznie powiedzieć na jaki temat . ile spraw pani wyjasniłem .

a stwierdzenie że opusciłem komus trzy tysiące z oferty . to już szaleństwo .

skoro było bardzo tanio to czemu miałem opuszczać .

kocioł miał 5 lat gwarancji .

i zapewne została pani poinformowana o gwaracnji systemowej i ubezpieczeniu instalacji na 10 - lat .

to są fakty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEPŁY DOM UL.KWIATOWA 1D, KATARZYNA PODEMSKA - ja z tej firmy nie korzystałem , choć ich oferta była najtańsza. /kolega który budował się w Grzepnicy odradził mi jak tylko dowiedział się że mam od nich ofertę. On skorzystał i miał kłopoty. instalacje kończył mu ktoś inny. I mały test do przeprowadzenia. Poproś o rozmowę z właścicielką-podobno jest nieosiągalna.

ale każdy może wybrać sam.

 

Dzieki bardzo-czyli odpuszczmy sobie tego wykonawce !!! :wink:

 

 

skoro nie można sie z kontaktować z firmą to jak pani " nima" dostała sie do biura , strona internetowa , rozmawialiśmy osobiscie . nawet do niej dzwoniłem .

 

czy to jest rzetelna informacjia ?

czy osoby wypowiadające takie opinie są wiarygodne ?

czemu ma służyć te forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra poczytalam i dalej nic nie wiem jaki styropian na elewacje ???? :p narazie wiem ze bedzie 12cm a dalej nic nie wiem nawet nie wiedzialam ze welną sie tez ociepla :oops:

 

Zmieniam temat -chodzi o wylewki .na dole bedzie podlogowka na gorze kaloryfery (procz lazienki ) czy wylewki sa mimo tego jednakowe czy jakis inny material ,grubosc ,itd daje sie na podlogowke .

 

mam tez pytanie czy korzystal ktos z uslug firmy CIEPŁY DOM (hydraulika,kanaliza itd) dali nam naprawde niezla ofert cenowa -ale brak mi informacji na ich temat

 

jeszcze jedna nie zgodnośc . sama pani pisze że otrzymała nie złą oferte cenową i żę brak informacji w internecie . zależy jakich informacji pani szukała . bo skoro nikt nie pisze to chyba znaczy że ok. jakoś wtedy nie stwierdziła pani że gadałem głupoty w biurze i że pani opusciłem i wogóle wszystko "be" i oferta sie podobała . pani słowa

a teraz co pani wypisuje . kłamstwa i plotkarstwo . ja bym sie wstydził . ale mimo wszystko życze powodzenia . jest pani jedyna osobą która onas wypisuje i do tego nic dla pani nie wykonywaliśmy . i teraz wogóle nie załuje .

podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho "ciexxom" ale mocna, niegramatyczna i nieortograficzna riposta :roll:. Przeczytać trudno, zrozumieć jeszcze trudniej, a uwierzyć i zaufać ..... :o

 

Ciekawe jak by Pan zareagował w takiej sytuacji, pomówienia i nieprawdziwych oszczerstw

to nie kwestia wiary to kwestia rzetelnego sprawdzenia jakości wykonanych prac . i faktów z tym związanych . A nie anonimowego wyrażania opin . ludzi którzy z nami nie współpracowali i dwa miesiące temu na tym forum pisali co innego i podpierają sie faktami typu" słyszałem "

w obecenj chwili ukonczyliśmy 4 domki w okolicy sz-cina. bardzo prosze sprawdzic . mozemy wspólnie odwiedzić inwstora albo dam namiary na priv. ludzi z z całego 2009. zresztą na strone dołączą te domki do galeri . około 23 szt .

każdy przy ofercie jest informowany gdzie i co robiliśmy aby mógł sobie sprawdzić . teraz zaczynamy duży obiekt w policach . zapraszam na każdy etap prac . ( wrzucić można fotki na forum ) no chyba że znajdzie sie ktoś ,kto napisze " to pewnie nie ich zdjecia "

przepraszam ale juz dosyć wyjasnień na temat nieuczciwych wpisów .

