Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A tak, żeby się pochwalić, to stan surowy zamknięty stał się faktem. Mam drzwi, okna i bramę garażową. Skończyli o 22. Ale żeby nie było za dobrze, to panele ozdone z drzwi wejściowych z obu stron do wymiany (porysowane) i szyba wewnętrzna też. :cry: Ciekawe ile to teraz potrwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Widzę, że na budowach dzieje się bardzo dużo. Gratuluję i trzymajcie ręce na pulsach!!!!! :D :D :D

 

Linka - wiem, że internetu jeszcze nie będę miała, no....ale chociaż telefon. Na razie tylko jeden numer biorę - docelowo 2 i neostardę) ale to dopiero jak bedzie kabel.

 

Bodekku - mają podłączyć do wtorku - tak powiedzieli, a jak będzie to się zobaczy, na pewno poinformuję.

 

Laura_ms - odwiertów nie robiłam więc nie znam nikogo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z neostradą uważajcie- droga jak diabli :evil: Przy prędkości 640k/s - ca 190 zł/mies., przy prędkości 320 kb/s -~ 140 zł/mies. z tym, że z ta predkością przekazu tylko do 5GB w miesięcznym okresie rozliczeniowym- ponad prędkość modemowa. Zmiana miejsca lokalizacji- 50% opłaty aktywacyjnej. Oczywiście to wszystko dotyczy umów na czas nieokreślony, bo przy zawartych na czas okreslony do 12 mies. mniej, ale znając pazerność TP- zrekompensują to sobie z nawiązką. Te informacje, co do cen dostałam jako użytkownik neostrady od roku w liście . Co do jednego wszyscy są raczej zgodni- ceny na usługi internetowe mają zbójeckie. Zyczę Wam wytrwałości w bojach z TPSA. Wiele siwych włosów na mej szlachetnej głowie to ich zasługa :evil: Zapomniałabym o jeszcze jednym- tzw opłata migracyjna, tzn. gdyby ktoś miał szybszą i droższą neostrade a chciałby wolniejszą i tańszą- 186,92 zł!!!! Odwortnie bezpłatnie :evil: :evil: :evil: Ręce i gacie opadają jak to ktoś kiedyś ładnie i dowcipnie powiedział. Przepraszam za taką epistołę, ale jak informacja, to wyczerpujaca. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy polecicie mi kogoś dobrego,solidnego i niedrogiego :D kto wykonuje badania geotechniczne

 

mam namiary za 1200 z fakturą, 1000 bez (minimum 4-5 odwiertów tj. p.Ober)

i p. dr Piotrowski (podobno za 500, gdzieś ktoś pisał na forum) ale nie mam telefonu

 

 

Z czystym sumieniem polecam pania Danutę Brodę

(tel.domowy: 4630507)

tanio, fachowo, sprawnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...