Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ok, ja już rozpoczynam dłuuuggiiiiiii weekend!

Jadę odpoczywać...

 

Jeśli ktoś nie ma planów na wyjazd, lub nie chce zbyt oddalać się od swojej budowy - zapraszam na sobotę na naszą budowę, będzie grilek, kilku znajomych. Mam nadzieję, że pogoda dopisze!

 

Zyczę udanego odpoczynku lub miłej pracy na budowie, jak kto woli! :) :D :p :wink: :wink: :p :lol: :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka!

Człowiek na jeden dzień wyjedzie w delegację a tu proszę! :o Rozgadali się aż miło! :D

ja poproszę na skarbnika wraz z Linką, bo kaski mało... :wink: to sobie troszkę pożyczę...

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zazdorszczę, że macie tyle czasu, żeby pogaduchować...

Ale za to ja mam od dzisiaj po 17.00 dłuuuuuuuugi weekend aż do poniedziałku - suuuuuuper!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D . Dzięki Czupurkowi za namiary, może coś z tego będzie, chętnie bym uzyskał jakieś "tajne" informacje nt tego dozorcy-wykonawcy. Szczerze na razie wydaje mi się że szukanie wykonawcy przez internet, to trochę jak sex przez telefon :wink:

Ale następny konkurs - wykonawcy przyłączy i ewentualne ich ceny za metr, studzienkę skrzynkę itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po długim łikendzie

 

ależ sobie odpoczęłam, tylko pogoda była w kratkę.

z wędkarstwa - moczyłam kija i wymoczyłam jedną płotkę, no więc puściłam z powrotem do wody, bo szkoda było grilla rozpalać.

 

zamontowali mi schody na poddasze - strychowe facro.

moja opinia: jedna wielka pomyłka. :o

- schody mają 3,25, ja 1,64, taki pręt do otwierania 0,30, no więc zabrakło mi ponad metra :(

więc żeby otworzyć trzeba wziąść stołek lub najlepiej drabinę

ponadto nie zamykają ani nie otwierają dobrze (cały ciężar opiera się na tym pręcie-kluczu), po prostu kicha

czyli do wymiany.

 

może ktoś wie, czy są u nas w sprzedaży jakieś schody bardziej przyjazne dla użytkownika? marzą mi się takie z filmów amerykańskich, które mają chyba teleskopy i samodomykanie.

 

życzę wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zgłaszam po długim :D

 

Odwiedziłam Teskę i S.P. - fajnie było!

 

Czupurek - ja mam schody na strych z Castoramy za całe 298,-zł. i są ok - patyk wystarczający i ogólnie nie ma problemu z ich otwarciem i zamknięciem - jak chcesz, to przyjedź do mnie na wizję :wink:

 

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...