Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam,

Takie krótkie pytanko: czy w Szczecinie można kupić okna Jezierskiego?

z okien trójszybowych to wiem że mają w ofercie firmy MS Okna i Avante, czy kogoś jeszcze polecacie?

Pozdrawiam,

k.

 

Jezierskiego znajdziesz na terenie SCMB na Santockiej. Prawie byśmy się zdecydowali, ale wyszło jak wyszło-dłuższa historia.

Mamy trójszybowe M&S. Jesteśmy zadowoleni.

Z trójszybowych to sprawdź jeszcze ofertę Oknoplast w Eko-Domie

 

 

Dzięki za info. Dzwoniłam dzisiaj do SCMB ale niestety już nie oferują Jezierskiego.

Właśnie rozmawiam z M&S, mają promocję iż trzecia szyba z 1zł/m2. Ale przedzwonię jeszcze do Oknoplastu.

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Takie krótkie pytanko: czy w Szczecinie można kupić okna Jezierskiego?

z okien trójszybowych to wiem że mają w ofercie firmy MS Okna i Avante, czy kogoś jeszcze polecacie?

Pozdrawiam,

k.

 

Jezierskiego znajdziesz na terenie SCMB na Santockiej. Prawie byśmy się zdecydowali, ale wyszło jak wyszło-dłuższa historia.

Mamy trójszybowe M&S. Jesteśmy zadowoleni.

Z trójszybowych to sprawdź jeszcze ofertę Oknoplast w Eko-Domie

 

 

Dzięki za info. Dzwoniłam dzisiaj do SCMB ale niestety już nie oferują Jezierskiego.

Właśnie rozmawiam z M&S, mają promocję iż trzecia szyba z 1zł/m2. Ale przedzwonię jeszcze do Oknoplastu.

k.

 

W grudniu M&S tez maiły ta promocję, widać z tego że to taka dłuższa promocja a;bo chwyt reklamowy:wink: . My równiez zdecydowaliśmy się na M&S trzyszybowe tytanthermo :lol: (co prawda narazie zaliczka wpłacona) ale z wiele osób poleca te okna, a jak będzie to się okarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam właśnie wstawiają trzyszybowe M&S tytanowe - skorzystalismy z promocji. Oknoplast tez bralismy pod uwagę ale po przeczytaniu umowy :evil: zrezygnowalismy.

 

To liczę na to, że powiesz jak przebiegał montaż i czy wszystko było ok, jeśli chodzi o M&S, bo mnie równiez to czeka za jakieś 2 miesiące ( no chyba ze zima bedzie trzymać do lipca :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Chciałbym dołączyć do Was - Szczęściarze, którzy już mieszkają, bądź wkrótce będą mieszkać w SWOIM DOMU.

Sam mam nadzieję, że za jakiś czas - nareszcie w dającej się ogarnąć perspektywie, zostanę mieszkańcem Dołuj.

Teraz jestem na etapie adaptacji projektu i powoli rozgladam się za ekipą dobrych murarzy, którzy na dodatek murowaliby za rozsądną cenę :-).

Próbowałem pozyskać listę firm z forum, ale jakoś nie mam odpowiedzi. Będę bardzo wdzięczny jeśli podrzuci mi ktoś namiary na sprawdzoną ekipę i kierbuda.

Musimy też zdecydować o sposobie ogrzewania, bo nie mamy gazu. Chyba będzie piec na pelety. Czy ktoś użytkuje taki piec? Jak się sprawdza w praktyce?

Projekt jaki wybralismy z żoną to SAGA III z MG Projekt.

Może ktoś w okolicy Szczecina wybudował taki domek? Bardzo chciałbym móc obejrzeć go na żywo.

Sorki za tyle pytań, ale miejcie wyrozumialość dla budowlanego żółtodzioba :-)

Będę wdzięczny za podpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Chciałbym dołączyć do Was - Szczęściarze, którzy już mieszkają, bądź wkrótce będą mieszkać w SWOIM DOMU.

Sam mam nadzieję, że za jakiś czas - nareszcie w dającej się ogarnąć perspektywie, zostanę mieszkańcem Dołuj.

Teraz jestem na etapie adaptacji projektu i powoli rozgladam się za ekipą dobrych murarzy, którzy na dodatek murowaliby za rozsądną cenę :-).

