Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki za powitanie :)

DIDI - buduję d12 w pierwszej wersji, jak kupowałem projekt była tylko jedna wersja :), więc dokleiłem do domu garaż do ściany bocznej i pozmieniałem środek do własnych potrzeb.

 

ROMAN W - Arthee to zdecydowanie on :)

 

Powiedzcie że macie namiary na solidnego stolarza, ba ja mam same niedobre doświadczenia z bracią stolarską :(

 

Buduje D12L

Dobra k/Szczecina

 

Arthee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Szczególnie nowego sąsiada z Dobrek. niesety Arthee, też nie znam porządnego stolarza :(

Byliśmy w Kołobrzegu i było superowo niestety powrót mało udany- okazało się, że od piątku nie działała lodówka i zamrażarka- część rzeczy do wyrzucenia, inna do natychmiastowego gotowania a sama sprawczyni do mycia. Spędziłam 3,5h przecudnej niedzieli na szorowaniu :evil: Sorki, ze tak nie na temat lae musiałam się wyżalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w poniedziałek :p

 

piątkową imprezę miałam udaną. ale nie polecam balowania przy kosztowaniu 10 gatunków wina, bo dzień następny może nie być miły :-?

 

budowa - ta moja budowa to @#%^&%*%E^, a ściślej przyłącza.

po 2 tyg. myślenia :x, kolejny "fachowiec" się zgłosił i oświadczył, to co sama wiedziałam i mu komunikowałam - że, trzeba uaktualnić warunki i zmienić projekt, a najlepiej to, rozmawiać z gazownią, bo teraz to skrzynka na granicy, ble, ble, ble itd... o swojej robocie i kosztach nie powiedział nic. ot, specjalista :x

 

ale jest i światełko w tunelu, prace z grzaniem rozpoczęte: przyjechał styropian systemowy (bardzo ładne rolki) i mam już zamontowaną szafkę pod rozdzielacze obwodów.

 

Ivette - nie dzwoniłam bo i u mnie czasu nie było: 1. samochód pojechał z mężem do roboty, 2. ja, z braku lepszych zajęć, przespałam całe popołudnie (to chyba reakcja na stres tzn. "fachowców")

ale myślę, że po świętach to, chętnie się wproszę i popatrzę na wylewki.

 

no to, życzę miłego dnia wszystkim i postępów na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINKA

Napisz coś o Stepnicy i szkółce - jakiś adres? namiar? jakie ceny? wybór?

W jakich godzinach czynne?

Joaśka

 

 

Szkółka jest zaraz jak się wjeżdża do Stepnicy, po prawej stronie jest duży szyld - także trafisz bez problemów. Co do godzin otwarcia, to nawet nie patrzyłam.. ale my byliśmy w sobotę ok 12. Ceny wszystkich drzewek owocowych to 15 zł. Nam się spieszyło więc nie marudziliśmy. Są też krzewy owocowe po 5 zł. Drzewa ozdobne nas nie interesowały ale widzieliśmy szpaler tui 50cm. Jest parę szklarni, więc zależy kogo co interesuje. My głównie pojechaliśmy po drzewka owocowe.

Pozdrawienia dla Ciebie Joasiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...