Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123

a tak swoją drogą, jak podkręcić takiego molocha jak

ENEA o przyspieszenie podłączenia prądu :o

 

Dowiedz się kto jest "decyzyjny" i pogadaj z nim, a wcześnie zasięgnij języka kto będzie zakładał (pewnie ktoś z pogotowia energetycznego). Wprawdzie nie mają wpływu na kolejkę, ale mogą coś podpowiedzieć takiemu "decyzyjnemu". U mnie podziałało. Ale przyznaję, że Goleniów był w zeszłym roku pozytywnie wyjątkowy pod względem urzędniczym, nie wiem jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chyba w środę?

 

Już mi się wszystko popitoliło.... Ciągle tylko wyjeżdżam i wracam....

Ale za to byłam dzisiaj z ranka w domu - tyneczki wewnętrzne robią, aż wióry lecą :D

A dom z zewnątrz cały w kolorze kiwiowym od wełny mineralnej - nawet ślicznie wygląda :D A wczoraj odebraliśmy parapety zewnętrzne z klinkierku. roboty idą zgodnie z planem i dobrze :D

 

Jestem cholernie zmęczona, niewyspana, przepracowana ale szczęśliwa, że dom już niedługo będzie nadawał się do zamieszkania :D :D

 

Pozdrawiam wszystkich a za Boddeka trzymam kciuki, żeby jak najszybciej dostał papiery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Zanim to wszystko opanuję i zacznę wyglądać jak porządny forumnowicz, to proszę o odrobinę cierpliwości. Dopiero wpadłem na to jak pisać na forum szczecińskim. Generalnie potrzebuję wykonawców, którzy szybko wybudują dom. Zaczynam po połowie czerwca. Szczecin-Osów. Dom mały - 125 m.kw. , duży już miałem, ten będzie bardziej przemyślany, czasy inne. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj skończyli tynki wewnętrzne. Kurcze miało być tego niedużo a wyszło 457m2. Teraz mąż pojechał na budowę jeszcze raz policzyć i walczyć o każdy metr. Nie byłam na budowie od niedzieli i dopiero jutro się tam wybieram. A od soboty znów w pojedynkę walczę z budową. Wykończę się chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nowy (kiriakos) :) Nowe twarze mile widziane :)

Wszystkich tez witam :) i po uprzejmościach.

S.P. - nie umawiaj się na metry tylko na kwotę... to nie będzie takich zaciachów - i licz i mierz tynkarzy - walcz! trzymam kciuki!

Bodekku - mam numer do faceta, z którym mógłbyś pogadać w sprawie prądu. I wykonawcę od wody - od gł. nitki do działki - chcesz spróbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZWYCIĘŻYŁAM!- OD WCZORAJ MAM TELEFON!!

Chociaż jest to radiówka (LInka też mam skrzyneczkę i też mogę z nią jechać w góry i na Mazury), ale się bardzo cieszę, że mogę dłużej pogadać przez telefon. Dziś nadrobiłam zaległości i przez godzinę paplałam z koleżanką. Jeszcze tylko zastanawiam się nad internetem czy jednak zainwestować w tą Ideę i mieć w nosie telekomunę już do końca życia???????

Ale na razie cieszę się telefonem!!!!

Aha i witam Nową Osobą Kiriakos'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZYSŁOWIA POLSKIE

- Nie taka kobieta straszna...........jak się umaluje.

- Ten się śmieje ostatni............. kto wolniej kojarzy.

- Kto pod kim dołki kopie.............ten szybko awansuje.

- Nie pożądaj żony bliźniego swego....nadaremno.

- Jak cię widzą.......................to pracuj.

- Tym chata bogata....................co ukradnie tata.

- Kto rano wstaje ten.................idzie po bułki.

- Nie ma tego złego...................co by nam nie wyszlo.

- Jak sobie pościelesz................to mnie zawołaj.

- Takich trzech jak nas dwóch.........nie ma ani jednego.

- Gość w dom..........................żona w ciąży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...