Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Stasiek - spróbuj na Struga u Pańki w Hydropan-2.

Zwiedziłam, w ciągu 2 miesięcy miliony hurtowni i rozmawiałam z liczną rzeszą fachowców. Konkluzja - każdy coś tam ściemniał (nie doliczył, a to tego, a to owego), albo ogólne ceny zwalały z nóg.

Jak do niego trafiłam, wpierw się śmiał (1 minutę), że chcę szczegółowe zestawienie (co pani taka dociekliwa? po co wchodzi pani aż w takie szczegóły?), ale za chwilę, po uzgodnieniu szczegółów, zrobił kosztorys, doradził materiały.

Efekt:

- wynegocjowany rabat,

- kompletność wyceny,

- utrzymałam się w ustalonej cenie,

- gwarancja za poprawność wyliczeń cieplnych podłogówki (bo jak pewnie wiesz ja mam tylko podłogówkę)

- wzięłam ich też do roboty - szybko, sprawnie i dobrze

ogólnie: jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

U nas Ok. Prace w ogródku - dom w odstawkę. Płotki, ziemia, trawka, nawadnianie, sadzenie kwiatków i wszystko co związane z ogrodem. Męczące ale jakie radosne - wszystko nam rośnie (tfu tfu tfu) w ogrodzie.

Melduję uprzejmie że wzeszły:

rzodkiewki, szpinak, bób, groszek, koper, roszponka, słonecznik. Przyjęły się wszytskie choinki, dereń, dzikie róże, pięciorniki, berberysy, tuje, tawuła, migdałek. Wyszły maliny, bluszcze. Cholercia ile tego....

Co wieczór grzebiemy w ziemi :)

Ręce mam dłuższe o 15 cm (każda) od taczek :)

Pozdrawiam budujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Czupurku, Didi - dziękuję - na pewno sprawdzę!

 

Umowa dla wykonawcy? No dziewczyny - bójcie się. Mój nie podpisał, stwierdził, że "po takim czymś będę go miał w ręku, a on nawet nie piśnie"... no cóż. Skończyło się na zaufaniu, z którym jak to często się zdarza - bywało różnie.

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mój wykonawca podpisał umowę. powiedział, że nawet nie będzie cxzytał. Interesuje go tylko czy zgadza się suma i termin. Kary umowne go nie interesują bo nie będzie takiej potrzeby. Porządek na budowie jest ponoć dla niego oczywisty. No sama nie wiem, ale jak sie nie sprawedzi to go zwolnię. Przełknął też to że z każdego etapu do końca umowy zatrzymuje mu pare stówek (jako wentyl bezpieczeństwa). pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :D

 

Są tu jakieś Nocne Marki?

 

S.P. - ano jestem szczęśliwa, żebyś wiedziała... co za uczucie sadzić swoje kwiatki, a potem napawać się ich widokiem na swoim tarasie!!!

 

Teska - i co z tą neostradą? Nadal maltretujesz Tepsę? :wink:

 

Ivette - owszem, dzień śliczny... kłopoty jak się domyślam się skończyły, czyli kciuki pomogły, pozdrawiam!

 

Joasiu - jestem pełna podziwu dla Ciebie, prace w ogrodzie mogą wykończyć...a ile do tego trzeba wiedzy... ja już się pogubiłam, co kiedy i jak nawozić, kiedy sadzić, kiedy przyciąć...ojojoj :wink:

 

Bikosa - gratuluję wyboru takiego wykonawcy, jakiś szczególny przypadek :wink: bezproblemowy facet, mam nadzieję że już tak zostanie. Trzymam kciuki! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć Linka- to ja nocny marek a raczej nocna bikosia :wink: co do wykonawcy to ciągle nie wiem, cieszyć się czy martwić.

Jutro mam ciężki dzionek, kupuję siatkę, kołeczki do gordzenia, odbieram suporex, przykrywam folia i modle sie aby go nikt nie ukradł :evil: Załatwaim końcówkę negocjacji kominów, no i jeszcze muszę skądyś wytrzasnąć parę palet. Jutro jestem nieststy bez netu :(

miłego dni przed piątkiem życzę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...