Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Didi gratulacje!! A teraz droga Telekomuno pocałujcie misia w d...

Spotkałam MTT- pozdrawiają ale narazie są skutecznie przyblokowani z budową przez ENEA.

A moi chłopcy dzisija mieli murować i ich jeszcze nie ma co jest o tyle dziwnę, że zwykle bywali juz od 6tej a poza tym mieli dZisiaj kasiorkę dostać :-?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

SP - u mnie ceny materiałów też już nie uległy zmianie, ale za to za robociznę to, ostatecznie wyszło rewelacyjnie :p

 

okazało się, że znajomy rodziny robi m.in. w płytach i tak się nieszczęśliwie dla niego (a szczęśliwie dla mnie) złożyło, że nie wyjechał do pracy którą sobie załatwiał.

 

a że ma rodzinę całą na utrzymaniu to, mu kaska na gwałt potrzebna. więc umówiliśmy się, że sufity robi u mnie i z 15zł/m2 zjechałam na 10 (no i teraz z jednej strony jestem bardzo zadowolona, a z drugiej czuję się jak wykorzystywaczka) :lol:

 

a hurtownia na stelmacha (apa-2) jakby coś to, służy swoją ofertą (obiecali, że dla mnie i znajomych będą dobre ceny) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia mnie ośmieliła i mogę opowiedzieć jak ma fajnie- jest czego zazdrościć. Ptaszki śpiewają, tyneczki prawie suche. Okna superzaste- kurcze, czemu nie było tych łuków.

Dzisiaj miałam wizytację joasi Jasiowej i byłego właściela działki :o przyjechał pokazać swoja działkę jakiejś laluni.

Polałam swój piękny betonik. I to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich budujących...

Ale fajne fotki ze spotkania....Ja niestety nie mogłam sie wybrac..Termin pokrył sie z wystawą lotnicza ILA w Berlinie :(...

Sądząc po fotkach z Dziurki u Jurka, działo się,oj działo :D

U mnie dach się robi...Pilnuje ekipy od 7 rano..Nie posłuchałam mądrych rad i zatrudniłam zaprzyjaznionych:wykonawce i kierownika budowy... No i masz babo placek :x

Wszyscy jawni i niejawni nowi forumowicze..Nigdy nie popełniajcie takiego błedu!!!

Jedynym pozytywnym elementem dnia dzisiejszego jest pogoda..Nie pada!!!

Humor sytuacyjny z mojej budowy:

Majster pasuje krokiew do płatwi,przykłada poziomice i mówi do pracownika: Puknij Pan młotkiem ,bo cos krzywo leży..Na co pracownik puka młotkiem poziomice.... :lol:

Nie ma to jak fachowcy :evil:

Pozdrawiam brać budującą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam!!!!

 

Jak to dobrze mieć internet!!!! Nie muszę już nigdzie jeździć i wszystko załatwiam bez problemu.

 

Muszę dziś opracować strategię na ten dzień dziecka! Przecież jak odbiorę córkę z przedszkola trzeba coś zrobć i nie mam pomysłu!!

A jakie Wy macie pomysły na dzisiejszy dzień??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...