Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam szczecińską ekipę

Własnie finalizuje zakup działki w Kobylance, załatwiając jednocześnie kredyt na część inwestycji. Za kilka dni otrzymam gotowy projekt stąd trwają rozmyślania nad kontynuacją działań. Mając na uwadze adaptacje owego projektu uwzględniając dosłownie niewielkie zmiany może mógłbym otrzymać od Was garść informacji w tym zakresie łącznie z namiarami na kogoś kompetentnego w przyzwoitej cenie.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę,

 

Ile zazwyczaj czekaliście na wycenę materiałów z hurtowni? Z pośród 15 wysłanych zapytań w ciągu 3 dni odpowiedziały 4... dwie do których najwcześniej napisałem dalej myślą nad wyceną (sprawdziłem z ciekawości czy w ogóle są zainteresowani współpracą) i nie są gotowi jeszcze przedstawić oferty, ale zapewniają że to zrobią. Wszystkie maile wysyłałem z potwierdzeniem odbioru, więc wiem ze doszły. Niektórzy myślą już ponad tydzień.

 

Pozdrawiam

 

Musisz się przyzwyczaić, że 3 dni to jak ekspres. Jak zaczniesz rozsyłać zapytania do wykonawców o budowę to się ucieszysz jak dostaniesz pierwszą ofertę po 2 tygodniach. Pamiętaj, że te hurtownie mają jeszcze wykonawców, którzy biorą u nich materiał na inne budowy i oni dla nich będa priorytetem jako klienci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedanie 6 paczek styropianu podłogowo - dachowego o grubości 7 cm. Hurtownia nie chce mi przyjąć tego co zostało bo ta grubość jest nietypowa.

Jedna paczka to 4m2 (każda paczka to 8 arkuszy o wym 0,5x1 m).

Cena do dogadania, wiadomo że będzie taniej niż w hurtowni po mojej cenie zakupu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedanie 6 paczek styropianu podłogowo - dachowego o grubości 7 cm. Hurtownia nie chce mi przyjąć tego co zostało bo ta grubość jest nietypowa.

Jedna paczka to 4m2 (każda paczka to 8 arkuszy o wym 0,5x1 m).

Cena do dogadania, wiadomo że będzie taniej niż w hurtowni po mojej cenie zakupu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to niech da znać.

Ja jestem , potrzebuję do ocieplenia domku ogrodnika, napisz za ile to. Może być na Priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o kierownikach budowy nic mi nie napisaliście, nikt się nie chwali, mieliście/macie tak złych że nie warto, czy tak dobrych, że szkoda się dzielic? ;-) A może ktoś mógłby się pochwalić np. swoją umową z wykonawcą (oczywiście bez kwot), żebym mógł się zapoznać, na ile szczegółowo jest ona przygotowana. Ja potrzebuję na wykonanie SSZ. Z góry dziękuję, w razie czego proszę na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczecińską ekipę

Własnie finalizuje zakup działki w Kobylance, załatwiając jednocześnie kredyt na część inwestycji. Za kilka dni otrzymam gotowy projekt stąd trwają rozmyślania nad kontynuacją działań. Mając na uwadze adaptacje owego projektu uwzględniając dosłownie niewielkie zmiany może mógłbym otrzymać od Was garść informacji w tym zakresie łącznie z namiarami na kogoś kompetentnego w przyzwoitej cenie.

Z góry dziękuje.

 

co do adaptacji polecam biuro p. PRABUCKIEJ w STARGARDZIE, robiła adaptację mnie i moim trzem znajomym, jest naprawdę niedroga, tel.: 695584426

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o kierownikach budowy nic mi nie napisaliście, nikt się nie chwali, mieliście/macie tak złych że nie warto, czy tak dobrych, że szkoda się dzielic? ;-) A może ktoś mógłby się pochwalić np. swoją umową z wykonawcą (oczywiście bez kwot), żebym mógł się zapoznać, na ile szczegółowo jest ona przygotowana. Ja potrzebuję na wykonanie SSZ. Z góry dziękuję, w razie czego proszę na priv.

Dopiero zaczynam i nie wiem czy polecać swojego kier.buda czy nie. Na chwilę obecna wydaje się super fachowcem z wielką wiedzą i służy dość dużą pomocą, ale okaże się w praniu podczas robót.

Co do projektu umowy mogę Ci wysłać ale na maila bo na priv jest za długa ;) wersję bardzo rozbudowaną i super rozpisaną pod każdym chyba względem. Ostrzegam, że pewnie będziesz musiał skrócić bo raczej ekipa nie zgodzi się podpisać całości ;) przynajmniej tak było w moim przypadku. Wyślij mi na koziol1(małpa)xl.wp.pl maila to odpiszę z załącznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze sprobuje.

 

Mam na zbyciu deski. Część czysta, zaimpregnowana, część po szalunkach, ale wyczyszczone i odgwoździowane. Będzie tego z 3-4 metry szcześcienne. Część krótkich 0,5 do 1m, a część długich 2-5m. Powinno się komuś jeszcze nadać na szalunki i inne tematy pomocnicze. Odbiór własnym transportem. Pomogę nawet załadować.

 

Jak ktos jest zainteresowany, to 505-630-760, bo na forum rzadko ostatnio bywam.

 

Kilka zdjęć:

http://galeria.dum.pl/h71o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE BARDZO za namiary !

 

Jeszcze jedno pytanie .

Potrzebujemy geodetę zeby nam wykonal powykonawcza inwentaryzacje geodezyjna !! za ta usluge geodeta zawolal 1000zł i zastrzegl ze czeka sie na to do miesiaca czasu .

Czy to jest rozsadna cena ???

 

to jest normalna cena i raczej powiem ze ta z niższych widełek, zazwyczaj jest tak że jak się z jednym geodetą współpracuje od początku to każdy etap wychodzi u niego taniej a jest trochę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...