Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Bikosa mam nadzieje,ze prace pójdą szybko i sprawnie (?!?!) Wielkie dzieki :D

 

Linka piesek ma sie duzo lepiej..Jutro pierwsza kontrolna wizyta..żółtaczka zeszła,nerki wrócily do normy ,blizna po operacji została przez pół brzucha..tylko wątroba troszku kuleje..Za tydzien kontrolne badanie krwi.. Wszyscy trzymaja kciuki..W niedziele bylismy nad morzem..oto pies,który pierwszy raz widzi piasek :

http://byss.pl/1/ftoki/IMG_2318.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Linka - ja w sprawie magnolii.

Tak sobie dumam i wyszło mi, że magnolia kojarzy się ze stylowym ogrodem w stylu japońskim. Szczecin to dziwne miasto i magnolie rosną tutaj na każdym rogu. Ja jednak pozostaję przy koncepcji chaotycznego wiejskiego ogródka i magnolia tam pasuje jak kwiatek do kożucha. Za elegancka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również witam środowo, już niedługo łikendzik (dłłłłłłługi łikendzik).

 

no to, jestem po spotkaniu z facetem od wlewek wziętym od Ivettki.

 

wchodzi 5-6 maja (roboty ma ponoć na 1 dzień)

 

ale za słodko to, nie będzie, bo cenę zaśpiewał niestety wyższą: za robociznę 11,50zł/m2, a razem z materiałem to, 20 zł/m2 :cry:

 

na nic argumenty, że u Ivettki robił taniej (ja mam chyba na czole coś napisane :lol: ).

facio powiedział, że:

1) sam nie wie dlaczego u niej robił tak tanio (u mnie też mógłby niewiedzieć, wcale bym się nie obraziła). doszłam do wniosku, że Ivettka pewnie na budowę rowerem, w chustce na głowie, przyjechała. :lol:

2) mniejsze powierzchnie zawsze wychodzą drożej

3) na podłogówkę trzeba położyć grupszą warstwę

 

no, ale za to, za zrobienie schodów przed wejściem mój majster nie chce wiele, więc jadę zaraz po materiał.

 

życzę wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalka - gratulejszyn z powodu kredytu :D

 

Czupurku - na rowerze nie zajechałam, tylko facet na koniec zimy robił, ale też coś wspominał, że sam nie wie czemu tak tanio :D

 

A u mnie już wełenka na ocieplenie czeka na początek maja do roboty :D

 

Ale dzisiaj ładny dzień, prawda? Aż się nie chce pracować... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...