Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry !!!

Jestem nowy :oops: , choć nie młody (39 wiosen)

Jeden dom już za mną, jedno małżeństwo też, ale głowa pełna planów :lol:

Mam zamiar budować ten drugi, właściwy, przemyślany, itp. itd dom, słyszeliście zapewne takie teorie :x,. dlatego od wczoraj zaglądam aktywnie na forum.

Czy mogę jako Szczecinianin (mimo całej bryndzy politycznej twierdzę, że brzmi to dumnie :D ) zapisać się do klubu?

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że mnie przygarniacie :lol:

A więc po kolei. Na początku ub. rku napaliłem się na budowę wg projektu DANIELA pracowni Archipelag. Niestety, na działkę w centrun Warszewa (aktualnie usiłuję sprzedać :o ) UM w Szczecinie wydał mi takie WZiZT-y, że DANIELA nie przejdzie.

Jestem uparty, dom nam bardzo odpowiada, więc rok minął na przemyśleniach. No i mój Dziubek, tzn. moja żona, wpadła na genialny pomysł, aby zamieszkać na Osowie, gdzie w centrum dzielnicy prowadzę firmę. Firma jest usługowa, więc od czasu do czasu sąsiedzi skarżą się na to i owo...

Rozwój firmy w tym miejscu wątpliwy, nieruchomości szkoda, zatem zapadła decyzja o przeniesieniu firmy, rozbiórce istniejącej zabudowy na Osowie i budowie w tym miejscu tego wymarzonego domu.

W dniu wczorajszym odebrałem WZiZT-y na buodwę na Osowie - jest wszystko w porzadku, więc ładujemy akumulatory :lol:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

P.S. Maksiu, moja prośba z wczoraj, o namiary na architekta do modernizacji projektu - nadal aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Czy ktoś się orientuje w temacie wiertarek udarowych? Np. co lepsze: Hilti TE5, czy może Black&Decker KR500CRE? A może coś z Bosha... tylko który kolor? :roll:

 

Coś co będzie trwałe, dobre i wygodne... i oczywiście niezbyt drogie - ale bez przesadnej taniochy.

Ma się to cudo przydać w domu do prac wykończeniowych, ale oczywiście nie zawodowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!! :lol:

 

 

Masz rację Maksiu, będzie ciepło!!!

 

 

Ojejku to był bardzo pracowity weekend, mam już fundamenty!!!!

Dzisiaj przyjeżdża też dachówka o rany już wykluwa się mój domek, ale mam wrażenie, że salon będzie mały!!!

 

Witam też wszystkich Nowych! (ale stara się odezwała, jestem raptem ok 3 tygodni) ale muszę przyznać, że w pracy nic nie robię tylko przeglądam forum, dobrze, że w domu nie mam inte, bo fundamentów bym nie miała... :p

Czas na 6 dniowy odpoczynek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich starych i nowych w krótkim tygodniu :p

 

na budowie: w jednym pomieszczeniu zamontowano płyty na suficie - kurcze jakie echo się teraz niesie - okropność

 

potrzebuję namiarów na taniutki betonik z gruchy - pilne

 

impra z ludźmi z podstawówki była suuuuuuuuuuuper. po 22 latach niewidzenia nie jest źle. kobitki wyglądają ekstra, a trzech facetów wogóle nie poznałam :lol:

balowali my (tzn. ja) do 01.30. dalej się nie dało bo, domownicy zaczęli wydzwaniać na komórę zmuszając mnie do przedwczesnego powrotu :x

co bardziej wytrwali przenieśli się do innego lokalu

naprawdę było ekstra

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie życząc miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...