Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich serdecznie! :D

 

Linka!

Czy na targach są/były jakieś krzewy na żywopłot?

 

Bikosa, Lalka!

Mój wykonawca także otrzyma modyfikację umowy Karoliny.

Już zapisałem w swoim telefonie numery alarmowe na policję i pogotowie ratunkowe w razie ataku szału lub zawału serca (wykonawcy oczywiście).

Wezmę także od Linki psa (kiedyś o tym pisała), by dogonił uciekającego wykonawcę.

 

A tak całkiem poważnie - już podpisywali u mnie tego typu umowy, więc chyba można spać spokojnie.

Mogły to być także akty desperacji, ale cóż - Live is brutal and full of zasadzkas, jak mówiło się za moich czasów.

 

Stasiek!

Oczyszczalnie przydomowe - namiary wysłałem na priv.

Dla normalnej rodziny (+ czasami najazd rodzinki lub koleżanek z przedszkola) wystarczy zbiornik 3 m3, jedno- lub dwukomorowy, plus drenaż o długości 60-72 m (np. 3 ciągi po 18 m oddalone od siebie o 1,5 -2 m). Całość zajmuje ok 100 m2 i nie można po tym jeździć samochodem.

W dzisiejszej Gazecie Wyborczej widziałem reklamę oczyszczalni przydomowej dla 5 osób (2+2+1 hihi) za 3097 PLN sprzedawanej przez Castoramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Roman!

 

Jeśli chodzi o żywopłoty, to owszem były.

Ja kupiłam berberys, ale też była dzika róża i jakieś nieznane mi roślinki. Jutro przyjrzę się dokładnie, jeśli chcesz - w sumie i ja powinnam się tym zainteresować ale dzisiaj dostałam oczopląsu od kwiatków, drzewek, skalniaków itp :D

 

Co do pieska, to temat aktualny jak najbardziej... tylko w tej chwili piesek nikogo nie dogoni...bo nadwyrężył sobie nóżkę od skakania na 2 m płot :D - no i kuleje :(

 

Mam nadzieję, że jednak nie będziesz potrzebował gonić swojego wykonawcy...no ale jak zajdzie taka potrzeba, to z miłą chęcią oddam tego mojego skoczka-zabójcę. :wink:

 

pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :D

 

Linka!

Dziekuję za info o roślinkach i proszę o więcej.

 

Pytania do zaawansowanych: więźba dachowa - gdzie i za ile?

  • Kupować zaimpregnowaną, czy zrobić to we własnym zakresie?
    Jaką wybieraliście?
    Jaka jakość impregnacji - czy próżniowa to to?
    itd. itd.

HELP !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Roman! :D

 

Bezapelacyjnie najlepsza jest więźba wykonana z dobrze wysezonowanego (5-10lat) drewna, dodatkowo suszona mechanicznie, impregnowana ciśnieniowo i wystrugana.

Przeżyje Ciebie, Twoje dzieci i dzieci Twoich dzieci itd.... :wink:

Jest jeden sęk :lol: kosztuje w granicach 900-1,5 tys za m3... Jeśli stać Cię - to kupuj tylko taką.

 

Najtańsza - to dzisiaj ścięta sosna, jutro hihi masz ją na budowie, "impregnowana ciśnieniowo" (czytaj: środek natryskiwany pistoletem) - ok 550 za m3

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...