Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam piątkowo - jak to miło - że już weekend :)

Ogrodowa głupawka trwa. Teska nadaje z zadupia - że ma nieustanne wakacje. Tak to ma właśnie wyglądać :)

Bikosa zaczyna kopać norki :), SP już pod dachem. Ivette - nic nie pisze. Reszta siedzi cicho - i chyba też wykańcza domki, ogródki?

Czekam popołudnia z utęsknieniem.

Eeech życie! fajne jest!

 

Joaśka z zadupia ale innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ja trochę z tyłu z tą budową, ale wszytsko się kiedyś wyrówna :wink:

 

Słuchajcie, jakie macie wysokie ścianki kolankowe na piętrze? Mam na myśli już w domu, po położeniu podłóg? I jak to się ma do okien dachowych - (ergonomia)

 

pozdrawiam deszczowo-piątkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf - mi górale wybili z głowy okna połaciowe na wysokości popiersia. Powiedzieli - "ze takie łokno ma słonce wpuscoć a nie sie przez nie wisi i świat łoglonda". No. To tak zrobiliśmy. Teraz dolna krawędź okna sięga mi do brody ale po położeniu podłóg - będzie o 7 cm wyżej. Doświetla znakomicie - szczególnie zimą jest ciepło i jasno. Mamy Fakro z obrotem na środku ramy - nei mam mowy żeby uderzyć się w głowę przy wyglądaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu - jak to Ivette nic nie pisze? :o Piszę i to codziennie - patrz dziennik. A roboty tyle, że mózg mi się gotuje. jest dobrze - właśnie zaczynamy ocieplenie zewnętrzne a na koniec maj mamy mieć gotowe tynki wewnętrzne. A potem to już cała wykończenióweczka - materialiki wszystkie zakupione no i Szwed, który mówi tylko po anglielsku też ugadany - ma super ceny! Jak się u mnie sprawdzi, to będę przyjmowała zapisy wraz z prowizją na jego usługi :wink:

 

A dzisiaj wyjeżdżam służbowo na 3 dni do Niemiec na szkolenie - będzie trochę pracy i trochę odpoczynku od codziennych spraw. No i dobre jedzenie przygotowane przez kogoś innego i na koszt firmy - fajnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem na etapie rozmów z ekipą na stan surowy otwarty z dachem,schodami,ścianki działowe, dom 150 m2, ytong 36,5.

Jedna ekipa woła ok 35.000 (na razie telefonicznie bez obejrzenia projektu)

Druga chce 42.ooo (projekt widział).Z tego co wiem solidna, porządna ekipa, dom stawiają w max 2 m-ce.

A pytanie moje jest takie: Ile płaciliście za stan surowy?Chciałabym znać orientacyjne ceny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.P., delf

no to jest nas trzy :o :) :wink: .

 

A studenty fakt - chodzą i zaliczeń im się zachciewa. Dziwni jacyś. Wczoraj i dzisiaj batalia, a jutro komunia... Ech!

 

A budowa zawieszona na kołku, bo nie ma komu dopilnować.

 

Tylko szopka już stoi, własnoręcznie sklecona rodzinnymi siłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...