Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Poznali sie na przyjeciu i pokochali od pierwszego wejrzenia.

On zaproponowal malzenstwo, ona obawiala sie, ze zbyt malo wiedza o sobie.

Poznamy sie, kiedy dluzej pobedziemy razem - przekonywal ja.

Po hucznym weselu przyszedl miesiac miodowy. Nowozency wypoczywaja nad brzegiem hotelowego basenu. W pewnym momencie maz wstaje, wychodzi na wieze i skacze - wykonuje trzy salta, raz obraca sie wokol wlasnej osi i wchodzi w wode niczym pocisk, w ogole jej nie rozpryskujac.

- Wspaniale! - krzyczy zachwycona zona. - Gdzie sie tego nauczyles?

- Bylem mistrzem olimpijskim w skokach do wody. Mowilem ci,

ze z czasem poznamy sie lepiej - odpowiedzial malzonek.

Po kilkunastu minutach zona wstala z lezaka, wskoczyla do wody i w rekordowym tempie przeplynela 12 dlugosci basenu.

- Cudownie! - zachwycil sie maz. - Bylas mistrzynia olimpijska w

plywaniu?

- Nie. Bylam dziwka w Wenecji i pracowalam po obu stronach kanalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piątkowy poranek!!!

 

Ja rzucałam chyba z 20 razy, raz udało mi się nie palić 2 dni - niestety stres i już masz wymówkę żeby zapalić, też czekam aż zdrożeją i wtedy ...

 

 

Wracając do budowy: ułożyliśmy wczoraj akro i wylewamy dzisiaj lub w sobotę i będę już miała fundamenty super!!!

A za tydzień lecimy z murami, do lipca musi być rozłożony strop!!!

Pozdrawiam i życzę pracowitego weekendu!!!!

 

Bodekku- napisz chociaż czy Ci się bramy podobały!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłam chłopakom niezapowiedziną inspekcję na budowie. Pojechałam wieczorkiem a tu ku mojemu miłemu zaskoczeniu sufit w całym salonie pokryty drucikami i wełną. Ale maja tempo, żeby tylko ich nie przechwalić. Mają robić również w sobotę. Aż jestem ciekawa wrażeń po pracowitych dwóch dniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodekku!!!

 

Przyjedziesz to pogadamy, pokażę Ci wszystkie walory bramy i zakombinujemy, lwią część ceny pokrywa transport, gdyby Ci się nie spieszyło to ok. 600 można spuścić, gdybym brała to w transporcie z innymi brammi i tak można będzie zrobić, bo już zbieram transport na lipca, gdybyś się zdecydował to z tej ceny jeszcze 600 w dół, wtedy za transport zapłacą po równo inni, ale ciiiiiiicho szaaa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich piątkowo

 

tak, ja też rzucam ćmoki co jakiś czas, lae na dłużej to, się nie udaje

jednak jestem pod presją ceny i jak Joasia - jak zdrożeją znacznie no to, przestanę innego wyjścia niet.

 

na budowie:

- od rana weszli robić sufity - ciekawe ile im to, zajmie?

- taras usypany, trwają prace szalunkowe. majster wczoraj mi dogadał, że taras nie ma coś ok. 58-60m2, ale równo 64m2 (cóż tylko się uśmiechnęłam czarująco :lol: )

- tak ładnie wczoraj świeciło słonko, że do wiczora siedziałam na niby trawie (chwasty etc) i nie chciało mi się wracać do mniasta.

 

a i wiecie co? wczoraj namierzyli mnie koledzy z podstawówki, bo na jutro zaplanowali spotkanie po latach (zgłosiło się 20 osób)

kurka dokładnie po 22 latach a przecież to, było wczoraj :lol:

no to, idę - dinozaur zobaczy inne dinozaury

 

miłego dnia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek - ale masz fajnie z tym spotkaniem. Mi pierwszą noc w nowym domku śnił się zjazd absolwentów ze szkoły średniej, a spotkanie bedzie z ludźmi ze studiów bo jest jakaś okrągła rocznica AR. No właśnie kończył ktoś AR? To powiadamiam, że chyba to bedzie we wrześniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska!

 

Bikosa- ja już Szwedowi mówiłam, że jak extra zrobi, to kolejka będzie do niego stała :wink: A robi chłopak dokładnie i sprawnie.

 

Czupurek - jakie dinozaury? :o Toż my zawsze młode i piękne będziemy, tylko Twoi koledzy ze szkoły postarzeli się :wink:

 

Joasia i S.P. - :D :D

 

Miłego dnia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi - no pewnie, że to oni (koledzy nie koleżanki) są dinozaury, ale dla pewności lecę jutro do fryca zrobić się czurukowo, bo mi troszku włoski odrosły nie artystycznie :lol:

 

właśnie dostałam telefon, że kafle do 3 pomieszczeń (wc, pokój syna i sypialnia) jadą na budowę. kurka jak niedługo będzie u mnie cywilizowano (no i kafle kupiłam z rabatem, więc mogłam sięgnąć po te ciuto droższe). :p

 

Maksiu - tak się wybierałeś do mnie, że już wsszystko prawie zakryte (a rury to już wsie) i co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...