Próbowałem pozyskać listę firm z forum, ale jakoś nie mam odpowiedzi. Będę bardzo wdzięczny jeśli podrzuci mi ktoś namiary na sprawdzoną ekipę i kierbuda.

Musimy też zdecydować o sposobie ogrzewania, bo nie mamy gazu. Chyba będzie piec na pelety. Czy ktoś użytkuje taki piec? Jak się sprawdza w praktyce?

Projekt jaki wybralismy z żoną to SAGA III z MG Projekt.

Może ktoś w okolicy Szczecina wybudował taki domek? Bardzo chciałbym móc obejrzeć go na żywo.

Sorki za tyle pytań, ale miejcie wyrozumialość dla budowlanego żółtodzioba :-)

Będę wdzięczny za podpowiedzi

Pozdrawiam

 

Witamy,

a dlaczego piec na paliwo stałe, nie ma w Dołujach gaziu ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, okolice ul. Sobolowej nie mają gazu. Plany rozbudowy sieci gazowej do 2011 też nie ujmują tam "gazrurki". A ciepełko skąś trza mieć. Jako ogrzewanie rozważamy albo piec na pelety z możliwością spalania ekogroszku (trzeba miejsce na opał), albo pompę ciepła (tutaj wiadomo-duża kasa). Ani jedno, ani drugie nie jest idealnym rozwiązaniem. A do tego im więcej czytam o tym różnych postów - tym większy mam mętlik w głowie. Umówiłem się nawet na spotkanie z wykonawcą pomp ciepła, który tak de facto montaż pampy mi odradzał :-) I to juz całkowity odjazd.

Dalej nie wiem co wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, okolice ul. Sobolowej nie mają gazu. Plany rozbudowy sieci gazowej do 2011 też nie ujmują tam "gazrurki". A ciepełko skąś trza mieć. Jako ogrzewanie rozważamy albo piec na pelety z możliwością spalania ekogroszku (trzeba miejsce na opał), albo pompę ciepła (tutaj wiadomo-duża kasa). Ani jedno, ani drugie nie jest idealnym rozwiązaniem. A do tego im więcej czytam o tym różnych postów - tym większy mam mętlik w głowie. Umówiłem się nawet na spotkanie z wykonawcą pomp ciepła, który tak de facto montaż pampy mi odradzał :-) I to juz całkowity odjazd.

Dalej nie wiem co wybrać...

 

Witam też niedługo zamieszkam w Dołujach.

Czy składałaś w gazowni podanie o warunki? Jak się nie mylę ul. Sobolowa jest nie daleko ul. Sarniej a moja ul. to Wilcza i właśnie od Sarniej będą ciągnąć gazociąg. Ja już mam podpisaną umowę z gazownią. Gazociąg ma być do końca kwietnia przyszłego roku. Jest to duża inwestycja gdyż będą budować około 700m gazociągu może jak podpiszesz umowę to też się załapiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Takie krótkie pytanko: czy w Szczecinie można kupić okna Jezierskiego?

z okien trójszybowych to wiem że mają w ofercie firmy MS Okna i Avante, czy kogoś jeszcze polecacie?

Pozdrawiam,

k.

 

Ja polecam Avante właśnie z pakietem 3-szybowym. Za pakiet dopłaciłem do 15 okien 1200zł + ciepła ramka w standardzie. Wyglądają i jak na razie sprawują się rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zrezygnowaliscie z Oknoplastu?

Okna OKNOPLASTU nam sie podobaly wiec szkoda ,ale nie odwazylam sie podpisac umowy zaproponowanej przez EKO-DOM.

 

Kateper, możesz napisać co EKO DOM ma takiego podejrzanego w umowie? Też myślałem o oknach z Oknoplastu a oni sa chyba jedynym dystrybutorem tej firmy w Szczecinie?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKNOPLAST można też kupić w Stargardzie Szczecińskim , proponuje tam sprawdzić 091 5739350 , sprzedaż poza Szczecinem może taniej będzie .

 

 

dlaczego zrezygnowaliscie z Oknoplastu?

Okna OKNOPLASTU nam sie podobaly wiec szkoda ,ale nie odwazylam sie podpisac umowy zaproponowanej przez EKO-DOM.

 

Kateper, możesz napisać co EKO DOM ma takiego podejrzanego w umowie? Też myślałem o oknach z Oknoplastu a oni sa chyba jedynym dystrybutorem tej firmy w Szczecinie?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...