Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Wszyscy budują :smile: a ja się chyba dzisiaj wyluzuję... Jasia poproszę o winko wieczorem. Teraz stoimy przed wyborem VELUX czy FAKRO... raptem 1500 zł róźnicy ale tak jest ze wszystkim. Na każdej rzeczy troszkę i uzbiera się na malucha. I mam problemy takie jak Teska - kogo wybrać do wylewek, jak je robić najtaniej i dobrze. I czy okna z firmy GM Plast są dobre? I jaką bramę? czy Wiśniowski ma dobre bramy? Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu!

Stałam przed podobnym wyborem okien dachowych. Ponieważ mam dom parterowy z użytkowym poddaszem i zaadoptowaliśmy całą górę to okien dachowych mam aż 9. Rozumiem, że od 1,5 roku (wtedy kupowałam okna) nic się nie zmieniło i różnica w cenie jest na korzyść Fakro. Wybrałam właśnie Fakro i to nie tylko ze względu na cenę. Jestem z nich bardzo zadowolona. Zasadniczy argument to rączka do otwierania, która zamontowana jest na dole. Velux ma drążek wzdłuż okna u góry i w moim przypadku aby do niego sięgnąć musiałabym wchodzić na stołek. Poza tym Fakro są dwukrotnie lakierowane i naprawdę porządne: łatwe w obsłudze i w myciu. Jeżeli chcesz to prześlę Ci na priva telefon do przedstawiciela Fakro na woj. zachodniopomorskie. Wynegocjowałam z nim naprawdę solidny rabat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu - spokojnie - doczekasz się etapu wyboru okien - najważniejsze - czerpać radochę z tego co jest a nie co będzie.

Acha. Pogadaj z PKO BP - chyab, że Ci warunki nie pasują. My jestesmy zadowoleni - miło, profesjonalnie i szybko. Spokojnie. W zeszłym roku odmówił na GE Mieszkaniowy - nie będe o nich nic mówić !@#$%^&*(!!!!. Myślałam że nasze marzenia szlag trafi - ale inne banki sa z bardziej ludzką twarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia - dzięki za wsparcie w wyborze fakro. Mam rabat 23 oczka. Myślę, że więcej nie wycisnę. Poza tym z moim dostawcą dobrze się pracuje. Co do okien - to właśnie chcemy te podwójnie lakierowane, z szybą wzmocnioną i nawiewem. Tylko wyszło nam, że środek okna powinien być na wys. 180 cm. Długość okna - 140 cm. Nachylenie dachu 30 stopni. My jesteśmy wysocy - średnio 180 cm. Powinno byc dobrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ

To oznacza, że okno zaczynać będzie się na wysokości 110 cm? Wtedy będzie OK. U mnie okno zaczyna się nawet na 118 cm, ale mam większe nachylenie dachu 45 stopni. Poza tym im wyżej zamontowane są okna dachowe tym więcej dają światła. Na pewno będzie dobrze, a i rabat masz solidny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna dobrego inspektora nadzoru? I po czym poznać takowego tj. jak sprawdzić czy ktoś dobrze nadzorował jeśli sam podaje namiary na swoje budowy? Jeśli ktoś z Was ma namiary na wiarygodną osobę to proszę podajcie namiary na priv lub mail [email protected]

SPRAWA JEST BARDZO PILNA WIĘC BARDZO PROSZĘ!!! Agi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...