Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie! :)

No, to świeżutkie, piękniutkie pozwolenie na budowę mam w garści, już prawie mogę budować :p . Widać trzymanie kciuków pomogło.

 

Pani w starostwie ostro się wzięła do roboty, prawie jej nie było widać zza stosu dokumentów, jak ją we wtorek nawiedziłam.

A jak już się ruszyłam te 100km do Choszczna, to zrobiłam rekonesans wśród tamtejszych wykonawców. No, cóż zobaczymy, jak się określą cenowo.

Niestety wyboru wielkiego nie ma, trzy ekipy, bo pozostali to ponoć lewusy. A przecież takie bezrobocie, szczególnie na tamtych terenach!

 

Linka: Dołączam się do gratulacji za 3 setki, Stała Bywalczynio!

 

Lecę popracować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku dostałam wieści z budowy - bardzo budujące zresztą

 

ekipa 4 ludków robi ogrzewanie (2 kończy kłaść rurki, 2 grzebie przy piecu) i mówią, że dzisiaj koniec :p

 

no i przyłącza też się robią. kopara wykopała już pod wod-kan, w czasie przestoju podrównała teren i bierze się teraz do gazowego.

mówią, że dzisiaj w domku popłynie woda

juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka, Maksiu, Czupurek - niestety, tak. Musze złożyć doniesienie do prokuratury, bo pani psycholog dzisiaj po przeczytaniu jego sms-ów do mojej córki uznała, że ma odchyły psychiczne i bez prokuratora ani rusz. Tym bardziej, że rodzice uważają, że nie ma żadnego problemu - przecież chłopiec się dobrze uczy... Że też się nie boją, że im w nocy łby poobcina... Żałosna sprawa - oni coś ukrywają i chcą sprawę rozmyć naskakując na wszystkich naookoło.... Nie ma w ogóle z kim gadać... A moja Joasia w ciągłym stresie i ja też mam problemy ze spaniem....

Ciągle myślę, gdzie iść, co robić.... Cholera jasna by to strzeliła!!! A ja naiwna myślałam, że matka z nim porozmawia i będzie po sprawie... A rodzice nawet z nim o tej sprawie nie rozmawiali.... Żygać się chce!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivette, złóż więc doniesienie do prokuratury, a kopię z pieczątką wyślij na adres rodziców. Sąd zanim zrobi coś w tym kierunku, to moze potrwać, a tak będą już wiedzieli że to nie przelewki. Wcale się nie dziwię, ze nie możesz spać, dziecko tez pewnie wystraszone. Kurde, dorwałabym takiego drania i sama bym z nim zrobiła porządek... (a psioczyłam na Mar35, że taki agresywny :wink: )

Gdybyś potrzebowała jakielkolwiek pomocy w tym temacie, to służę radą i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...