Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Czupurek, szkoda ale nie znam żadnego fachowca, o którego pytasz.

Słuchajcie mam dach, a jaki on piękny. Cudnie wykończony i wogóle. Mogę spokojnie polecać mojego specjalistę od dachu. Kierownik budowy powiedział, że arcydzieło po prostu. Ja się na tym aż tak nie znam ale podoba mi się bardzo. Mogłoby popadać ostro, to by się umył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cześć wszystkim!

 

Linka - dzięki za kciuki. Kłopoty na razie się skończyły. Pan pedagog porozmawiał z chłopczykiem i uświadomił go, że nie ma nic słać i żeby się odczepił - chłopczyk skruszony, więc chyba będzie OK.

 

Bikosa - gratulejszyn! O jakie palety Ci chodzi? Bo ja chyba jakieś mam na działce, spytam mężulka.

 

S.P. - gratulejszyn! Jak znajdę chwilkę, to umówimy się na oględziny Twojego pięknego dachu.

 

Dzisiaj poza pracą mam zebranie w szkole - do nowego liceum jak też o 18.00 berzmowianie córki Joasi - trzymajcie kciuki, żebym nie zemdlała w kościele podczas dwugodzinnej uroczystości :wink: Na domiar złego? siedzimy z moją córcią z pierwszej ławce na wprost biskupa! Ha!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla rozrywki:

 

Pojechal Miller do Watykanu. Spotyka sie z papiezem.

- Ojcze Swiety, mamy w Polsce doskonale wyniki gospodarcze!

Papiez nic nie odpowiedzial tylko pokazal mu szesc palców.

Miller zdziwiony,ale mysli ze moze to jest jak ocena w szkole, szóstka czyli wspaniale.

- W 2008 roku bezrobocie w Polsce spadnie do 5%.

Papiez znowu pokazuje 6 palców.

- W 2010 roku Polska bedzie miala najlepsza gospodarke w Europie.

I znowu widzi 6 palców.

Audiencja sie skonczyla, Miller wychodzi i spotyka na korytarzu jakiegos kardynala:

- Jak sie udala audiencja?

- W sumie dobrze, tylko papiez nic nie mówil, a tylko pokazywal mi ciagle 6 palców.

Co to znaczy? Czy to jak w szkole dobra ocena celujaca?

- Nie, mój synu. Tu chodzi o 10 przykazan.

- Jak to o 10 przykazan?

- No tak,a dokladnie o szóste, czyli "nie cudzoloz".

- Ale co to ma wspólnego z tym co opowiadalem papiezowi?

Kardynal popatrzyl na niego z politowaniem i mówi:

- No a co Ci mial powiedziec? Nie pierdol?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich,

ale wszyscy ruszyli pełną parą z budowlanką!

 

Bikosa: Trzymam kciuki za pana budowlańca. Czasem mi się wydaje, że chyba łatwiej znaleźć męża niż sensownych wykonawców. :wink:

 

Józia: Za co my się budujemy? Chyba za karę...

 

Dołek mnie jakiś dopadł. Z niczym nie mogę się wyrobić, a do tego kicham dzisiaj przez cholewne pyłki jak stary trabant. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga! Trzymam w ręku pozwolenie na użytkowanie lokalu mieszkalnego!!

 

 

Telefonu i dostepu do internetu nadal nie mam, więc jestem tu w starym mieszkanku - kto może niech juz teraz składa wniosek o przyznanie numeru - bo ponoć u mnie brak jest już numerów i najpierw muszą rozbudować skrzynki czy coś takiego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich cieplutko i wiosenne

 

Didi - gratulki wielkie. czyli masz odbiór całkowity? napisz w wolnej chwili co potrzebowałaś.

no i życzę miłego użytkowania

 

u mnie próba ciśnieniowa instalki przebiegła bez problemów, dzwonię zaraz do mikrokretów czy setów (nie wiem) żeby się umówić na posadzki

 

miłego dnia życzę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...