Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Czupurek oto lista rzeczy potrzebnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie lokalu mieszkalnego:

1. Dziennik budowy

2. Oświadcze kierownika budowy

3. Protokół odbioru elektryczny

4. Protokłó zarowania

5. Protokół odbioru gazu

6. Prot odbioru przyłącza gazu

7. Umowa na dostarczanie gazu

8. protokół kominiarski

9. kopia pozwolenia na budowę

10.umowa na wywóz nieczystości stałych

11. umowa na wywóz nieczystości płynnych

12. protokół odbioru wewnetrzej instalacji gazowej

13. powykoanwcza inwentaryzacja geodezyjna

14. protokół odbioru z wodociągów

15. jeśli jest oczyszczalnia ścieków to pozwolenie na wykonanie oczyszczalni

 

UFF..................i to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Pewnemu profesorowi matematyki zepsuł się kaloryfer. Nie wiedział jak to naprawić, więc wezwał hydraulika. Ten chwilę postukał i naprawił. Profesor jak się dowiedział ile ma zapłacić, mina mu zrzedła.

- Panie majster. Dlaczego to tyle kosztuje?

- To jest dużo?

- To pół mojej pensji.

- Gdzie pan pracuje?

- Jestem pracownikiem naukowym na wydziale matematyki.

- Panie, przyjdź pan do nas. Tygodniowy kurs i naprawia pan kaloryfery. Tylko nie przyznawaj się pan do wykształcenia. Skończył pan 7 klasę i nic więcej. U nas tylko takich przyjmują.

Profesor poszedł na kurs i zaczął pracować. Po roku szefostwo zarządziło podnoszenie kwalifikacji i wszyscy musieli skończyć podstawówkę. Na pierwszej lekcji matematyki profesor został przywołany do tablicy. Kazano mu napisać wzór na pole koła.

Niestety jak na złość zapomniał go. Wyprowadza więc go. Pisze, pisze i ma wynik: P= - pi*r2. Błąd, pole nie może być ujemne.

Sprawdza obliczenia, wszystko dobrze. Odsuwa się od tablicy a z sali słychać szepty kolegów:

- Zmień granice całkowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek - bo to trzeba się upomnieć i osobno zapłacić!!

 

Lalka - co do panela prysznicowego to dopiro teraz wiem co to znaczy "brać prysznic"!! Jest super!!

 

Czupurek - a wanna jest boska! taka ciepła i wygodna. ktoś Ciebie pytał czy można zmieścić się z mężem - można i to jak.............. Zakup tej wanny to był strzał w 10!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi - jak bedę przejeżdżała to się przyjrzę :o

 

A pro pos, przypomnijcie mi, na co trzeba zostawić dziury w stropie (przepusty - bardziej fachowo)????????????

 

U mnie właśnie szalują i muszę ich przypilnować :roll:

 

Widzę, że wszyscy prawie pokończyli swoje domki , czy jest tu ktoś, kto się jeszczec para "brudną robotą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf ja dopiero zaczynam adaptacje poddasza..To troszku mniej niz domek,ale zawsze budowa :)

Dzis przyznali kredycik..

Od jutra wieksze zakupki...

 

Czy ktos gdzies widzial moze gont Isola?? Filuje po hurtowniach i albo sa tylko resztki,albo nie prowadza... A ja bym chciala zobaczyc jak to w realu wyglada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Lalka- gratulacje z okazji przyznania kredytu!! Czyli teraz cieplutkie poddasze nabierze tempa zawrotnwego- czego Tobie życzę!! Wojna o kredycik jeszcze przed nami :-? .

Didi jak tak o tej wannie spominasz to aż mi się marzy. Będę musiała wziąć od Ciebie namiary 8)

SP porządnie "obieżmuj" także fachowców :wink: Niech wiedzą, że nie ma lekko!!

A ja dzisiaj odebrałam kolumny do mojego domku!! Hurra!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór!

 

Zapytam jak Józia :D Pamiętacie mnie jeszcze? :wink:

 

Didi - lista do odbioru budynku u mnie wyglądała tak samo, uff cieszę się że mam to już za sobą. A dzisiaj odebrałam świeżutkie dokumenty z nowym adresem zameldowania. HURA!

 

Delf - witaj po sąsiedzku:) mamy ten sam powiat (goleniowski?)

 

Lalka - jak się miewa piesek? Pisałaś że był chory.. Gratuluję kredytu!

 

Joasiu

Linka - przed magnolią się wybroniłam - na szczęście. Teściowie chcieli nas zaszczycić:)

No właśnie mnie interesuje dlaczego się przed nią bronisz... :wink:

 

Roman :D

Linka!

Dziekuję za info o roślinkach i proszę o więcej.

Więcej??? Więcej to ja już siły nie mam :wink: ...ale pojadę jeszcze za dwa tygodnie na Wały Chrobrego...więc może też się tam wybierz - wtedy sam odczujesz jaki można mieć mętlik w głowie po takich targach...

 

Pozdrawiam Wszystkich!!!

 

P.S.

Czy już powinnam robić listę na imprezę w okolicach 14-16 maj? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...