Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich czwartkowo. przez nadchodzące wolne, od wczoraj mam wrażenie, że następny dzień to, już piątek. a to, dopiero jutro :(

 

Maggie - 9? co to, jest 9. mój 21-go skończył 14 (przecież ja nie mogę mieć tak starego dziecka, więc czyj on jest?) :lol:

 

Delf i Bikosa - - odczucia takie mają raczej wszyscy i dobrze, że widziałaś swój domek w realu. u mnie wrażenie niestety pozostało do końca i jak w czarnej komedii się urealniło, czego efektem było wyburzenie części ścian. no ale, u mnie to, inna bajka nie mogłam u nikogo wcześniej zobaczyć czy mi pasuje.

 

ludzie co się dzieje w hurtowniach na te parę ostatnich dni kwietnia -horror totalny, co ci ludzie będą kupować po 1-szym? a ceny? galopują do przodu jak szalone.

3 tyg. temu kupowałam piasek 250 zł, wczoraj chciał już 270 zł (10 zł odpuścił) i powiedział, że od dzisiaj będzie jeszcze droższy. :x

cóż jadę na łikendzik nad morze, może stamtąd wezmę? też przecież płukany :lol:

 

życzę miłego dnia wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek: No właśnie, istne szaleństwo. Chcieliśmy w zeszłym tygodniu kupić bloczki fundamentowe, nie dość, że wszędzie rozdrapane, w Stargardzie marne 500 sztuk zostało, to ceny o 20 gr wyższe niż 2 tyg. wstecz.

 

W końcu nie kupiłam. No przecież nie zdrożeją znowu o 20% po pierwszym. Tak myślę ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze taki drobiazg.

Po czym poznajesz, że nie jesteś już studentem:

 

1. O 6 rano wstajesz, a nie kladziesz sie spac

2. Seks w pojedynczym łózku sprawia Ci trudnosci techniczne.

3. W lodówce trzymasz wiecej jedzenia niz picia.

4. Twoje fantazje o seksie z trzema kobietami o sklonnosciach lesbijskich naraz zostaly zastapione przez fantazje o seksie z kimkolwiek