 

pozdrawiam

 

 

może to konkurencja -tak walczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho "ciexxom" ale mocna, niegramatyczna i nieortograficzna riposta :roll:. Przeczytać trudno, zrozumieć jeszcze trudniej, a uwierzyć i zaufać ..... :o

 

Ciekawe jak by Pan zareagował w takiej sytuacji, pomówienia i nieprawdziwych oszczerstw

to nie kwestia wiary to kwestia rzetelnego sprawdzenia jakości wykonanych prac . i faktów z tym związanych . A nie anonimowego wyrażania opin . ludzi którzy z nami nie współpracowali i dwa miesiące temu na tym forum pisali co innego i podpierają sie faktami typu" słyszałem "

w obecenj chwili ukonczyliśmy 4 domki w okolicy sz-cina. bardzo prosze sprawdzic . mozemy wspólnie odwiedzić inwstora albo dam namiary na priv. ludzi z z całego 2009. zresztą na strone dołączą te domki do galeri . około 23 szt .

każdy przy ofercie jest informowany gdzie i co robiliśmy aby mógł sobie sprawdzić . teraz zaczynamy duży obiekt w policach . zapraszam na każdy etap prac . ( wrzucić można fotki na forum ) no chyba że znajdzie sie ktoś ,kto napisze " to pewnie nie ich zdjecia "

przepraszam ale juz dosyć wyjasnień na temat nieuczciwych wpisów .

 

pozdrawiam

 

 

może to konkurencja -tak walczy

 

To się niestety zdarza. Konkurencja, zawiedzeni z jakichś powodów pracownicy. Myślę że sposób obrony wybrałeś najlepszy z możliwych. Prawdziwa cnota ... Nic lepiej nie świadczy o fachowcu niż zadowoleni klienci. Jeżeli ktos jeszcze nie ma do firmy zaufania to proszę niech sprawdzi. Trochę nie na miejscu chociaz zrozumiałe są emocje.

 

Tak przy okazji to dobry sposób na reklamę :) Nawet jeśli, to jeżeli firma dobra to nie widzę w tym nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !!

 

Powstała burza z mojej wypowiedzi.

Tak więc wyjaśniam -wspolpraca moja z firma Ciepły Dom polegała na jednym spotkaniu i dwóch rozmowach telefonicznych.Na tym koniec.Nie podjęlismy wspólpracy.

Przyszłych inwestorow szukajacych firmy hydraulicznej prosze o nie branie mojej opinii pod uwagę (firma zadnych prac u mnie nie wykonywała ).

Pan Ciexxom czuje sie urazony moja wypowiedzia.

 

Bardzo przepraszam Pana i Pana firmę Ciepły Dom za moja wypowiedz.

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !!

 

Powstała burza z mojej wypowiedzi.

Tak więc wyjaśniam -wspolpraca moja z firma Ciepły Dom polegała na jednym spotkaniu i dwóch rozmowach telefonicznych.Na tym koniec.Nie podjęlismy wspólpracy.

Przyszłych inwestorow szukajacych firmy hydraulicznej prosze o nie branie mojej opinii pod uwagę (firma zadnych prac u mnie nie wykonywała ).

Pan Ciexxom czuje sie urazony moja wypowiedzia.

 

Bardzo przepraszam Pana i Pana firmę Ciepły Dom za moja wypowiedz.

 

Pozdrawiam .

I tak to zostawmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam pytanko (wiem, że to było)... nerwy mnie wzięły, bo mieliśmy spotkanie z potencjalnym kierownikiem budowy... gość chce kilka tysięcy zł za swoje usługi - ZA MIESIAC :o :o :o

powiedzcie ile Wy płaciliście?

wiem, że pisaliście o jednym kierowniku - który kazał w kasku na budowę wchodzić... on mi by pasował :D ... tylko jakoś szukam, szukam i nie mogę znależć namiarów na niego :-?

 

a zostaw takiego kierownika w diabły!!!!

 

z innej beki

 

ciekawe że inne firmy nie reklamują się w taki dziwny sposób! jeden poscik reklama, odpowiedz "na zarzuty" z 8 postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...