Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Hej Ivette, miło Ciebie widzieć na forum! Już czytałam. Cieszę się, że się uspokoiło, super! Ciekawa jestem, co ten pedagog wyciągnie od łobuza...czekam na dalsze newsy.

 

a tymczasem dowcip dla wszystkich:

 

Mężczyzna spacerujący w Kalifornii po plaży znalazł lampę.

Po otwarciu wyskoczył zdenerwowany Dżin: - O.K., O.K. Uwolniłeś mnie z lampy. Bla, bla, bla. Wielkie mi cos... To jest już czwarty raz w tym miesiącu! Mam tego spełniania życzeń powyżej uszu! Zapomnij o 3 życzeniach. Masz tylko jedno!

Mężczyzna: - Zawsze chciałem pojechać na Hawaje, ale bardzo boje się latać samolotami. Czy nie mógłbyś zbudować mostu aż do Hawajów. Mógłbym wówczas pojechać tam samochodem.

Dżin się zaśmiał. - To jest niemożliwe. Pomyśl logicznie! Przecież nośniki mostu nie sięgną dna Pacyfiku! Pomyśl ile betonu, ile stali. NIE! Wymyśl jakieś inne życzenie!

Mężczyzna: - OK. W takim razie inne życzenie. Byłem żonaty 4 razy. Moje żony zawsze mi mówiły, ze nie dbam o nie, ze nie jestem wrażliwy. A zatem spełnij moje życzenie, żebym zawsze rozumiał kobiety, wiedział co czują, co myślą, dlaczego płaczą. Żebym wiedział co naprawdę chcą, żebym wiedział co zrobić, żeby były zawsze szczęśliwe.

Dżin: - Ten most to chcesz z dwoma pasami ruchu czy z czterema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak to, jest z kobietami :lol:

 

mam do szanownej grupy pytanko: poszukuję dobrego (niedrogiego) stolarza co by mi wykonał drzwi zewnętrzne do kotłowni.

W projekcie architekt dał d.... i mam otwór w murze na 90cm, czyli drzwi zewnętrzne, standardowe (a marzą mi się z prześwietleniem) nie wejdą, bo mają wymiar 90 ale w samym skrzydle (powiększenie otworu nie wchodzi w rachubę, bo nie starcza ściany). :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalka - ocieplał dach mój majster. czyli mam na połaciach wełnę + folię i dodatkowo jeszcze wełnę i folię na stropie (drewniany). wszystko połapane wąskimi deskami.

wełna "15" rockwoll kupiona w castoramie - 49,96 rolka

folia u znajomych w hurtowni (twierdzą, że mają najtaniej - wełnę również). ceny ci nie podam bo, na folię miałam dumping. ewent. tel. 42-80-110 - APA-2

deski - kupiłam na mierzynie (majster je docinał na cieńkie)

robocizna: 7 zł/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po ostatnim budziku

piekny dzionek przed nami

 

ale jestem zła na mojego architekta. przez niego będę miała problem, tam gdzie go nie powinno by. (jak pisałam wczoraj drzwi zewnętrzne do kotłowni zaprojektował mi "70", od biedy zrobi się "80" i to wszystko. a przeglądałam setki ofert i drzwi zewn. z prześwietleniem robią standardowo "90" i jak tu się nie wściec :evil:

 

życzę wszystkim bardzo miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...