Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich serdecznie,

Józiu, miałam dzisiaj myć okna, ale wobec tej bździny za oknem, czuję się rozgrzeszona z lenistwa. :wink:

 

Właśnie dzwoniłam do starostwa w sprawie pozwolenia na budowę. Pani (albo raczej Jaśnie Pani) stwierdziła uprzejmie, że właśnie zajrzała w moje dokumenty, po ponad dwóch tygodniach od złożenia :evil: . A nigdy do tej pory nie widziałam jej zapracowanej... Ale może to ja jestem nie z tej planety....

 

Jeszcze jedno pytanko:

Na spotkaniu w Imoli wspomniano ekipę ze Złocieńca. Tylko - niestety - nie pamiętam, kto z Was się o nich ciepło wyrażał, albo Didi, albo grapuski, hmmm ... Byłabym wdzięczna za kontakt, bo poszukuję wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie,

Z własnego doświadczenia wiem, że jak się naprzykrza paniom z różnych urzędów (wystarczy telefonicznie), to sprawa pięć razy szybciej jest załatwiona. Dlatego z uporem maniaka dzwoń codziennie, pytaj, czy jutro będzie coś wiadomo, jutro dzwoń znowu, aż pani będzie miała cię serdecznie dosyć i załawwi twoją sprawę, żebyś jej nie zawracała d...

Za każdym razem pytaj: a kiedy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero co wróciłam z budowy...a może już z domu? bo dziś przywieźli meble.......ale jestem cholernie zmęczona. Tak naprawdę to już nie wiem gdzie mieszkam....od 8 do 19-20 jestem w domku (budowie), a wieczorem przychodzimy spać do mieszkania.

 

 

Co do porządków światecznych - też nie robię, bo po prostu nie mam kiedy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale my nie znamy zadnej ekipy godnej polecenia :( !!!!

Pozdrowionka :lol:

Ano, gdziesik mi tak dzwoniła ta ekipa, ale - no właśnie - gdzie?

 

Słuchajcie, po południu oddzwoniła do mnie sama Pani Inspektor ze Starostwa, że już sobie obejrzała moje dokumenty i jak jej dostarczę jeszcze jeden świstek, to mogę jutro przyjechać po

pozwolenie na budowę . HURRAAA!!! :D

 

No to jadę jutro w teren, przy okazji polustruję trochę kandydatów na wykonawców. Proszę mi życzyć powodzenia :p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Budujących :)

 

 

Same brzydkie słowa przychodzą mi do głowy jak zaczynam myśleć o stolarzach. u mojego sąsiada stolarz ma już ... 10!!!! miesięcy poślizgu. Ja sam przy okazji remontu mieszkania w zeszłym roku przerobiłem 4 stolarzy od kuchni i wszyscy mieli jedną wadę. Żaden!!! nie mieścił się we wcześniej ustalonym terminie :(

 

Teska - u mnie stolarz jest potrzebny do: schodów, podłóg, drzwi no i kuchnia. Trochę tego jest i nie chcę żeby jakiś majster opóznił zakończenie budowy.

 

Wiem że większość już ten etap ma za sobą, ale do polecenia mam elektryka, naprawdę I liga, więc jak ktoś reflektuje to przekaże namiar na priv.

 

A poza tym to fajnie że już jest wiosna :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich bliższych i dalszych sąsiadów

 

Buduję D12L

Dobra k/Szczecina

 

Arthee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa żarciki po północy:

 

Po nocy poślubnej żona mówi:

- Wiesz ... Jesteś kiepskim kochankiem....

Na to oburzony mąż:

- Skąd możesz o to wiedzieć? Po 30 sekundach?! :wink:

 

 

- Widzisz?! To fifka, która była pod twoją szafą! Kiedy ty skończysz z narkotykami ?

- Jakie narkotyki! Uwierz mi od kiedy Ciebie poznałem zmieniłem się, zerwałem ze swoją przeszłoscią, jesteś jedyną którą kocham!

- Synu! To ja - twój ojciec...

 

Dobranoc i dzień dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...