Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dobry Wieczór!

 

Może jeszcze troszkę dowcipów na weekend? :D

 

Jesteś na przyjęciu z przyjaciółmi i widzisz fantastyczną dziewczynę. Jeden z twoich przyjaciół podchodzi do niej i mówi: - On jest świetny w łóżku.

To się nazywa reklama.

Widzisz fantastyczna dziewczynę na przyjęciu. Podchodzisz do niej i prosisz o jej numer telefonu. Następnego dnia dzwonisz do niej i mówisz: - Hej, jestem świetny w łóżku.

To się nazywa telemarketing.

Jesteś na przyjęciu i widzisz fantastyczną dziewczynę. Wstajesz, poprawiasz krawat, podchodzisz do niej i nalewasz jej drinka. Przepuszczasz ją w drzwiach, podnosisz torebkę, kiedy ją upuści, odwozisz do domu, a potem mówisz: - A tak przy okazji: jestem świetny w łóżku.

To się nazywa Public Relations.

Jesteś na przyjęciu i widzisz fantastyczną dziewczynę. Podchodzi do ciebie i mówi: - Słyszałam, że jesteś fantastyczny w łóżku.

To się nazywa marka.

 

Żona do męża:

- Kochanie, pocałuj mnie, a będę twoja na wieki!

Na to mąż:

- Dzięki że mnie ostrzegłaś!

 

Mężczyzna wchodzi wieczorem do lokalu. Spostrzega siedzącą przy barze atrakcyjna kobietę. Podchodzi i zagaja:

- Co porabiasz, ślicznotko?

Ona patrzy mu w oczy i odpowiada:

- Co porabiam? Dymam, kogo popadnie. Wszystkich jak leci. Starannie, na wylot i wszędzie. W domu, w biurze, nawet tutaj. Uwielbiam dymać kogo się da. Od kiedy skończyłam nauki, nie robię nic innego. Na to on:

- No proszę, coś podobnego! Bo ja też jestem prawnikiem. A pani mecenas to w której kancelarii pracuje? :D

 

Zatrzymuje się facet swoim nowiutkim BMW na światłach i widzi na krawężniku biedną, zaniedbaną dziewczynkę. Myśli sobie: pewnie głodna. Żal mu się jej zrobiło, więc pyta:

- Dziewczynko, chcesz na pączka?

Ona podnosi głowę i patrząc na niego mówi:

- A jak to jest na pączka?

 

Pozdrowienia dla wszystkich, a szczególnie dla Nocnych Marków, którzy tylko czytają i nic się nie odzywają... :wink:

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wociek i Roman-w może jakieś rozpoczęcie sezonu letniego z Tyską biesiadą ?

 

 

Witam wszystkich! :D

 

Ewa, Daniel!

Świetny pomysł - trzeba koniecznie dokonać otwarcia sezonu budowlanego.

Aby te ławy,ściany i ścianki, płoty i inne były proste, równe i rosły rosły na czas i pocieszenie nasze! Amen!

 

Wpisywać się kto jest za imprezą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim

 

Dawno mnie nie bylo na forum ale staralem sie sledzic wasze watki. Nie pisalem bo nie bylo o czym, ciagle czekajac na projektanta aby zakonczyl adaptacje. Przypomne, ze moja dzialka znajduje sie w Kurowie i wybrany dom to Babie lato (ten sam co buduje Bikosa).

Jednak dzisiaj projektant nieoczekiwanie poinformowal mnie ze w czwarek czyli 15/04 dokumentacja dotarla do urzednikow w Policach i zaczelo sie odliczanie dni do otrzymania pozwolenia. :lol:

:p Czy ktos moze zna jakies sposoby aby sledzic proces dojrzewania pozwolenia czy moze siedziec cicho i nie niepokoic urzednikow. :roll:

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...