Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam.

Zamierzam ogrodzić swój ogródek siatką ocynkowaną na słupkach. Poradźcie proszę, jakiej grubości powinien być drut siatki, jakie fi i grubość ścianki słupków i gdzie to wszystko w dobrej cenie kupić :) Planowana wysokość ogrodzenia 170 cm, długość 25 m.

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Krecik dzwoniłam:):) pozytywne wrażenie:) jesteśmy umówieni.

 

 

ale tak chciałam zapytać...bo ja w temacie remontowym nie jestem.Mam jedną wycenę - zbicie 77 m2 kafli - położenie 87 m2 wiadomo beż żadnych listew itp. żadnych półek itp. wyrównanie podłoża.

w tych 87 m2 37 m2 to gres polerowany 60x60.

demontaż dwóch geberitów - zamontowanie nowych. demontaż dwóch umywalek zamontowanie nowych, demontaż prysznica zamontowanie nowego ale już bez brodzika a z odpływem liniowym.wymontowanie wanny zabudowanie i montaż nowej....tak wycenione prace na 14 tys zł...

 

Kochani jak to się ma?

 

noi to remont w domu...a jeszcze front robót jest w nowym mieszkaniu- ale tam developerka to nic nie trzeba demontowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s5.ifotos.pl/mini/106869998_seanwha.jpg

 

witam serdecznie, buduje dom w szczecinie i niedługo przyjdzie mi tynkować dom z zewnątrz.

Na stronie fb astrobudu znalazłem dom w Policach (zdjęcie powyżej) w pasującej mi kolorystyce (przynajmniej jeżeli chodzi o zdjęcie na monitorze)

 

wg opisy astrobudu

Budowa Police k. Szczecina

Realizacja: wrzesien 2014

Ocieplenie 20cm styr. grafitowy, system Caparol Fassade A1 Thermosan NQG K15

Jasny: Arctis 30

Ciemny: Arctis 15

Inwestor prywatny - Forum Murator

 

jeżeli właściciel domu nadal udziela się na forum, czy mógłbym prosić o przybliżony adres na pw, żeby podjechać i zza płotu obejrzeć kolor elewacji na domu, a nie tylko na próbniku.

 

z góry dziękuje ;)

 

Pytanie co do drzwi wewnętrznych, decydowaliście na gotowce czy robione na zamówienie. Czy możecie polecić stolarza w Szczecinie/okolicach który wykona drzwi wewnętrzne drewniane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktoś coś....

 

szukam piekarnika i płytę ceramiczną....kolor biały... wszedzie są teraz płyty indukcyjne...a ja nie chce takowej.

 

 

Chciałam sprzedać też meble kuchenne kolor vanilia. kształt kuchni to U ale wiadomo możena inaczej. Dodatkowo kuchnia ma piękny granitowy blat.

Moze ktos by potzrebował? a nie moze wydać kupę kasy na nową? Zdjęcia na maila jak coś.

 

Sprzedaję też kabinę prysznicową Huppe Designer Jette Joop ma ona kamienny brodzik. Do wymiany tylko dolne uszczelki. Reszta jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam ogrodzić swój ogródek siatką ocynkowaną na słupkach. Poradźcie proszę, jakiej grubości powinien być drut siatki, jakie fi i grubość ścianki słupków i gdzie to wszystko w dobrej cenie kupić :) Planowana wysokość ogrodzenia 170 cm, długość 25 m.

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i sugestie :)

 

Hej i jak wymyśliłeś coś z tą siatką? ja mam do ogrodzenia 115 m, panele to koszt lekko 10 tys. - masakra, więc tez myślimy i dumamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, buduje dom w szczecinie i niedługo przyjdzie mi tynkować dom z zewnątrz.

Na stronie fb astrobudu znalazłem dom w Policach (zdjęcie powyżej) w pasującej mi kolorystyce (przynajmniej jeżeli chodzi o zdjęcie na monitorze)

 

wg opisy astrobudu

Budowa Police k. Szczecina

Realizacja: wrzesien 2014

Ocieplenie 20cm styr. grafitowy, system Caparol Fassade A1 Thermosan NQG K15

Jasny: Arctis 30

Ciemny: Arctis 15

Inwestor prywatny - Forum Murator

 

jeżeli właściciel domu nadal udziela się na forum, czy mógłbym prosić o przybliżony adres na pw, żeby podjechać i zza płotu obejrzeć kolor elewacji na domu, a nie tylko na próbniku.

 

z góry dziękuje ;)

 

Pytanie co do drzwi wewnętrznych, decydowaliście na gotowce czy robione na zamówienie. Czy możecie polecić stolarza w Szczecinie/okolicach który wykona drzwi wewnętrzne drewniane

 

chwilę mnie nie było a tu mój dom lata po forum :) pamiętaj, że ten jasny to nie biały tylko taki brudny biały, jak mi panowie od kostki poobdzierali tynk w paru miejscach to usłyszałam ze mają taki na specjalnie na poprawki - jak przyjechałam z pracy to myślałam że ich pozabijam bo zamalowali mi te odgnioty właśnie białym tynkiem grrr... jak chcesz wiedzieć coś więcej odezwij się na priv, przy okazji pytanie - Astrobud będzie ci robił elewacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej i jak wymyśliłeś coś z tą siatką? ja mam do ogrodzenia 115 m, panele to koszt lekko 10 tys. - masakra, więc tez myślimy i dumamy....

 

Najtańsze słupki jakie znalazłem fi 42,4, ścianka 2 mm, ocynkowane po 10,95 zł/mb są w Goleniowie (mają też fi 38 i 48 ).

Siatka ocynkowana - również w Goleniowie, ale od innego sprzedawcy - o wysokości 2 m, oczko 6x6cm, drut fi 2,5 = 11 zł/mb, drut 2,8 = 13 zł/mb.

Mogę podać nr telefonów.

 

Teraz szukam słupków i siatki w kolorze antracyt/grafit na bardziej reprezentacyjną stronę ogrodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta siatka - drut jest w otulinie pcv ? Jeśli tak to warto zwrócić uwagę na średnicę rdzenia - czy to 1,5mm czy 2mm...

 

Nie. Te, dla których podałem ceny, to sam ocynk.

 

 

A przy okazji, powiedzcie proszę Ci z Was, którzy mieszkają w Dobrej i okolicach, jakie firmy dostarczają na waszym terenie wodę/ścieki, prąd i gaz? Potrzebne mi zapewnienie dostępu do mediów do warunków zabudowy. ENEA, Wielkopolska Spółka Gazownicza i ZWIK czy Goleniowskie Wodociągi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze słupki jakie znalazłem fi 42,4, ścianka 2 mm, ocynkowane po 10,95 zł/mb są w Goleniowie (mają też fi 38 i 48 ).

Siatka ocynkowana - również w Goleniowie, ale od innego sprzedawcy - o wysokości 2 m, oczko 6x6cm, drut fi 2,5 = 11 zł/mb, drut 2,8 = 13 zł/mb.

Mogę podać nr telefonów.

 

Teraz szukam słupków i siatki w kolorze antracyt/grafit na bardziej reprezentacyjną stronę ogrodzenia :)

 

Dzwoniłeś może do "Kowalstwo" z Rymarskiej w Szczecinie? podasz tel do tego Pana od siatki w Goleniowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...