5. Nie zglaszasz sie juz do testów nowych leków na ochotnika

6. Znasz kazdego ze spiacych w twoim domu.

7. Swoja ulubiona melodie slyszysz w windzie w budynku, w którym pracujesz.

8. Nie dostajesz juz listów z pogrózkami z banku

9. Nosisz ze soba parasol.

10. Siedmiodniowe popijawy sie juz nie zdarzaja.

11. Nie chodzisz do supermarketu ze wszystkimi przyjaciólmi.

12. Korzystasz ze stalych zlecen i kredytu w rachunku biezacym.

13. W domu dziala ogrzewanie

14. Twoi przyjaciele zawieraja zwiazki malzenskie i rozwodza sie, zamiast sie po prostu spotykac i rozstawac.

15. Placisz rzadowi co rok tysiace zl.

16. Zamiast 130 dni wakacji masz ich 20.

17. Dzinsy i pulower nie sa juz eleganckim strojem

18. Dzwonisz na policje, bo te cholerne dzieciaki z mieszkania obok nie chca sciszyc muzyki.

19. Wstajesz rano z lózka nawet, jesli pada.

20. Mycie sie nie jest nudnym rytualem.

21. Starsi krewni nie krepuja sie opowiadajac przy tobie kawaly o podtekscie seksualnym.

22. Nie masz pojecia, o której zamykaja najblizsza budke z hamburgerami.

23. Ubezpieczenie samochodu jest coraz tansze, a koszty utrzymania coraz wyzsze.

24. Pomyslów na drinki nie czerpiesz z doswiadczenia lokalnych wlóczegów.

25. Nie odkladasz niedojedzonej pizzy do lodówki na pózniej

26. Nie spedzasz polowy dnia na strategicznym planowaniu trasy wieczornej eskapady po knajpach.

27. Nienawidzisz "cholernych studentów -pasozytów".

28. Gdy jestes pijany nie czujesz juz tego dziwnego pociagu do znaków drogowych.

29. Nie przystoi juz spac w poczekalni dworcowej.

30. Nie potraftszjuz przekonac mieszkajacych z Toba do "picia az do rana".

31. Zawsze wiesz, gdzie jestes, gdy sie budzisz.

32. Nie zdarzaja Ci sie juz drzemki od poludnia do 18.

33. Ogien w kuchni nie j est juz powodem do dobrej zabawy.

34. Do apteki chodzisz po Panadol i cos na wrzody, a nie po prezerwatywy i testy ciazowe.

35. Pamietasz imie osoby, obok której sie budzisz.

36. Sniadania j esz w porze sniadania.

37. W twojej kuchni nie mieszkaja myszy ani szczury

38. Lista zakupów jest dluzsza niz zupka z kubka i szesciopak piwa.

39. Uzywales odkurzacza.

40. Lamanie prawa oznacza przekroczenie dozwolonej predkosci o 10 km/h.

41. Zamiast mówic "Juz nigdy tyle nie wypije" mówisz "Nie potrafie juz pic tyle, co kiedys".

42. Ponad 90% Twojego czasu spedzonego przed komputerem to zwykla praca.

43. Nie eksperymentujesz juz z zakazanymi substancjami.

44. Juz nie pijesz w domu przed wyjsciem do knajpy, zeby tam zaoszczedzic

 

:))))

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znani mówią o seksie

 

Znani jak już coś powiedzą o seksie, to dobitnie. Może wynika to z chęci zabłyśnięcia, a może z prawdziwej wiedzy. Oceńcie sami, oto zbiór takich wypowiedzi:

 

"Moim zdaniem seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych, najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze."

-Tom Clancy

 

"Znacie to spojrzenie, które rzuca wam kobieta, kiedy ma ochotę na seks? ...Ja też nie."

-Steve Martin

 

"Uprawianie seksu przypomina grę w brydża. Jak się nie ma dobrego partnera, to lepiej mieć dobrą rękę."

-Woody Allen

 

"Biseksualizm podwaja twoje szanse na randkę w sobotni wieczór."

-Rodney Dangerfield

 

"Pozwolić feministkom decydować o seksie to jak zafundować psu wakacje w Chinach."

-Matt Barry

 

"Seks po dziewięćdziesiątce jest jak gra w bilard przy pomocy sznurka."

-Camille Paglia

 

"Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy."

-George Burns

 

"Kobiety umieją udawać orgazmy. Za to mężczyźni potrafią udawać całe związki."

-Sharon Stone

 

"Moja dziewczyna zawsze się śmieje podczas uprawiania seksu - wszystko jedno, co akurat czyta."

-Steve Jobs

 

"Moja matka zdawała się nie dostrzegać ironii w nazywaniu mnie sk.rwysynem."

-Jack Nicholson

 

"Clinton kłamał. Mężczyzna może zapomnieć, gdzie zaparkował samochód albo gdzie mieszka, ale nigdy nie zapomni seksu oralnego, nawet jeśli był bardzo kiepski."

-Barbara Bush

 

"A, tak, ’rozwód’. To słowo pochodzi od łacińskiego ’wyrwać mężczyźnie jaja przez portfel’."

-Robin Williams

 

"Kobiety narzekają na zespół napięcia przedmiesiączkowego, a dla mnie do jedyny czas w miesiącu, kiedy mogę naprawdę być sobą."

-Roseanne

 

"Kobiety potrzebują powodu, żeby uprawiać seks. Mężczyźni potrzebują jedynie miejsca."

-Billy Crystal

 

"Jak wynika z najnowszych badań, kobiety twierdzą, że czują się mniej niezręcznie, kiedy rozbierają się przed mężczyznami, niż gdy rozbierają się przed innymi kobietami. Według nich kobiety są zbyt krytyczne, podczas gdy mężczyźni, rzecz jasna, są zwyczajnie wdzięczni."

-Robert De Niro

 

"Mamy nowy kryzys w medycynie. Lekarze alarmują, że wielu mężczyzn jest uczulonych na lateksowe prezerwatywy. Jako reakcja alergiczna występuje u nich duża opuchlizna. No to w czym problem?"

-Dustin Hoffman

 

"W pismach dla mężczyzn jest niewiele porad, bo mężczyźni myślą: ’Wiem, co robię. Pokażcie mi tylko jakieś gołe ciałko’."

-Jerry Seinfeld

 

"Zamiast żenić się po raz kolejny, znajdę jakąś kobietę, której nie lubię, i podaruję jej dom."

-Rod Stewart

 

"Rozumiecie, problem polega na tym, że Bóg dał mi mózg i penisa, lecz krwi tylko tyle, żeby zasilać jedno."

-Robin Williams

 

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...