Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Hola hola !!!

 

To nie "moja" pogoda tylko meteorologiczna.

W sobote ma być już +15 st.C - nasi górale już podejrzewają powodzie, bo u nich jeszcze śnieg po pas i jak to na raz ruszy w dolinki to.. "skoda godoć panocku" :sad:

 

A za tydzień nawet powyżej +25 - to jakaś paranoja - z zimy od razu wskoczymy w lato - a gdzie wiosna !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Kupiliśmy projekt. Z utęsknieniem czekamy na listonosza :smile: Teraz tylko wybór materiałów i potwierdzenie ekip(y).

Trzeba ruszać do boju papierkowego... kto to (oprócz Maksia) jeszcze pamięta?

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Stasiek dnia 2003-04-10 23:23 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek: Od kupienia projektu długa droga do wykonawstwa. jeżeli jest to projekt powtarzalny - musisz znaleźć architekta adaptującego, najlepiej współpracującego z branżystami. Nam robił to pan Zawadzki - w razie potrzeby służę namiarem. Jak się go przyciśnie to będzie szybko. Wszystkie stempelki z bardzo różnych urzędów załawiaj sam - będzie prędzej. On czy inny - Cię poprowadzi. jeżeli kasa nie gra roli - wybierz takiego architekta, który powie - mam wszędzie chody - załatwiam wszystko sam - ale 2 razy drożej niż normalnie. Wybór należy do Ciebie. tyle tytułem wstępu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia Jasia

 

u mnie wyszlo 400 m2 wczesniej tez niby było 460 m..ale zapytaj tynkarzy jak licza obróbki drzwi...jezeli drzwi nie obrabiaja listwa ( bo i po co) nie powinni liczyc tych otworów..

i wysokosc..ja kzalam na 2,80 10 cm od podlogi ma byc mulek..bo przeciez i tak podloge wylac trzeba..i tym sposobem wyszlo 400m2..nio a kasa topnieje..:sad: po swietach obrabiaja mi okna i gladz..i robie podbitke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z gatunku - przyłącza

czy po wykonaniu przyłącza wodnego robiliście badanie wody w waszego przyłącza? saniepid czy cos koło tego? a moze to dopiero przy odbiorze budynku?? podpowiedzcie coś bo sam nie wiem co mnie jeszcze czeka...

pozdrawiam życząc efektywnego weekendu na budowach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam za 60 metrowe odejście (w tym przepust pod bitą drogą) ze studzienką wodomierzową śpiewali od 6 do 9 tysięcy - "all inclusive" - w końcu znaleźliśmy człowieka za 4.

 

Materiały to:

* rura PCV Q32

* studzienka

* wodomierz i dwa zawory

Robocizna to:

* wykopanie rowu

* "rozwinięcie" rurociągu

* wcinka

* montaż studzienki

* odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...