Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Halo, halo! Jest tu kto?

:D

 

Dzisiejszej nocki zmarzło mi winogrono, porzeczki i pelargonie :o

Mam nadzieję, że większych strat nie będzie. Dobrze że nie posadziłam pomidorów, posłuchałam się mądrzejszych - iż należy to robić po "Zimnej Zośce" hihi

 

 

Co do imprezki, to będziemy mieli jutro pogodę - jak myslicie? Jakby co, to jest tam gdzie się schować? Kto tam był ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, witam serdecznie,

wyjątkowo zimni ogrodnicy w tym roku. Ano rozpuściło nas wiosenne słoneczko i tak nam się wydawało, że zostanie do września.

 

Może chociaż trochę komarów i innej gadziny wymrozi, bo już draństwo się wylęgło :roll: .

 

POgoda jutro napewno będzie, pytanie tylko jaka? A jakby nas ta Zośka lodowato przyjęła, to jest trochę stolików w środku. Ale wierzę, że będzie tak:

 

http://www.postkartencity.net/karten/sommer/sonne.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :D

 

"Miliony pod ziemią", Gazeta Wyborcza, 14.05.2004, str 24:

 

  • ......... za budowę i utrzymanie przyłącza (wodociągowego i kanalizacyjnego) odpowiada inwestor, który chce się przyłączyć do sieci ...........
     
    ....... Natomiast kwestia przekazania przyłącza odpłatnie, w użyczenie, czy też za darmo MPWiK, powinna byc uregulowana w indywidualnych umowach .................
    Oznacza to, ze spółki nie muszą przejmować przyłączy, więc nie można liczyć na zwrot kosztów .......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie tematy maturalne

>>

>>

>>

>>

>> 1."I\'m not a girl, not yet a woman" - odnieś się do słów

>Britney Spears na przykładzie utworów literackich różnych epok.

>>

>>

>>

>> 2.Twoje refleksje nad fenomenem telefonii komórkowej w

>literaturze starożytnej i średniowiecznej.

>>

>>

>>

>> 3.Motyw Murzyna w literaturze staropolskiej.

>>

>>

>>

>> 4.Analiza i interpretacja tekstu jednego z wybranych

>utworów zespołu muzycznego "Metallica".

>>

>>

>>

>> 5.Osama Bin Laden - romantyk czy pozytywista?

>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to Linka powinna napisać parę słów jako inicjatorka imprezy plenerowej. Ja jednak chciałam napisać, że pomimo wstrząsającej pogody impreza się odbyła i było bardzo fajnie :lol: Wreszcie nmiałam okazję zamienić parte słów a nie uciekać po godzinie. Antoś też w miarę się zachowywał :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz, uprzedziłaś mnie :D

 

Nie pozostaje mi nic innego, jak przyłączyć się do tych słów i dodać, iż następna impreza odbędzie się na przykład w lipcu, gdy będziemy mieć pewność 100%-owej ładnej pogody.

 

P.S.

Miło było trzymać na kolanach przez dłuższą chwilkę dzielnego Antosia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że impreza się udała. Miło mi bardzo było spotkać się z Wami, a kto nie był - niech żałuje!

 

Wieczorem dzwonię do szefa ekipy, która była moim faworytem, żeby się umówić na dogadanie szczegółów, a tu KLOPS! Nieszczęśnik leży w szpitalu i czeka na bypassy :cry: .

 

No i mam kłopot, bo inne ekipy, z którymi rozmawiałam dały ceny z księżyca. To jestem w punkcie wyjścia ... ech!

 

Pytam nieśmiało, może ktoś mógłby polecić sensownych wykonawców? Większość jak słyszy, że chodzi o budynek gospodarczy i stan zero domu, to traci zainteresowanie. Taki ból :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ale wpadłam tylko na chwilę, bo znikam na cały tydzień do w-wy

 

na wstępie przeproszę za nie bycie mnie na imprezie,

niestety nie zawsze można wszystko zaplanować:

męża zabrało pogotowie i leży w szpitalu

@#$%^&*

więc teraz na mojej głowie: mąż w szpitalu, syn w domu, praca, budowa, no i jeszcze ten dzisiejszy wyjazd (bo nikt nie znalazł czasu żeby mnie zastąpić :evil:)

 

cóż

 

życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - wobec kataklizmów, dopadających forumowiczów to u nas nic się nie stało. Przeżyłam komunię - kulinarnie i porządkowo. Od dzisiaj idę znowu do ogródka :) U nas też było -5 st. i ucierpiały kukurydze, cukinie etc. Ale zdublowane jednostki czekają na poddaszu. A ja nie wierzylam w ogrodników z Zośką...

Spotkanko było jak zwykle miłe i jak zwykle miałam wrażenie, jakbym znała wszystkich już lata. I Antek i Błyskaiwca i Antkowy tata i Magi i KasiaNova. Fajowo. Pogoda zaś była cudna :)

Jasiu stwierdził, że to przecież oczywiste - na spotkania chodzą i na forum uczestniczą - tylko ludzie otwarci, kontaktowi - więc inaczej być nie mogło. Zaczynam dorabiać teorię nt. tzw. czytaczy forumowych - czytaja ale nie gadają - odnoszą (być może) wrażenie, że my znamy się doskonale i od wielu lat. Nie przeszłaby im myśl przez łeb żeby np. jechać do kogoś (najechać jego dom pierwszy raz w życiu) aby np obejrzeć ocieplenie czy schody :) A to przecież takie proste :) no nie? :)

Czytacze - wyjdźcie z ukrycia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

U mnie katastrofa! Popsuł się odkurzacz centralny, a zwykłego sie pozbyłam........dziś ma przyjechać ktoś z serwisu i ponoć zabrać odkurzacz........Jak długo to potrwa? Czy muszę nabyć odurzacz? Czy dam radę miotłą? te pytania dręczą mnie od rana.....bo (niestety) człowiek bardzo szybko przyzwyczaj się do dobrego!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz! Nówka i już popsuty!? A jaka firma? Ja tu się poważnie nad zakupem zastanawiam, a tu takie coś!!! :wink:

 

 

U mnie stropy wylane (wy sobie gadaliście przy kawce - mam nadzieję :wink: - a u mnie sie lały stropy :D ) No jeszcze chwilke i mój dom zacznie dom przypominać!

 

Z tymi "czytaczami", to słuszna uwaga, ale nie każdemu starcza uwagi na zalogowanie się, a co dopiero do spotkań w realu :evil: :D :D !!!!

 

pzdr.

 

P.S.

Mąż w dom, :D 8) w dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłam, że w dzisiejszym zawriowanym świecie są miejsca, gdzie na tak małej powierzchni ( w tak małej Dziurce) można spotkać tylu fajnych, pozytywnie zakręconych ludzi. Dzięki za miłe sobotnie popołudnie. Aż mi się chce budować :D. Joasiu, Kalinę zauroczył Wasz cudowny psiak. Jest super przystojny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...