Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Linka - dzięki! Dobry pomysł z tą kopią do rodziców. Właśnie jednak dowiedziałam się od znajomego prokuratora, że muszę iść od razu do sądu rodzinnego i rozmawiać z sędzią. Waham się, czy iść jutro, czy po świętach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Idź jutro, po co zwlekać, żeby potem żałować?

 

Mam jeszcze jeden dobry pomysł, zgłoś też dzielnicowemu w miejscu zamieszkania chłopaka. Jego obowiązekiem jest porozmawiać o pogróżkach z tym chłopakiem i rodzicami. Po to są tacy dzielnicowi :wink:

 

Pozdrawiam i daj znać, co załatwisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga grupo szczecinska :)

Chcialabym Wam zlozyc serdeczne zyczenia spokojnych i radosnych swiat Wielkanocnych w rodzinnej atmosferze oraz spelnienia marzen :)

Szczegolnie goraco pozdrawiam S.P. :D , Teske - gratuluje przeprowadzki (trzymam kciuki :D ) i Ivette - trzymaj sie kobitko :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! :D

 

Ufff!

Dzięki szczodrobliwości przemiłej Teski i pomocy Juniora przytachałem do domu ze 20 kg muratorków, ładnych domów i innych.

Ale mam materiałów do czytania!

Teska! jeszcze raz bardzo dziękuję!

 

Dziewczyny dołączam do Was! Dobry drink nie jest zły!

Linka ma świetny gust - jej absolut currant z sokiem porzeczkowym i lodem jest rzeczywiście rewelacyjny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! :D

 

Ufff!

Dzięki szczodrobliwości przemiłej Teski i pomocy Juniora przytachałem do domu ze 20 kg muratorków, ładnych domów i innych.

Ale mam materiałów do czytania!

Teska! jeszcze raz bardzo dziekuję!

 

Dziewczyny dołączam do Was! Dobry drink nie jest zły!

Linka ma świetny gust - jej absolut currant z sokiem porzeczkowym i lodem jest rzeczywiście rewelacyjny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

ja tak bladzienkim switem, bo dzisiaj przewoza mi hihihi dorbek zyciowy :lol: :lol: jestem w stresiku lekkim... :-? boje sie ze cos pojdzie nie tak...

 

 

Roman W - tylko nie zaczytaj się w Swieta :lol: bo bede miała wyrzuty :lol: :lol:

 

 

Acha jakos nie mogłam wejsc na nasza grupę...ani sie zalogowac ciekawa jestesm czy to przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w ostatnim dniu przed labą

ja ponoć pracować będę krócej, bo niby kobitki porządki, zakupy, etc

no to, pójdę z kobitkami, a co! kto mnie sprawdzi, że ja nie będę sprzątać i gotować? :lol:

 

jejku do późnego wieczora szalałam wczoraj na budowie. podziwiając ogrzewanko, piecyk no i moje piękniste media.

działkę mam znowu przeoraną, ze ho, ho, a ile gliny na wierzchu - zapraszam po świętach na warsztaty garncarskie.

 

Teska - trzymam kciuki za przeprowadzkę.

 

wszystkim życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...