Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

to, że nie słyszałam ulewy to, jedno i zrozumiałe bo, człek haruje od rana do wieczora :lol:

ale, że i żadnych oznak ulewy nie zauważyłam rano, to już astanawiające i albo u mnie nie lało, albo spałam jak wyjeżdżałam do pracy (biedni inni użytkownicy dróg) i nic nie zauważyłam.

 

tak czy siak muszę się sobie przyjrzeć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam, witam!!!!

 

Oj jeszcze tylko 2 dni i super dłuuuuugiiii weekend!

 

Zyczę wszystkim miłego dnia!

 

Apropos słupów, na przeciwko mojej działki też rozciągają się słupy - nie jest to miły widok, ale ponoć nie są to te z ogromną ilością KW, czy coś takiego! Zyczę Ci Romanie powodzenia, ale znając ENEę ... my czekaliśmy ponad 1.5 roku, żeby lampę zamontowali przy domu i ulicy, bo było ciemno jak w ... więc może jeszcze 0,5 roku i Tobie się uda, trzymam kciuki.

To są spryciarze. Mamy całe pole, podzielone na 25 działek, każda po 3000 m2, przy lesie chcieliśmy się budować - nie pozwolili, no to zmieniliśmy, że przy drodze no i wtedy enea zobaczyła, że działki podzielone i rzekła, że przewiduje tam postawienie trafostacji na swój koszt, ale chętnych powinno być przynajmniej 10 i każdy na 10KW!!! Więc działki czekają na chętnych, a my przenieśliśmy się na drugą stronę, i tak z 3400m2 mamy tylko 1500m2 ale z prądem ze słupa! Spryciarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brać forumową,u mnie już są tynki w środku,

w poniedziałek będą wylewać posadzki (czupurek, ivette - będzie robił ten sam co u was)

hydraulik dzisiaj kończy co

elektrykowi zostało... coś tam, bo kable rozprowadził (nigdy chyba nie pojmę tego prundu :D )

dach docieplony

regipsy za dwa tygodnie

 

oj, dzieje się

 

to miło, że mnie jeszcze pamiętacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia!

Na miły Bóg!

Hydraulik kończy Ci instalację elektryczną?!!

W tym temacie wal śmiało do mnie jeśli coś Ci nie pasuje. Chętnie podpowiem, jeśli coś Cię niepokoi (mgr inż. elektryk - a mogłem zostać prezydentem :lol: )

Pozdrawiam

 

 

No to Jolly wyjaśniła.

Romcio, po polibudzie na prezydenta się nie nadajesz. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... tam Linka, na prezydenta to ja się nie nadaję :(

Czytam tak samo, jak ten co został potrafi mówić :lol:

U Józi przeczytałem tak:

cyt. "hydraulik dzisiaj kończy co elektrykowi zostało... coś tam"

Nie wpadłem że miało być:

cyt. "hydraulik dzisiaj kończy c.o., elektrykowi zostało... coś tam"

Niezły skecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...