Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

Ivette: Ten Szwed, to chyba rzeczywiście jest 'magnus', czyli wielki, jak tak zasuwa! :wink:

 

Józia: jak miło Cię znów widzieć :) !

 

Maksiu: Coś Ty taki zasadniczy purysta od poniedziałku 8) ?

 

A tak w ogóle to witajcie w nowym tygodniu!

 

Przedwczoraj i wczoraj pierwszy raz spaliśmy na działce: pokotem w szopce, bo przyczepka nie dojechała. Ale było cudnie: zachód słońca, ognisko i ptaszki o świcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echchch, Maggie , jak mi się marzy mieszkać już u siebie, zatrzasnąć za dzieckami drzwi od tarasu i popracować wreszcie, jak normalny człowiek w spokoju z pitaszkami pitolącymi za oknem,

 

Złapałam sie na tym, że przestałam dbać o porządek w mieszkaniu (starym :roll: :D )

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, delf, jakby to fajnie było mieć już taras i drzwi i całą resztę i poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Tak jak chociażby właśnie Didi :wink: .

 

Ale dla mnie to chyba perspektywa kilku lat. Przynajmniej nie narzekam na brak zajęć i monotonię.

 

A nawiasem mówiąc podobno zdecydowanie więcej małżeństw rozpada się w fazie konsumpcji, niż budowania egzystencji. Więc chyba warto gonić króliczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno zdecydowanie więcej małżeństw rozpada się w fazie konsumpcji, niż budowania egzystencji. Więc chyba warto gonić króliczka?

 

fiuuuch, mocne 8)

 

 

Didi może faktycznie skręcę..... :D

no i dzięki za diagnozę, człowiek to stadne stworzenie i tak naprawdę nie lubi być inny, tak więc choćby i w szaleństwie, byle razem!!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza w Naszej grupie :-?

Maksiu,

czy ten betonowy słup energetyczny, co go widać na foto przed Twoim domem - stoi na Twojej działce?

Pytam nie dletego bom wścibski, ale mam dwa ordynarne słupy energetyczne na swojej działce i nakłaniam ENEA S.A. od półtora roku do ich zabrania :evil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Słonka, to wy chyba słupa na działce nie widziałyście 8) 8) 8)

 

Moi znajomi maja trafo na działeczce z dwoma pieknymi słupami pelnymi przewodów - po prostu jeden naroznik maja uciety pod to trafo wlaśnie :D Fakt działeczka tańsza była, ale doprawdy..... :-?

 

Podziwiam ich za tak luźny stosunek do takich "nieistotnych szczegółów",

naprawdę!!! Życie jest krotkie, szkoda czasu na (Maksiu nie patrz) pierdoły!!! :D

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich wtorkowo

gdzie wam znowu lało? lało? niemożliwe, ja nic nie wiem :lol:

 

sufity się robią, szalunek na taras też.

przejrzałam wczoraj dostarczone kafle i co? ano 6 pobitych, bo kierowca zamiast na płasko (kafle duże 45x45) wiózł je na stojąco :x

całe szczęście, że się dogadałam i mi wymienią, ale strata powstała na ponad 300 zł.

 

życzę wszystkim miłego dnia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...