Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam !

Jeju - aleście napisali :D

 

zły jestem, bo moja projektantka mówi, że umowa z gazownią

nie wystarcza (do pozwolenia na budowę). A wszyscy sąsiedzi już

się budują. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

A tak po za tym ?

Jak można przyspieszyć podłączenie mediów (czytaj uzbrojenie

działki) - umowy stosowne są podpisane ??????

zwłaszcza chodzi o prąd :o :D

 

pozdrawiam

 

bodekku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zapytać czy imprezxa plenerowa umarła śmiercią naturalną?? Lineczko, gdzieś Ty prowodyrko imprezki??

 

Cześć :D

 

Chciałam sprostować pewną rzecz, otóż prowodyrem imprezy o ile pamiętam byli Ewar i Daniel, a pomysł podchwycił Roman... :D

... ja tylko zrobiłam wstępną listę no i ankietę (chodziło o termin).

Zostało nam ustalenie miejsca, bo jeśli chodzi o dzień, to chyba najbliższa sobota...?

 

Proszę zatem wyrażać głośno swoje opinie i proponować miejsce...bo inaczej znowu grozi Wam :wink: ankieta :D

 

Pozdrowienia!!!

 

P.S.

Sorry, że ostatnio obserwuję naszą grupkę tylko z ukrycia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

operacja "pierwsza komunia" zakończona ku zadowoleniu wszystkich zainteresowanych. Dziecko poświęcone, goście się porozjeżdżali, lodówka jeszcze pełna, więc obejdzie się bez stania przy garach przez dzień czy dwa.

Jeszcze tylko biały tydzień i wracamy do normalności, tzn. trzeba będzie w końcu domówić ekipę i ruszyć z budową.

 

Linka,

skoro demokratycznie na termin imprezy wybrano najbliższy weekend, to ja nieśmiało proponuję sobotę, proszę się - szanowna Grupo - ustosunkować, a co do miejsca, to - o ile sobie przypominam - był pomysł na spotkanie na świeżym powietrzu, niedaleko od miasta (argument promilowy :p :wink: ).

 

delf,

moja branża jest zdecydowanie humanistyczna, uniwerek :wink: Jawohl! A ty?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda wg mojego ulubionego serwera. Jutro leję ławy, ma być piknie!! :evil:

http://www.accuweather.com/adcbin/public/intlocal_index.asp?reg=EU%3BEUROPE&cntry=EU%3BPL&wxcountry=EU%3BPL&wxcity2=SZCZECIN+&partner=accuweather

Obstaje orzy plenerze, bo chciałabym przyjśc na dłużej i z dziecięciem. Glinna jest OK, ale mozna i przy Głębokim albo nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w weekend na miejscach biwakowych koło Głębokiego zwykle jest "ludziów jak mrówków", grill koło grilla, ruch jak w supermarkecie. :x

 

A może tak kawałek dalej, do Bartoszewa? Sympatycznie jest w "Dziurce u Jurka". Sporo ław z parasolami na wolnym powietrzu, można wrzucić coś na ząb a i zwolennicy diety płynnej coś znajdą dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie ma rację, pełno ludków w takich miejscach...a co do "dziurki u Jurka" to tez nie byłabym taka pewna - zazwyczaj oblegana przez zwolenników jazdy konnej...

Może ktoś zna jakies zupełnie dzikie miejsce...wiem, wiem o takie trudno w Szczecinie :D ...ale może jednak?

 

P.S.

Super, że mamy chociaż jedno ustalone: SOBOTA 15.05.2004r.

 

Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

co do pogody to, racja ma być coraz zimniej łącznie z przymrozkami w nocy (moja wisienka!)

nic mi nie przychodzi do głowy z jakimś miejscem odludnym i fajnym, tym bardziej, że goła polanka raczej nie wchodzi w grę bo, jak będzie padać?

a może faktycznie bartoszewo? przyjedziemy szybciej, okopiemy się i nie wpuścimy nikogo innego :lol:

 

SP- chyba będę miała dobrą cenę na płyty k-g, rozmawiałam z koleżanką która ma hurtownię budowlaną, dam znać jutro.

życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE

 

Myślę, że powinniśmy wiedzieć ile nas będzie, żeby ewentualnie zająć odpowiednią ilość miejsc :wink: Rozpoczynam więc listę chętnych

 

Lista na imprezę (w Bartoszewie?) 15.05 - sobota

 

1. Bikosa - 3 osoby?

2. Maksiu - ?

3. Maggie - ?

4. Linka - 2

5. Czupurek - ?

6. Bodekku - ?

7. Roman - ?

8. Ewar i Daniel?

 

cosik malutko, wpisywać się :wink: , wieczorem uzupełnię listę.

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...